Jump to content
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !
Sign in to follow this  
slhgs1

iPhone 6s alınmalı mı?

Rate this topic

Recommended Posts

Merhaba Arkadaşlar,

Bu günlerde iPhone 6S almayı düşünüyorum.Fakat bildiğiniz gibi 1 ay sonra iPhone 7 tanıtılacak.iPhone 7 tanıtılınca iPhone 6S fiyatları çok düşer mi?iPhone 7 fiyatları ne alemde olur?Ne tavsiye edersiniz?Sizin görüşlerinizi almak istedim.

Benim tahminim iPhone 7 çıkanca 6S fiyatı çok az düşer(100-200 TL arası).iPhone 7'nin fiyatı da 3500 TL 'den başlar.

Merhaba Arkadaşlar,

Bu günlerde iPhone 6S almayı düşünüyorum.Fakat bildiğiniz gibi 1 ay sonra iPhone 7 tanıtılacak.iPhone 7 tanıtılınca iPhone 6S fiyatları çok düşer mi?iPhone 7 fiyatları ne alemde olur?Ne tavsiye edersiniz?Sizin görüşlerinizi almak istedim.

Benim tahminim iPhone 7 çıkanca 6S fiyatı çok az düşer(100-200 TL arası).iPhone 7'nin fiyatı da 3500 TL 'den başlar.

Bütçe müsaitse ve 100-200 düşer diyorsanız 7. 7 fiyatları da maksimum 4.500 olur.

Genelde de anlattığınız gibi olur.

Esasında cevabı kendiniz vermişsiniz[emoji4].

6s+64gbSilver

49 dakika önce, BraveheartJK yazdı:

Bütçe müsaitse ve 100-200 düşer diyorsanız 7. 7 fiyatları da maksimum 4.500 olur.

Esasında cevabı kendiniz vermişsinizemoji4.png.

6s+64gbSilver

iPhone 7'yi kasımın sonuna kadar beklemek istemiyorum.Birde 3binden fazla olucağından 6S daha mantıklı geliyor.

49 dakika önce, BraveheartJK yazdı: Bütçe müsaitse ve 100-200 düşer diyorsanız 7. 7 fiyatları da maksimum 4.500 olur.

Esasında cevabı kendiniz vermişsiniz[emoji4].

6s+64gbSilver

iPhone 7'yi kasımın sonuna kadar beklemek istemiyorum.Birde 3binden fazla olucağından 6S daha mantıklı geliyor.

Yine genel geçerliliği olan cevabı siz verdiniz[emoji4]

6s+64gbSilver

Bence iPhone alıyorsan s serisini Alman lazım 7s alamam bekleyemem diyorsan 6s al ..

• Like 1

6 saat önce, NIGRA yazdı:

Bence iPhone alıyorsan s serisini Alman lazım 7s alamam bekleyemem diyorsan 6s al ..

Bu düşünce de çok mantıklı :D

6s almanız daha doğru olacaktır 7 ile çok bir farkı yok ve de s serileri daha üst kademe özelliklerle geliyor 7 almak mantıksız olur. 6s yeterince hızlı hatta bir telefon sistemine göre her şeyi kaldırabilecek düzeyde diyebilirim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

S serileri her zaman geliştirilmiş olarak piyasaya çıkartılıyor. Ama 6s le pek bir farkı yok demek doğru bir yaklaşım değil. Öyle düşünürsek 6 ile 6s arasında da çok bir fark yok ve 6 ile 7 arasında da çok fark olmaz. Zaten Apple'ın mantığı bu. Küçük dokunuşlarla piyasaya telefon sürmek. 7 çıkmaya yakınken ben gidip 6s almam. Ama bütçem sınırlı çok para vermek istemiyorum dersen ki hala çok para 7 çıkmasını bekleyip 6s alabilirsin.

4 saat önce, 1line40 yazdı:

S serileri her zaman geliştirilmiş olarak piyasaya çıkartılıyor. Ama 6s le pek bir farkı yok demek doğru bir yaklaşım değil. Öyle düşünürsek 6 ile 6s arasında da çok bir fark yok ve 6 ile 7 arasında da çok fark olmaz. Zaten Apple'ın mantığı bu. Küçük dokunuşlarla piyasaya telefon sürmek. 7 çıkmaya yakınken ben gidip 6s almam. Ama bütçem sınırlı çok para vermek istemiyorum dersen ki hala çok para 7 çıkmasını bekleyip 6s alabilirsin.

Şahsen ben 7 çıkınca 6S'in fiyatın fazla düşeceğine inanmıyorum.iPhone 6 çıkalı 2 yıl olmasına rağmen fiyatı şuan 2300TL.

Çok zam konuldu üzerine. Fiyat bir nebze olsa düşer diye ümit ediyorum. Çünkü inanılmaz derece pahalı. Şöyleki 6s ilk çıktığından çok daha yüksek fiyata satılıyor şuan. Bunun nedeni de vergilerin artması.

2 dakika önce, 1line40 yazdı:

Çok zam konuldu üzerine. Fiyat bir nebze olsa düşer diye ümit ediyorum. Çünkü inanılmaz derece pahalı. Şöyleki 6s ilk çıktığından çok daha yüksek fiyata satılıyor şuan. Bunun nedeni de vergilerin artması.

Ben ithalat garantili almayı düşünüyorum 2650 TL'ye.En mantıklısı şuan bu.

Ben 16gb kullanıyorum 200mb boş yerim var herzamanda böyle ancak hızından bisey kaybettiği yok bence 6s al ama mümkünse 64gb al en az i7 çıkınca fiyatı düşmez bencede ayrıca bende s serilerini almaktan yanayım

iOS 9.0.1 iPhone 6s N71AP

Bence 7 Nin özelliklerini gör önce ona göre değiştir. Bakarsın daha iyi batarya , ekran parlaklığı kamera ois falan gelir

Şahsen ben 7 Nin özelliklerini bekliyorum değer mi diye.