Jump to content

KODi TV AdryanList Ekleme (Tüm Dünya Kanallari Sifreli Sifresiz Tek Kaynakta)

Rate this topic

Recommended Posts

kodi16.0-jarvis-alpha-600x336.png

Arkadaslar KODI TV Uygulamasini --> BURDA anlatmistim. Bilmeyenler icin tekrar hatirlatayim bu uygulama ile tüm Platformlarda Internet üzeri kaynaklari ekleyerek (burda biraz Cydiaya benziyor) TV Kanallari izleyebiliyorsunuz, is uygulamadan cok dogru kaynaklari bulmakta bitiyor. Eger elinizde güzel bir Kaynak varsa izleyemeyeceginiz TV Kanali yoktur demektir buna Sifreli Kanallarda dahil. Uygualam tüm Platformlar icin (iOS, Android, Windows, Linux, MAC OSX...) icin ücretsizdir ve BURDAKI resmi sayfasindan sizin Platformunuza göre olani indirerek yükleyebilirsiniz. Bu konu altinda yüklemesini anlatmayacagim cünkü onu yukarda belirttigim konuda anlatmistim zaten, bu konuda sizinle en güzel kaynagi ve nasil eklenecegini anlatacagim. AdryanList adli kaynagi KODI uygulamasina ekledinizmi baska hicbir kaynaga ihtiyaciniz yok gibi diyebilirim, icinde Alman, Fransiz, Hollanda, Türk, Arap vs.. tüm Kanallar (Sifreli, sifresiz) mevcut. 

2 (1).png

1. KODI Uygulamasini aciyoruz Sistem-Dosya Yöneticisi diyoruz..

Daha sonra yukardaki resimdeki gibi Kaynak ekle- deyip Yukardaki bölüme http://toptutorials.co.uk/kodi yazip alttaki bölümede TT yazin.

8.png

9.png

2. Kaynagi ekledikten sonra Sistem-Ayarlar-Eklentiler-Zip dosyasindan yükle diyoruz. TT Adli Dosyayi gösterip- repos- pakistani-repository.shani-2.9.zip ve ardindan repository.simplycaz-1-0.1.zip adli Dosyayi secip yüklüyoruz.

16.png

3. Daha sonra Sistem-Ayarlar-Eklentiler-Depodan yükle  diyoruz ve önce Shanis Addon Repository-Video eklentileri-f4mTester i secip yükleyip etkinlestiriyoruz. Ikinci olarakta yine Sistem-Ayarlar-Eklentiler-Depodan yükle deyip Simply Caz Repo-Video eklentileri-AdryanList secip yükle diyor ve etkinlestiriyoruz.

4. Artik geriye isin kolay kismi kaliyor Videolar-Eklentiler-AdryanList- IPTV (World Servers Updated Daily)-More Servers-Server 505 LATINOS yazan kismi actiginzda ayni zamanda tüm dünya kanallarininda kapisini aralamis oluyorsunuz (özellikle Futbol, Spor, Sinema ve sevilen kanallar icin). Sayfayi asagiya dogru kaydirdikca degisik ülkelerin kanlaarini göreceksiniz, TR ibareli olanlar Türk Kanallari, kanal isimleri zaten yaninda yaziyor. Bu Serverler hep sabit kalmayabilir degisebilir, istediginiz Serveri acip icinde neler olduguna bakabilirsiniz. Benim size bu Serveri tavsiye nedenim aradiginizi fazlasiyla bu Serverde bulacak olmanizdan kaynaklidir. 

Son resmi malesef yükleyemedim You are only  to upload 501kb uyarisi aldim, ancak adim adim herseyi anlattim bu yüzden anlatimlari sirasinca uygularsaniz hicbir sorun cikmadan KODI TV keyfini cikarabilirsiniz.

Takinti olayinin cözümü icin ufak bir düzenleme yapmalisiniz. Bu düzenleme icin Ekteki advancedsettings.xml adli dosyayi indirip asagida sisteminiz icin belirtilen dizine kopyalayin. iOS Kullananlarin bunu yapmasi icin Telefonlarinin JB li olmasi gerekir. Bu dizinleri görmeniz icin hem ANdroidciler hem Windows kullanicilari öncesinde Gizli Dosyalari göster demeyi unutmayin!

