Jump to content
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !
Sign in to follow this  
Ensclate

Album Kapak Resmi

Rate this topic

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar windowstan mac os sisteme geçtim. Şuan gayet alışmış bulunuyorum. Yanlız bir kaç sorum olucak. 

1- Windowsta tüm müziklerim album kapaklı düzgündü. Ama aynı müzikleri mac os'a kopyaladığımda çoğu şarkının kapak resmi gözükmedi, ne yaptıysam başaramadım, bunu nasıl düzeltebilirim ? 

2- Bi de bir uygulamayı tam ekran yaptığımızda finder çubuğu Otomatik gizleniyor,imleci üzerine götürdüğümüzde gözüküyor, bu finder çubuğunu tam ekranda bile sabit gözükür şekilde ayarlamak mümkün müdür ?  iwantattention.gif

Müziklerin için bir yorum yapmayacağım fakar osx te pencere tam ekran olayı alıştığın windowstaki gibi değil. Eskiden osx te tam ekran tuşuna bastığın zaman pencere ihtiyacın kadar büyürdü şimdi bütün ekranı kaplayacak şekilde büyüyor. Yalnız alt tuşuna basılı tutarak tam ekran tuşuna basarsan gene eskiden olduğu gibi ihtiyacın olan alan kadar büyütür. Yani osxte pencere yönetimi berbattır. Windowsta olduğu gibi bir hamle ile iki pencereyi yan yana koyamazsın. 5 sene içinde sadece tam ekranda iki pencereyi yanyana koyacak şekilde evrimleşe bildiler ondada ekranda pencereden başka bir şey olmuyor. Değin gibi her şey gizleniyor. Bunun gibi daha çok şey gelecek başına bazen öyle şeler oluyorki macbooku taşlara vurup parçalamak isteyesim geliyor. 

Bu arada ilk hefes oo adamlar yapmış helal olsun filan diyorsun verdiğim paraya ama işin gerçeği öyle değil. Tamam gerek tasarım gerekse kalite olarak mac ayrı bir yerde internette gezinmek müzik dinlemk vs güzel ama iş iş yapmaya gelince her zaman söylüyorum yazılımda windows candır iyi ki bootcamp var. Yoksa macler süs olmaktan öteye gidemezdi.

Edited by mgoktepe80

Album kapaklarını iTunes ile düzenleyebilirsin.
Albüm kapağını karşıdan yükle seçeniği ile yapabilirsin bunu.
Yüklenemeyen kapakları Google ile aratıp, albüme kaydedebilirsin.