Jump to content
DeaKeY

LGA775 sistem için Config.plist önerisi?

Önerilen İletiler

Merhaba,

El Capitan'da sistem üzerinde SMBIOS'u Mac Pro 3.1 olarak tanıtıyorum, 4.1 yapınca zaten sistem açılmıyor. Fakat bilindiği üzere Apple Sierra'da artık MacPro 3.1'e destek vermiyor. 

Bu sorunu SMBIOS'u boş bırakarak geçebiliyorum, fakat daha sonra SMBIOS'u 3.1 yapınca sistem girilmez işareti veriyor, 4.1 yapınca sistem açılmıyor. 

Bu sitedeki yönergeleri izleyip bir yükleme diski yaptım fakat o da başarılı olmadı. 

http://www.insanelymac.com/forum/topic/312659-guide-unsupported-real-macpro-works-with-sierra-example-of-real-macpro31/

Ayrıca Asus GeForce 8800GT kartımda NvEnabler.kext kullanıyordum bu ve Clover üstünden InjectNvidia yapmama rağmen tam çözünürlük alamıyorum.

Aşağıdaki sistemime göre default bir Clover Config dosyası ve Clover Legancy Boot önerebilir misiniz?

CPU: Intel Q8300

Anakart: Asus Rampage Formula

Ram: OCZ 16GB ECC Platium

Ekran Kartı Asus GeForce 8800GT

Bunlarla beraber kullandığım kext'ler;

Ses için;

IOAudioFamily

VoodooHDA

Ethernet için;

LegacyAppleYukon2

NullCPUPowerManagement

OSvKernDSPLib

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Smbios kısmını boş bırak

sistem açılınca bak hangisini otomatik atamışsa ona göre ayarla.

mac pro 5.1'e kadar çalışmıyor sanırım sistem zaten 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

selamlar. benim sistemim de benzer lga 775 sistem.    sierra kurulumda usb den boot edince bu sisteme kurulamaz diye hata almaktayım.  eger usbden sorun yasiyorsam calisanini nasil elde edebilirim? teşekkürler. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!