Android Kullanicilari  Android/data/org.xbmc.kodi/files/.kodi/userdata/ 
iOS icin olan dizin /private/var/mobile/Library/Preferences/Kodi/userdata/
Linux kullanicilari ~/.kodi/userdata/
Mac icin olan dizin / Users/<Username>/Library/Application Support/Kodi/userdata/ 

Windows icin  %APPDATA%\kodi\userdata 

Edited by _turbo_
  • Like 7
  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Arkadaslar KODI TV Uygulamasini --> BURDA anlatmistim. Bilmeyenler icin tekrar hatirlatayim bu uygulama ile tüm Platformlarda Internet üzeri kaynaklari ekleyerek (burda biraz Cydiaya benziyor) TV K

557. ve 571. Server guzel calisiyor. 

Arkadaşlar server 604'te lig tv dahil bir çok kanalı izliyebiliyorsunuz bilginiz olsun. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Posted Images

36 dakika önce, hitman59 yazdı:

kodi iyi güzel de görüntü fazla kaliteli olmuyor ancak telefondan izlenecek kadar iyi oluyor, pc den veya TV den iyi olmuyor

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yaniliyorsunuz Samsung telefondan goruntuyu LED HD TV ye aktariyorum wlan uzeri goruntu harika. Tabi bu her kanal icin gecerli degil ancak cogu hd kalitesinde. Ayni serverde asagilarda 3D filmlerde mevcuttur yada blueray.

12 saat önce, iphonuscu yazdı:

İyi akşamlar ben bu uygulamayı windowsa pc kurdum,bir kanalı seçtiğimde içeriği göstermiyor ses geliyor yeşil bir ekran var okadar yani görüntü yok bunu nasıl çözeceğiz yardımcı olabilirmisiniz.Pc windows 7.

Bazi kanallar acilmayabilir ancak geneli aciliyor, ayni kanali baska serverdede bulabilirsiniz.

hocam paylaşım için çok teşekkürler ben bunu pcde kullanıyorum dediğiniz eki indirdim kaydettiğim yolu anlatayım bilgisayar/c/ program dosyaları (x86)/ kodi/ userdata/ bu klasörün içinde RssFeeds isimli bir dosya var onun yanına kopyaladım işletim sistemi w10 sizin yazdığınız gibi aramaya yazdım bişey çıkmadı doğrumu yapmışım acaba? şimdiden teşekkürler

6 saat önce, olumsuzturk yazdı:

Lig tv ler çalışmıyor. Çalışsa tadından yenmeyecekti. :(

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Calisan Serverler var ;) Volkan ve Global yazanlari kontrol et.

• Like 1
8 saat önce, Katsumoto yazdı:

hocam paylaşım için çok teşekkürler ben bunu pcde kullanıyorum dediğiniz eki indirdim kaydettiğim yolu anlatayım bilgisayar/c/ program dosyaları (x86)/ kodi/ userdata/ bu klasörün içinde RssFeeds isimli bir dosya var onun yanına kopyaladım işletim sistemi w10 sizin yazdığınız gibi aramaya yazdım bişey çıkmadı doğrumu yapmışım acaba? şimdiden teşekkürler

Gizli sistem dosyalarini gösteri sectinmi Windowsta Klasor ayarlarindan?

Shanis Addon Repository-Video eklentileri-f4mTester 

buraya kadar gelemiyorum cunki Shanis Addon Repository tikladigimda Depoya Baglanilamiyor. 

Gecici bir sorunmudur acaba

not; Simply Caz Repo-Video eklentileri-AdryanList yukleniyor sorun yok

1 saat önce, mexmet yazdı:

Shanis Addon Repository-Video eklentileri-f4mTester 

buraya kadar gelemiyorum cunki Shanis Addon Repository tikladigimda Depoya Baglanilamiyor. 

Gecici bir sorunmudur acaba

not; Simply Caz Repo-Video eklentileri-AdryanList yukleniyor sorun yok

Repoyu sil tekrar dene olur, internet baglantini kontrol et. Az önce denedim repo calisiyor.

