Jump to content
Apple iOS 12.4 Sürümünü İmzalamayı Durdurdu !
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !
Sign in to follow this  
urfali

iPhone 7 alcam sizce ?

Rate this topic

Recommended Posts

Selam arkadaslar bugün telefon alacam ama gold ile mat Arasında kaldım ikisinden birini seçmem lazim mat Hoşuma gidiyor ama bi yandan da sanki siyah oyuncak gibi geliyor bana bundan dolayı kararsız kaldım sizinle paylaşmak istedim sizce ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hayırlı olsun.
Gold yıllardır piyasa da ama mat yeni çıktı ve gerçekten çok çekici geliyor ben mat derim

Aynen bende siyahları oyuncak gibi buldum.
iPhone 7 Plus 256GB Gold aldım ve acayip memnunum. Daha şık duruyor.

Aynen bende siyahları oyuncak gibi buldum.
iPhone 7 Plus 256GB Gold aldım ve acayip memnunum. Daha şık duruyor.

Nerden aldiniz kaca aldiniz

Alıntı yaparsanız hızlı ulaşabilirim...

Jet black çok çiziliyor zaten onu elemişsiniz gibi. Siyah bence hiç de oyuncak gibi durmuyor ekran dümdüz görünüyor telefon daha büyük geliyor. Ama beyazda (gold vs.) ekranı kilitleyince ekran siyah kalıyor çok uyumsuz oluyor bence büyük telefonlarda siyah daha iyi
Yani mat tekrar

• Like 1

Daha piyasa cikmadi alanlar var nasil oluyor

• Like 1

Nerden aldiniz kaca aldiniz

T-Mobile'den ısmarladım 9 Eylül'de ön-sipariş açılır açılmaz.

Peşin fiyatı €977. Ben €329 peşinat verdim ve geri kalanını da 24x €27 olarak abone fiyatına dahil olarak ödeyeceğim.

T-Mobile €152 Euro indirim veriyor, o şebekede kaldığım için.

Daha piyasa cikmadi alanlar var nasil oluyor

Burda çıktı piyasaya. Ben Hollanda'dayım.
  • Like 1

kardes yurtdisindan turkiyeye gelecek birisi varmi tanidik birisi veya siz gelicekmiziniz?

Şaka değil, yarın geliyorum harbiden

12 dakika önce, yukhalilsel yazdı:

Şaka değil, yarın geliyorum harbiden emoji5.png

kardes iphone 7 matte black 32gb bide iphone 7 plus 32gb matte black fiyatlarini soyleye bilirmisin?tax freeyi cikinca olucak fiyatlari soyle gurban

Hiç bilmiyorum ki.
Öyle birşey olmuş olsaydı buradaki herkes burdan Tax Free alıp kullanırdı. Bilet dediğin €150 gidiş geliş.

Üstelik burdan elektronik eşya götürürsen Türkiye'de gümrüğe tabi olup, KDV felan da veriyorsun. O iş yaş senin.

2 saat önce, yukhalilsel yazdı:

Burda çıktı piyasaya. Ben Hollanda'dayım.

1 dakika önce, yukhalilsel yazdı:

Hiç bilmiyorum ki.
Öyle birşey olmuş olsaydı buradaki herkes burdan Tax Freelance alıp kullanırdı. Bilet dediğin €150 gidiş geliş.

Üstelik burdan elektronik eşya götürürsen Türkiye'de gümrüğe tabi olup, KDV felan da veriyorsun. O iş yaş senin.

ooo o zaman alamiyosun yani?aboooo cok kotu oldu

Hollanda fiyatı 1395ce274829d850731fd0dbf0dfb78b.jpg

Türkiye fiyatı 4b7360232d2b5f0d4d455ec91187f3bd.jpg

Gördüğün gibi arada fazla fiyat farkı yok.
₺570 tl oynuyor sadece o da €173 tekabül ediyor.

