Jump to content
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !
Sign in to follow this  
Sonkray

iPhone 6 Sorunlarım

Rate this topic

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar.

iPhone 6 mın sorunları şu şekilde;

Cihazı 26 eylül 2014 00.30 tarihinde aldım. yani türkiyeye gönderilen ilk part.

Ahizeden ses çok az geliyor arayan kişinin sesini çok zor duyuyorum kulağıma iyice bastırıyorum telefonu artık kulağım ağrıdı. (yazılımı güncel onunla bi alakası yok)

Titreşim tuşunda sorun var arada titreşimdeyken genele alıyor geri titreşime geçiyor kendi kendine titriyor falan bayağı can sıkıcı.

Ekrana bastırdığımda çıt çıt diye ses geliyor.

Ekranın tüm köşelerinde reng açıklığı oluştu ekran kapalıyken güneşte çok belli ediyor sanki ekran küçülmüş çerçeve oluşmuş gibi. bu yeni oldu 2 haftadır böyle.

Ön kamerasında yarım ay şekli var telefonu aldığımdan beri vardı ilk aldığımda belli etmiyordu zamanla belli etti estetik olarak göze çok batıyor ama ön kamerayi açınca bi sorun yok.

Sorunlarım bu şekilde.

cihazın garantisinin bitmesine 1 ay civarı bişey kaldı.

Merhaba arkadaşlar.

iPhone 6 mın sorunları şu şekilde;

Cihazı 26 eylül 2014 00.30 tarihinde aldım. yani türkiyeye gönderilen ilk part.

Ahizeden ses çok az geliyor arayan kişinin sesini çok zor duyuyorum kulağıma iyice bastırıyorum telefonu artık kulağım ağrıdı. (yazılımı güncel onunla bi alakası yok)

Titreşim tuşunda sorun var arada titreşimdeyken genele alıyor geri titreşime geçiyor kendi kendine titriyor falan bayağı can sıkıcı.

Ekrana bastırdığımda çıt çıt diye ses geliyor.

Ekranın tüm köşelerinde reng açıklığı oluştu ekran kapalıyken güneşte çok belli ediyor sanki ekran küçülmüş çerçeve oluşmuş gibi. bu yeni oldu 2 haftadır böyle.

Ön kamerasında yarım ay şekli var telefonu aldığımdan beri vardı ilk aldığımda belli etmiyordu zamanla belli etti estetik olarak göze çok batıyor ama ön kamerayi açınca bi sorun yok.

Sorunlarım bu şekilde.

cihazın garantisinin bitmesine 1 ay civarı bişey kaldı.

Sadece sorunlarınızı mı paylaşmak istediniz ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Şimdi, eko1.3 yazdı:

Sadece sorunlarınızı mı paylaşmak istediniz ?

Başka elimizden ne gelebilir ki? yazılım değil ki buradan sorup cevabını bulayım :)

Başka elimizden ne gelebilir ki? yazılım değil ki buradan sorup cevabını bulayım [emoji4]

Ahize kısmını diş fırçasıyla temizleyin, ses artacaktır. Cihazı garanti bitmeden yollayın. Konuyu soru-cevap kısmına alıyorum.

ahizeye dokunmak istemiyorum değişim olsun kurtulayım şundan

Bende diger sorunlar yoktu sadece ilk aldigimda on kamerada yarim ay vardi. Zamanla kendiliginden dolunaya donmeye basladi :)

Gonderdim garantiye degisim onayi geldi. Garantisi devam ediyorsa gonder. Ahize de arkadasin dedigi gibi eger tozlu ortamda kullaniyorsan zamanla tikaiyor dis fircasi ile temizle ayni sekilde hoparloru de temizle cihaza zarar vermiyor bariz ses artisi oluyor.