Edited by _turbo_
5 saat önce, _turbo_ yazdı:

Gizli sistem dosyalarini gösteri sectinmi Windowsta Klasor ayarlarindan?

Gizli dosyaları göster seçeneği vardı onuda seçtim ama gizli bir dosyanın içine bişey atmadım dediğiniz klasör sadece dediğim yerde vardı onuda oraya attım ama bisey farketmedi

4 saat önce, _turbo_ yazdı:

Repoyu sil tekrar dene olur, internet baglantini kontrol et. Az önce denedim repo calisiyor.

tesekkurler. denedim ama yine olmadi. benim bulundugum bolgede internet sorunu var anlasilan

VPN ile dene

Cok tesekkur ederim. Vpn ile kurulum oldu ve Vpn yi kapatip kullanabiliyorum. Simdi sira media playera bu eklentiyi kurmaya geldi.

Guzel paylasim. Tekrar tesekkurler.

• Like 1
9 saat önce, zippox yazdı:

bu hızlandırma dosyasını iphoneye atarken preferenceste kodi klasörünü göremedim acaba başka bi uzantısımı var 

Kodi yüklüyse olmasi lazim, istersen Applications-Kodiden bak. Sana önerim Filza File manager yükle onunla bak birde.

On 17.09.2016 at 10:59 PM, _turbo_ yazdı:

Kodi yüklüyse olmasi lazim, istersen Applications-Kodiden bak. Sana önerim Filza File manager yükle onunla bak birde.

mrb kardesım oncelıkle cok tsk ederım kaynak super. bende apple tv 2 var kodi yerıne xbmc kurulu aynı ıslemlerı xbmc de uyguladım sonuc basarılı ancak takılmalar vardı. ekte vermıs oldugun dosyayı xbmc/userdata ya attım bende ıse yaramadı takılmalar hala devam edıyor. nasıl cozebılırım? sımdıden tsk ederım

• Like 1

Hocam filmleri açamıyoruz onun açma yöntemi var mı?

23 saat önce, Broon yazdı:

Hocam filmleri açamıyoruz onun açma yöntemi var mı?

Baska Serverleri deneyin, denediginiz Serverde filmler acilmiyorsa o filmler o Serverden ulasilamiyor demektir. Güncel Serverleri deneyip burda birbirimizi bilgilendirirsek daha verimli olur.

On 18.9.2016 at 11:53 PM, s040410041 yazdı:

mrb kardesım oncelıkle cok tsk ederım kaynak super. bende apple tv 2 var kodi yerıne xbmc kurulu aynı ıslemlerı xbmc de uyguladım sonuc basarılı ancak takılmalar vardı. ekte vermıs oldugun dosyayı xbmc/userdata ya attım bende ıse yaramadı takılmalar hala devam edıyor. nasıl cozebılırım? sımdıden tsk ederım

Takilmalar hem sunucuya hemde internet hiziniza bagli olabilir, baska Serverdeki sunucuyu deneyin.

Baska Serverleri deneyin, denediginiz Serverde filmler acilmiyorsa o filmler o Serverden ulasilamiyor demektir. Güncel Serverleri deneyip burda birbirimizi bilgilendirirsek daha verimli olur.

Hocam hiç bir film açılmıyor en son aklıma local sen bağlandığı geldi o yüzden olabilir mi?
Adryn list gibi cartoon list indirdim bir tanesi dışında hiç biri açılmadı

On September 14, 2016 at 3:35 PM, _turbo_ yazdı:

kodi16.0-jarvis-alpha-600x336.png

Arkadaslar KODI TV Uygulamasini --> BURDA anlatmistim. Bilmeyenler icin tekrar hatirlatayim bu uygulama ile tüm Platformlarda Internet üzeri kaynaklari ekleyerek (burda biraz Cydiaya benziyor) TV Kanallari izleyebiliyorsunuz, is uygulamadan cok dogru kaynaklari bulmakta bitiyor. Eger elinizde güzel bir Kaynak varsa izleyemeyeceginiz TV Kanali yoktur demektir buna Sifreli Kanallarda dahil. Uygualam tüm Platformlar icin (iOS, Android, Windows, Linux, MAC OSX...) icin ücretsizdir ve BURDAKI resmi sayfasindan sizin Platformunuza göre olani indirerek yükleyebilirsiniz. Bu konu altinda yüklemesini anlatmayacagim cünkü onu yukarda belirttigim konuda anlatmistim zaten, bu konuda sizinle en güzel kaynagi ve nasil eklenecegini anlatacagim. AdryanList adli kaynagi KODI uygulamasina ekledinizmi baska hicbir kaynaga ihtiyaciniz yok gibi diyebilirim, icinde Alman, Fransiz, Hollanda, Türk, Arap vs.. tüm Kanallar (Sifreli, sifresiz) mevcut. 

