Jump to content
TR_mhm60

iOS 9.2 - 9.3.3 Pangu Jailbreak Rehberi (Web Üzerinden)

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

Yapamayan arkadaşlar bu konuya göz gezdirebilir: 

Evet arkadaşlar dünki muhteşem haberin üstüne yine bu güzel haber eski JailbreakMe günlerini hatırlatacak. Eğer bir Windows cihazınız yoksa (örneğin ben) daha fazla beklemeden doğrudan Safari üzerinden Pangu Jailbreak uygulamasını yükleyip Jailbreak'in tadını çıkartmaya başlayabiliriz. 

NOT: İşlemlere başlamadan önce cihaz parolasını kaldırın, iPhone'umu Bul'dan çıkış yapın.

NOT: Jailbreak şimdilik sadece 64-Bit tabanlı cihazlarda uygulanabiliyor. (iPhone 5S ve üstü, iPad Air/iPad Mini 2 ve üstü, iPod Touch 6. Nesil)

NOT: iPad Pro ve iPod Touch 6 Nesil cihazlarında problemler oluşabilir, başlamadan önce gerekli verilerin yedeklendiğinden emin olun.

Pangu'nun resmi sitesindeki link: http://dl.pangu.25pp.com/jb/NvwaStone_1.0.ipa

1- http://totoateam.com/pangujb , http://onlinejailbreak.com/ , http://www.iclarified.com/jailbreak/pangu-pp/

adresten "Download"a basıp Pangu uygulamamızı indiriyoruz.

image.png

2- Bilgisayardan yaptığımız yöntemle aynı şekilde indirdiğimiz uygulamanın sertifikasını onaylıyoruz.

3- Uygulamanın sertifikasına onay verdikten sonra uygulamayı açıp bildirimlere onay verdikten sonra ortadaki çembere basıp bir süre bekleyin.

image.png

(Cihaz hafızası hakkında uyarı gelebilir, dikkate almayın) Cihaz Respring attıktan sonra SpringBoard'umuzda Cydia görünecektir.

image.png

Keyifli Jailbreakler, iyi günler.

Edit: İlk verdiğim site ölmüş, yeni link eklendi.

Edit 2: Yeni link eklendi.

tarihinde TR_mhm60 tarafından düzenlendi
  • Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadasim genel>profil>guven deseydin keske

Birde telefonu acip kapayinca cydia gidiyor nasıl tekrar getiricez tekrar mi indirip yine ayni şeyi yapicaz.

Bir konuda cydianin yaninda bisey heliyomus ona basinca geliyomus tekrar 30 snde oyle bisey okumustum bunda olmuyor mu?

Sent from my iPhone using Tapatalk

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ve yaptim bu kadar rahatlik ama profili silsem acaba bisey olurmu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
7 dakika önce, repsool yazdı:

Arkadasim genel>profil>guven deseydin keske

Birde telefonu acip kapayinca cydia gidiyor nasıl tekrar getiricez tekrar mi indirip yine ayni şeyi yapicaz.

Bir konuda cydianin yaninda bisey heliyomus ona basinca geliyomus tekrar 30 snde oyle bisey okumustum bunda olmuyor mu?

Dostum zaten ilk konuda belirtildiği için kısaca değindim profil mevzusuna. Reboot'dan sonra Cydia silinmiyor bu arada açılamaz hale geliyor, yüklediğimiz Pangu uygulamasıyla aynı işlemi yapıp Jailbreak'e geri dönüyorsun. Bu yöntemin bilgisayarla yapılan ile tek farkı bu Pangu uygulamasının cihaz üzerinden yüklenerek Jailbreak yapılması. Bilgisayarla yapılan yöntemden farkı yok.

Şimdi, erkans yazdı:

Profil yüklenen Pangu uygulaması için olduğundan sildikten sonra yüksek ihtimalle uygulama açılmaz hale gelir ki bu pek kullanışlı olmaz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
7 dakika önce, repsool yazdı: Arkadasim genel>profil>guven deseydin keske

Dostum zaten ilk konuda belirtildiği için kısaca değindim profil mevzusuna. Reboot'dan sonra Cydia silinmiyor bu arada açılamaz hale geliyor, yüklediğimiz Pangu uygulamasıyla aynı işlemi yapıp Jailbreak'e geri dönüyorsun. Bu yöntemin bilgisayarla yapılan ile tek farkı bu Pangu uygulamasının cihaz üzerinden yüklenerek Jailbreak yapılması. Bilgisayarla yapılan yöntemden farkı yok.

Şimdi, erkans yazdı: Ve yaptim bu kadar rahatlik ama profili silsem acaba bisey olurmu

Profil yüklenen Pangu uygulaması için olduğundan sildikten sonra yüksek ihtimalle uygulama açılmaz hale gelir ki bu pek kullanışlı olmaz.

Kardes cihaz açılıp kapaninca yüklediğimiz pangu uygulamasinada girilmiyor. Anladin mi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
13 saat önce, TR_mhm60 yazdı:

JB yapabildim ama cydia repolarinin ici bos kardes yaw bastan mi yapmali acaba ne dersin?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
13 saat önce, erkans yazdı:

arkadasim nasil yaptin ben telefonu da sifirladim ama olmuyor bir turlu yuvarlaga basiyorum ama herhangi birsey oldugu yok telefon respring yapmiyor

tarihinde zatvoren tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
13 saat önce, erkans yazdı: Ve yaptim bu kadar rahatlik ama profili silsem acaba bisey olurmu

arkadasim nasil yaptin ben telefonu da sifirladim ama olmuyor bir turlu yuvarlaga basiyorum ama herhangi birsey oldugu yok telefon respring yapmiyor

1-Öncelikle cihazınız üzerinden iPhone bulu kapatın ve cihazda kilit parolası aktif olmasın!

Birazdan link'i bulup paylaşacağım

safari üzerinden bir program yükleyeceksin

Yükledikten sonra cihazin ayarlar genele girip ordaki profile basıp güven diceksin cihazın kilit tusuna basip 1-2 dkka bekleyip ana menuye gelip pp uygulamasina basacan cydia yuklenecek bu kadar

Simdi linke bakim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!