Jump to content
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !
Sign in to follow this  
canjun

iOS 10 Yazılım Güncellenemedi Hatası

Rate this topic

Recommended Posts

Arkadaşlar Dropbox'tan iOS 10'un Developer Profili'ni İndirdim Ve Şimdide Yüklüyodum Ancak Aşşağıdaki Hatayı Aldım.Nasıl Çözebilirim?Lütfen Yardım Edin.

r92mYB.png

Edited by canjun

1 dakika önce, BuLuT07 yazdı:

Cihazın kaç gb ?

Iphone6s

5s ve 16gb ve 3 gb lık boş yer var şu an.

Edited by canjun

Olsun birkaç program kaldır birde öyle dene yüklemeden sonra tekrar kurarsın app leri

Iphone6s

Bi de öyle deniyim olmazsa ipsw indirip itunes tan yükliycem artık.

25 dakika önce, BuLuT07 yazdı:

Ok birde internet hızın düşük ise Apple server ları yoğunsa ondanda olabilir

Iphone6s

Yok Olmuyor.Vallaha Benden Günah Gitti,IPSW Yüklüyorum Nolucaksada Olsun !

:)) kolay gelsin

Iphone6s

sağol :)

19 dakika önce, BuLuT07 yazdı:

:)) kolay gelsin

Iphone6s

Allahım ya ipsw yüklerken bile hata veriyor.Kimsenin almadığı hatayı ben alıyorum,itunes ipsw bozuk diyor.Çıldırıcam ya.

Ben iphone se yükledim sorunsuz yüklendi bir terslik göremedim gayet stabil beta olmasına rağmen

Sent from my iPhone using Tapatalk

bende de aynı hatayı verdi wi-fi kapatıp hücreselden hallettim işimi :D şimdi ise cihaz internete girmiyor :S

53 dakika önce, hacker_ceset yazdı:

bende de aynı hatayı verdi wi-fi kapatıp hücreselden hallettim işimi :D şimdi ise cihaz internete girmiyor :S

Tamamda Ben 2GB lık İnternettle İndirmeye Kalkarsam Heralde Fatura 100TL Falan Gelir Zaten Aştım Kotayı :P Neyse Sıfırladım Tekrar Deniyorum Artık Olmazsa Cihazı Camdan Aşşağı Atacağım.

Edited by canjun

4 dakika önce, canjun yazdı:

Tamamda Ben 2GB lık İnternettle İndirmeye Kalkarsam Heralde Fatura 100TL Falan Gelir Zaten Aştım Kotayı :P

indirme olayını bitirmedin mi ilk başta? indirme de sıkıntı çıkmıyor, kurulum esnasında aldım ben de aynı hatayı wi-fi kapatıp 3G açtım 1.30 GB internetim vardı bitti falan demedi, sadece doğrulama için 3G'yi kullanacak, kurulumdan sonra wifi ile internete giremez oldum :S

ilk indirirken wifi ile indirdim 1.83 GB boyutu vardı sonra kuruluma geçince hata verdi olay böyle 

Edited by hacker_ceset

1 dakika önce, hacker_ceset yazdı:

indirme olayını bitirmedin mi ilk başta? indirme de sıkıntı çıkmıyor, kurulum esnasında aldım ben de aynı hatayı wi-fi kapatıp 3G açtım 1.30 GB internetim vardı bitti falan demedi, sadece doğrulama için 3G'yi kullanacak, kurulumdan sonra wifi ile internete giremez oldum :S

ilk indirirken wifi ile indirdim 1.83 GB boyutu vardı sonra kuruluma geçince hata verdi olay böyle 

Bende Hatayı İndirilirken Veriyor.Yaklaşık 30 Saniye Kaldı Kısmına Gelince Bu Hatayı Veriyor.

tüm ayarları sıfırlamama rağmen cihazdaki wifi sorunu kalkmadı :S

Edited by hacker_ceset

1 dakika önce, hacker_ceset yazdı:

An itirabiyle cihaza ettim :D wifi sorunu vardı tüm ayarları sıfırla yaptım şimdi de etkinleştirme ekranında kaldı ne hattı görüyo ne wifi ile aktif oluyo :S

Sıfırlarken Kolay Gelsin.Ben Cihazı Ne Sıfırlayabiliyorum,Ne Güncelleyebiliyorum.Şu An iOS 10 İndiriyor Eğer Yine Hata Verirse Çıldırıcam.Ulan iPSW ile Kurmayı Denedim iTunes tan iPSW Bozuk Diyor.Belki Sıfırlarsam Geçer Diye 9.3.2 iPSW ile Restore Yapmak İstedim İnternetten 9.3.2 İndirdim Cihazınızla Uyumlu Değil Diyor.Zaten Ondan Öncede İki Saat iTunes i Güncellemeye Çalıştım Oda Baya Bi Hata Verdi.Çıldırıyorum Ya Tüm Hatalar Beni Mi Buluyor?

Baştan kurmanız gerekecek...

Sent from my iPhone using Tapatalk

8 saat önce, hacker_ceset yazdı:

tüm ayarları sıfırlamama rağmen cihazdaki wifi sorunu kalkmadı :S

Yine Aynı Hatayı Verdi *******.Ellerim Ayaklarım Titriyor Boşu Boşunamı Sıfırladım Ben Bu ****** Cihazını!Çok Sinirliyim 2Bin Lira Olmasa Aşşağıya Fırlatıcam ***** Cihazını!Napiyim Ben Şimdi Kendimimi Öldüriyim ******

Edited by eko1.3

:D cihazına uygun olan ipws bulup itunes ile DFU moda alıp sıfırdan kurman gerekecek 9.3.2 sürümünü

7 saat önce, hacker_ceset yazdı:

:D cihazına uygun olan ipws bulup itunes ile DFU moda alıp sıfırdan kurman gerekecek 9.3.2 sürümünü

Cihazıma Uygun iPSW'yi İndirdim Zaten Ama ****** iTunes Cihazınıza Uyumlu Değil Diyor.Cihazım 5S A1457 iphone 5S gsm sürümünü indiriyorum uyumlu değil diyor.

Edited by eko1.3

7 saat önce, canjun yazdı:

Yine Aynı Hatayı Verdi *******.Ellerim Ayaklarım Titriyor Boşu Boşunamı Sıfırladım Ben Bu ****** Cihazını!Çok Sinirliyim 2Bin Lira Olmasa Aşşağıya Fırlatıcam ***** Cihazını!Napiyim Ben Şimdi Kendimimi Öldüriyim ******

7 saat önce, canjun yazdı:

Cihazıma Uygun iPSW'yi İndirdim Zaten Ama ****** iTunes Cihazınıza Uyumlu Değil Diyor.Cihazım 5S A1457 iphone 5S gsm sürümünü indiriyorum uyumlu değil diyor.

Ne kadar editlesenizde ettiginiz kufurler apacik ortada. Eski bir uyemizin kurallarimizi bilmiyor olmasi beni sasirtiyor. Aldiginiz cezayi hesabinizdan gorebilirsiniz.