Jump to content
Sign in to follow this  
ASPENDOS07

iOS 10.0.2 Yayınladı

Rate this topic

Recommended Posts

Yaptım5S kullanıyorum ama bir hızlanma veya stabilizasyon görmedim. Zaten küçük bir güncelleme çok bi beklentim yoktu.

Sent from my iPhone using Tapatalk

ben gm surumden yuklemistim bana beta geliyor profilide sildim ama bi cozum varmi?

62a8af6c21ae9a6796fd8be3ebb53084.jpg
Bu güncelleme ile gelen ne ?

Sent from my iPhone 6 Plus using Tapatalk Pro

ben gm surumden yuklemistim bana beta geliyor profilide sildim ama bi cozum varmi?

Bence yedek alıp temiz kurulumla 10.0.2'ye geçin. Beta sürümlerinde profil silseniz bile takılmış plak gibi yine geliyor. Ayrıca betanın bozuk dosyaları da sisteminizde kalmış olabilir o yüzden yedek alıp dfu ile 10.0.2'ye geçmek en iyisi.

• Like 1

62a8af6c21ae9a6796fd8be3ebb53084.jpg
Bu güncelleme ile gelen ne ?

Sent from my iPhone 6 Plus using Tapatalk Pro

Kulaklıkların takılı kalmasıyla ilgili bir problem giderildi iphone7'yi ilgilendiriyor sanırım. İşte bug düzeltmeleri falan yazıyor her zamanki gibi. Küçük çaplı bir güncelleme. Asıl düzeltmeler ios10.1'den sonra yapılmaya başlanacak. Kısa bir süre içinde 10.1 de çıkar betalar çıkmaya başladı bile

• Like 1

Arkadaslar 9.3.5 imzalar acikmi acaba? Iphone 6 cihazda ios 10 hic memnun degilim...

Arkadaslar 9.3.5 imzalar acikmi acaba? Iphone 6 cihazda ios 10 hic memnun degilim...

imzalar açık

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  • Like 1

8 dakika önce, crazyaltug yazdı:

imzalar açık

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tesekkürler 

Arkadaşlar ios 8.4 jb den ios 10'a gectim ama sarj çabuk bitiyo gibi geldi sizcede öylemi yoksa piskolojik bi durum mu ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arkadaşlar ios 8.4 jb den ios 10'a gectim ama sarj çabuk bitiyo gibi geldi sizcede öylemi yoksa piskolojik bi durum mu ?

Birkaç gün bendede öyle oldu düzeldi sonra bekle biraz..

• Like 1

İçine etmişler güzelim sürümün..Pil 12 saat bile gitmiyor..

• Like 1

On 30.09.2016 at 11:57 AM, arc_cevik yazdı:

Tesekkürler 

geri döndüniz zaman tel sıfırlanırmı acaba?

27 dakika önce, Muratali yazdı:

geri döndüniz zaman tel sıfırlanırmı acaba?

Evet sifirlaniyor ve aldiginiz yedek uyumlu olmadigi icin yüklenmiyor

On 30.09.2016 at 11:57 AM, arc_cevik yazdı:

Tesekkürler 

anladım teşekkürler 

On 1.10.2016 at 0:32 PM, emrah_gözde yazdı:

Apple müsteri hizmetleri avusturya yi aradim 6s cihazim cok hizli bataryasi bitiyor dedim test yaptilar testte batarya sorunsuz görünüyor sorunun 10.0.2 oldugunu bir cok sikayet aldiklarini belirttiler güncelleme beklememi rica ettiler biraz israr edince telefonu degisimi kabul ettiler

Apple müsteri hizmetleri avusturya yi aradim 6s cihazim cok hizli bataryasi bitiyor dedim test yaptilar testte batarya sorunsuz görünüyor sorunun 10.0.2 oldugunu bir cok sikayet aldiklarini belirttiler güncelleme beklememi rica ettiler biraz israr edince telefonu degisimi kabul ettiler