2 (1).png

1. KODI Uygulamasini aciyoruz Sistem-Dosya Yöneticisi diyoruz..

Daha sonra yukardaki resimdeki gibi Kaynak ekle- deyip Yukardaki bölüme http://toptutorials.co.uk/kodi yazip alttaki bölümede TT yazin.

8.png

9.png

2. Kaynagi ekledikten sonra Sistem-Ayarlar-Eklentiler-Zip dosyasindan yükle diyoruz. TT Adli Dosyayi gösterip- repos- pakistani-repository.shani-2.9.zip ve ardindan repository.simplycaz-1-0.1.zip adli Dosyayi secip yüklüyoruz.

16.png

3. Daha sonra Sistem-Ayarlar-Eklentiler-Depodan yükle  diyoruz ve önce Shanis Addon Repository-Video eklentileri-f4mTester i secip yükleyip etkinlestiriyoruz. Ikinci olarakta yine Sistem-Ayarlar-Eklentiler-Depodan yükle deyip Simply Caz Repo-Video eklentileri-AdryanList secip yükle diyor ve etkinlestiriyoruz.

4. Artik geriye isin kolay kismi kaliyor Videolar-Eklentiler-AdryanList- IPTV (World Servers Updated Daily)-More Servers-Server 505 LATINOS yazan kismi actiginzda ayni zamanda tüm dünya kanallarininda kapisini aralamis oluyorsunuz (özellikle Futbol, Spor, Sinema ve sevilen kanallar icin). Sayfayi asagiya dogru kaydirdikca degisik ülkelerin kanlaarini göreceksiniz, TR ibareli olanlar Türk Kanallari, kanal isimleri zaten yaninda yaziyor. Bu Serverler hep sabit kalmayabilir degisebilir, istediginiz Serveri acip icinde neler olduguna bakabilirsiniz. Benim size bu Serveri tavsiye nedenim aradiginizi fazlasiyla bu Serverde bulacak olmanizdan kaynaklidir. 

Son resmi malesef yükleyemedim You are only  to upload 501kb uyarisi aldim, ancak adim adim herseyi anlattim bu yüzden anlatimlari sirasinca uygularsaniz hicbir sorun cikmadan KODI TV keyfini cikarabilirsiniz.

Takinti olayinin cözümü icin ufak bir düzenleme yapmalisiniz. Bu düzenleme icin Ekteki advancedsettings.xml adli dosyayi indirip asagida sisteminiz icin belirtilen dizine kopyalayin. iOS Kullananlarin bunu yapmasi icin Telefonlarinin JB li olmasi gerekir. Bu dizinleri görmeniz icin hem ANdroidciler hem Windows kullanicilari öncesinde Gizli Dosyalari göster demeyi unutmayin!

Android Kullanicilari  Android/data/org.xbmc.kodi/files/.kodi/userdata/ 
iOS icin olan dizin /private/var/mobile/Library/Preferences/Kodi/userdata/
Linux kullanicilari ~/.kodi/userdata/
Mac icin olan dizin / Users/<Username>/Library/Application Support/Kodi/userdata/ 

Windows icin  %APPDATA%\kodi\userdata 

Paylasim icin tesekkurler dostum... Bir sorum olucak on bellek dolu uyarisi aliyorum bunun icin ne yapmam gerekiyor?

Edited by _ATi_
  • Belmaci changed the title to KODi TV AdryanList Ekleme (Tüm Dünya Kanallari Sifreli Sifresiz Tek Kaynakta)
  • eko1.3 pinned this topic
  • eko1.3 unpinned this topic