Bundan ₺150 (€50) kayıt harcı da düşersen fark ₺420 (€123) e düşüyor.
Bu fiyat farkı Avrupa ülkeleri arasında da olan bir fark.

2 dakika önce, yukhalilsel yazdı:

Hollanda fiyatı 1395ce274829d850731fd0dbf0dfb78b.jpg

Türkiye fiyatı 4b7360232d2b5f0d4d455ec91187f3bd.jpg

Gördüğün gibi arada fazla fiyat farkı yok.
₺570 tl oynuyor sadece o da €173 tekabül ediyor.

Bundan ₺150 (€50) kayıt harcı da düşersen fark ₺420 (€123) e düşüyor.
Bu fiyat farkı Avrupa ülkeleri arasında da olan bir fark.

iphone 6s ler suanda 2000tl bulursun cok yerden...apple turkiye magazasinda cok pahali...

Ben sadece örnek verdim. Fiyat farkı abartılı değil gibime geldi.
Bunun içinde Türkiye'nin olduğu durumu, ekonomik durumu ve vergiler de dahil. Buna da şükür.

Siyah bir başka duruyor ya. 3G den itibaren hep siyah kullandım. 

Bence siyah almalısın

erkek ler icin mat bayanlar icin ise gold,rose,silber

derim ben

2 iphone 7 aldim ikiside MAT

taaa iphone 3 den beri asamali iphone 3-4-4s-5-5s-6-6s-7 ve 7 plus bunlarin hemsi siyah renk olarak aldim

erkek ler icin mat bayanlar icin ise gold,rose,silber

derim ben

2 iphone 7 aldim ikiside MAT

taaa iphone 3 den beri asamali iphone 3-4-4s-5-5s-6-6s-7 ve 7 plus bunlarin hemsi siyah renk olarak aldim

Bak şimdi olmadı Bende Gold var, geri mi vereyim şimdi
  • Like 1

yukhalilsel :)) altin gibi adamsin neden veresinki geri :))

ya hakiketende öyle gibi hani siyah ve gümüs (silber) erkekler icin digerleri bayanlar icin tasarlanmis gibi

hem geri verme cünkü onu geri versen istedigin renk en az 3 veya 4 haftada gelir :) o kadar beklemekte iyi degil

selamlar

• Like 1

On 23.9.2016 at 9:32 AM, pikoasadli yazdı:

ooo o zaman alamiyosun yani?aboooo cok kotu oldu

ben iphone 6 ve 6s ciktiginda fazla olmamak sartiyle yani 1 tane götürdüm ve tanidigima verdim parasini aldim ,kendiside pasaportuyla kayit yaptirdi vergisini ödedi kullaniyor .

hava alaninda da cihazdan gecerken hani telefon ,leptop,tabletleri cantalarindan cikariyorsun mecburen

benim kendi iphonem ve hic acilmamis bir iphone  ,bir de tablet  cihazdan gecerken gördüler ve hic birsey sormadilar

• Like 1

1 saat önce, sswiss yazdı:

ben iphone 6 ve 6s ciktiginda fazla olmamak sartiyle yani 1 tane götürdüm ve tanidigima verdim parasini aldim ,kendiside pasaportuyla kayit yaptirdi vergisini ödedi kullaniyor .

hava alaninda da cihazdan gecerken hani telefon ,leptop,tabletleri cantalarindan cikariyorsun mecburen

benim kendi iphonem ve hic acilmamis bir iphone  ,bir de tablet  cihazdan gecerken gördüler ve hic birsey sormadilar

bende ogle siz dediginiz gibi getirmisdim eskiden hicbir sorun olmuyor eger 1 tane aliyosun hoc sormuyorlar....eger gelecek birisi varsa yardimci olursaniz sevinirim

128gb jetblack sipariş verdim, vazgeçireceksiniz beni mat alacağım heralde bu gidişle :)

25 dakika önce, serjuinho yazdı:

128gb jetblack sipariş verdim, vazgeçireceksiniz beni mat alacağım heralde bu gidişle :)

jet black alma sakin cok kotu yapmisalar jet blacki ciziliyor ve parmak izi arka tarafini mahvediyor...mat black al sonra demedi deme

• Like 1

Ohoo ben jet blackin çizildiğini söylediğimde zaten amerikada piyasadaydı. Promosyon olarak göndermişler anahtarımla aynı cebime koydum çizilmemiş tarafı kalmamış arkasının. Anahtar bu çizer diyeceksiniz ama 5/6'larda hiç görmedim böyle bi şey. Gittim arkasının değiştirilmesini istedim ücretsiz yapacaklar çünkü hem pahalıya satıyorlar yeni diye hem de çiziliveriyor kardeşim bu ne saçmalık

Arkadaşlar ben Paris'de yaşıyorum 16 Eylül öncesi sipariş vermediğim için o tarihden bu tarihe kadar iPhone 7 plus satılmıyor Ekim ortasında apple mağazalarında olacak dikkat edin siz siz olun gelmeden sipariş verin ondan sonra 1 ay plus bulamazsınız haberiniz olsun. Ben Paris'de Olduğum halde yok insanlar plus 1 aydır bekliyorlar halen gelmedi ben Paris de Olduğum. Halde alamıyorsam ve gelmiyorsa bilin ki apple eskiden cok dili yandığı için stok konusunda belli ki geri fitese basmış reserve edenlere gönderiyor haberiniz olsun alan arkadaşla alabilirsa direk hemen reserve yapın önünüz de 13 gün süre var sonra bu Yazımı dikkatte almadığınız için üzülürsünüz

acikcasi yerinde inceledim simsiyah olan güzel fakat kilifsiz kullanilamayaci kesin.. diger mat siyah ise bilmiyorum ama tam bir fiyasko kaldiki suana kadar hep siyah iphone kullandim... mat siyahta logo bile belli olmuyor garip bir karanlik görüntüsü var o yüzden bende silver beyaz iphone 7 siparis verdim

10 saat önce, urfali yazdı:

Arkadaşlar ben Paris'de yaşıyorum 16 Eylül öncesi sipariş vermediğim için o tarihden bu tarihe kadar iPhone 7 plus satılmıyor Ekim ortasında apple mağazalarında olacak dikkat edin siz siz olun gelmeden sipariş verin ondan sonra 1 ay plus bulamazsınız haberiniz olsun. Ben Paris'de Olduğum halde yok insanlar plus 1 aydır bekliyorlar halen gelmedi ben Paris de Olduğum. Halde alamıyorsam ve gelmiyorsa bilin ki apple eskiden cok dili yandığı için stok konusunda belli ki geri fitese basmış reserve edenlere gönderiyor haberiniz olsun alan arkadaşla alabilirsa direk hemen reserve yapın önünüz de 13 gün süre var sonra bu Yazımı dikkatte almadığınız için üzülürsünüz

iphone 7 ilk tanitildigi ve ilk ön siparis alindiginda iphone 7 ve iphone 7 plus siparisi verdim ,iphone 7 (16.9.2016) tarihinde geldi paketi actim baktimki tek bir iphone var ve icinde plus olani yoktu.Tabi hemen iletisime gectim,adamlar diyorki plus olan lar daha gelmedi sadece bir parti geldi o  da ilk isimleri yazilanlara dagitildi.ilginc olan sudur adamlar ne zaman gelecegini dahi sölüyemiyorlar israrla tarih veremiyoruz diyorlar.neredeyse 3 veya dört günde bir ariyorum ve halen tarih vermiyorlar.

Kisacasi bizim iphone 7 plus halen daha gelmedi

Apple sitesinde 3 veya 4 hafta icinde siparisiniz gelir diyor,bence bu gün siparis veren olursa 3 veya 4 hafta icinde gelir.yani apple bu konuda sadik kalir ne yazmissa onu uygular diye düsünüyorum.Aksi Taktirde müsteri güvenini sarsa bilir

Edited by sswiss