Nasıl kabul ediyorlar ya benim telefon sorunlu pili hem 9 da hem 10 da inanılmaz kötü (s Plus) kamera gece 5800 gibi çekiyor ekran sol üşt köşesindeki pikseller karanlık Home tuşu zarzor okuyor nisanda aldım telefonu gittim zorluya değişmediler bu akşam akasyaya gidicem soğudum yeminle ya

5 saat önce, Levo1203 yazdı:

Nasıl kabul ediyorlar ya benim telefon sorunlu pili hem 9 da hem 10 da inanılmaz kötü (s Plus) kamera gece 5800 gibi çekiyor ekran sol üşt köşesindeki pikseller karanlık Home tuşu zarzor okuyor nisanda aldım telefonu gittim zorluya değişmediler bu akşam akasyaya gidicem soğudum yeminle ya

kardesim sana tavsiyem mecidiyekoy de ofis iletisim var istersen bir de oraya gotur... benim iphone 6 cihazim vardi orda degisim yapildi ama bir sure telefonsuz kalabilirsin oraya goturdugunde

Dün cebimden telefonu çıkardım. Baktım "güncelleme doğrulanıyor" yazıyordu. Ne yaptımsa durduramadım. Geri dönüşü olmayan bir yola girmiştik artık :( . Daha yeni 9.3.5 yüklemiştim. Uzun zamandırda 7.0.6 kullanıyordum. ios 10 un kilit açma olayına iki gün oldu alışamadım. Halâ sağa çekiyorum. Hava durumu falan çıkıyor :) . Amaç herhalde home tuşunu daha fazla kullandırıp bozmak olsa gerek. Sonuçta emektar cihazım son sürüme yükseldi. Zaten sürekli taciz mesajları çıkıyordu. "Güncelleyim mi?" "Gece gecede güncellerim istersen. ne didin?"  diye. Bende hep öteliyordum. Sonunda canına tak etti sanırım.

10 saat önce, endorphine yazdı:

Dün cebimden telefonu çıkardım. Baktım "güncelleme doğrulanıyor" yazıyordu. Ne yaptımsa durduramadım. Geri dönüşü olmayan bir yola girmiştik artık :( . Daha yeni 9.3.5 yüklemiştim. Uzun zamandırda 7.0.6 kullanıyordum. ios 10 un kilit açma olayına iki gün oldu alışamadım. Halâ sağa çekiyorum. Hava durumu falan çıkıyor :) . Amaç herhalde home tuşunu daha fazla kullandırıp bozmak olsa gerek. Sonuçta emektar cihazım son sürüme yükseldi. Zaten sürekli taciz mesajları çıkıyordu. "Güncelleyim mi?" "Gece gecede güncellerim istersen. ne didin?"  diye. Bende hep öteliyordum. Sonunda canına tak etti sanırım.

aklında bulunsun .. ayarlardan indirilen dosyayı silersen bir daha sormaz ertele demene gerek kalmaz

On 24.10.2016 at 0:04 AM, IceShocK yazdı:

aklında bulunsun .. ayarlardan indirilen dosyayı silersen bir daha sormaz ertele demene gerek kalmaz

Yaptım dostum. İki sefer hemde. Ama yılmadı ve vazgeçmedi. Bu arada iphone 5 kullananlara ios10 tavsiye etmiyorum. Bariz yavaşlama var uygulamalarda. 9.3.5 de olanlar kalsın o sürümde. O sürümde bile hafiften vardı bu yavaşlama. İos10 ile gözle görülür bir duruma gelmiş. Herşeyi geçtim youtube uygulamasında bile telefonu yan çevirince yarım saat bekliyoruz tam ekran olsun diye. Ucuz android telefonlara döndü cihaz. Kısaca özetlemek gerekirse sanki işlemci gücü düşürülmüş gibi oldu. Soğudum açıkcası. Böyle giderse fazla sürmez aşkımız. :)

Edited by endorphine