Jump to content
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !
Sign in to follow this  
canjun

Çıldırtan iOS 10 Yükleme Hatası

Rate this topic

Recommended Posts

Arkadaşlar Sabahtan Beri iOS 10 Yüklemeye Çalışıyorum.Dropbox'tan Profili İndirdim Herşey İyi İniyor Derken 3 Saniye Kaldı Kısmında Aşşağıdaki Hatayı Aldım.

r92mYB.png

Daha Sonra İse Bu Forumdaki Konudan Cihazıma Uygun Olan ipsw Yi İndirdim.Ancak iTunes tan Atmaya Çalışınca Aşşağıdaki Hatayı Aldım.

7vNb5N.jpg

Daha Sonra Cihazımı Hem Cihazın İçinden,Hemde ipsw İndirip iTunes ten Cizazı Tekrar Sıfırladım,İki Yolu Tekrardan Denedim Ancak Yine Aynı Hataları Aldım.

En Son Telefonumu Aşşağıya Atacaktım,Zorla Elimden Aldılar.Resmen Çıldırdım.

Ne Yapmalıyım?Lütfen Yardım Edin Çok Acil!

Geçmeyin iOS 10'a. Hatalar çok, cihaz ilk başta akıcı kullanılıyor ama sonrasında takılmalar başlıyor. 9.3.2 de kalın

Sent from my iPhone using Tapatalk

5 dakika önce, eko1.3 yazdı:

Geçmeyin iOS 10'a. Hatalar çok, cihaz ilk başta akıcı kullanılıyor ama sonrasında takılmalar başlıyor. 9.3.2 de kalın

Kararım Net Geçmek İstiyorum 7 den Beri Tüm Beta Sürümlerini Deniyorum.Ama Bu Hatanın Çözümü Ne Onu Biliyorsanız Yardım Edin.

dfu modda denediniz mi olmadıysa itunesi silip tekrar kurun veya başa bilgisayarda deneyin

2 dakika önce, valinor61 yazdı:

dfu modda denediniz mi olmadıysa itunesi silip tekrar kurun veya başa bilgisayarda deneyin

dfu modde da update yapılmıyor ki sadece downgrade oluyor.

2 dakika önce, valinor61 yazdı:

olur ben hep öyle yaptım şu ana kadar her sürümde

şu an dfu mode a aldım geri yükleden mi yapacağım?Çünkü güncelle tuşu aktıf değil.

2 dakika önce, valinor61 yazdı: olur ben hep öyle yaptım şu ana kadar her sürümde

şu an dfu mode a aldım geri yükleden mi yapacağım?Çünkü güncelle tuşu aktıf değil.

İtunes uzerinden ios10 yapamazsiniz zaten eger udid yok ise. Soyle ki temiz kurulum yapmak adina dfu ile 9.3.2 gecis yapip daha sonra cihaz acildiktan sonra profil yukleyerek otadan yapabilirsiniz. Downgrade icin degil sadece DFU modu. Ve downgrade belli cihazlarda var sadece

UDID kaydı yaptırdın mı? UDID kaydı yaptırmadan cihazına ipsw üzerinden beta yükleyemezsin

Arkadaşlar Sabahtan Beri iOS 10 Yüklemeye Çalışıyorum.Dropbox'tan Profili İndirdim Herşey İyi İniyor Derken 3 Saniye Kaldı Kısmında Aşşağıdaki Hatayı Aldım.

r92mYB.png

Daha Sonra İse Bu Forumdaki Konudan Cihazıma Uygun Olan ipsw Yi İndirdim.Ancak iTunes tan Atmaya Çalışınca Aşşağıdaki Hatayı Aldım.

7vNb5N.jpg

Daha Sonra Cihazımı Hem Cihazın İçinden,Hemde ipsw İndirip iTunes ten Cizazı Tekrar Sıfırladım,İki Yolu Tekrardan Denedim Ancak Yine Aynı Hataları Aldım.

En Son Telefonumu Aşşağıya Atacaktım,Zorla Elimden Aldılar.Resmen Çıldırdım.

Ne Yapmalıyım?Lütfen Yardım Edin Çok Acil!

Eğer telefonda başka profil varsa diğerlerini silin bende de bu hatayı aldım ota ile diğer profilleri silip denedim sorun olmadı

Eğer hala yükleyemediysen yükleme. Boşver. Bende senin gibi güncelliycemde güncelliycem dedim güncelledim bin pişman oldum. Hemen downgrade yaptım.

Uzay Grisi olan iOS 9.3.2 Final yüklü 128 GB'lık iPhone 6 Plus'ımdan yazıyorum [emoji336]

Hızlı cevaplar için "Alıntı" yapınız [emoji681]

• Like 1

Ben 6s plus'a ilk denediğimde hata aldım ikincisinde ise yükleme bittikten sonra yaklaşık 3-4 dk o ekranda bekledi daha sonra güncellemeye başladı. (UDID kaydım yok) şu an 9.3.2 ye geri döndüm kararlı bir 9 un yanında henüz beta 1 olan 10'un çok bi albenisi yok.

Gerçekten çıldırtan hata. Ne yaparsam yapiyim sorun çözülmedi.