Jump to content

Apple AirPods Yorum

Rate this topic

lahana1

Recommended Posts

Turkcell'den faturaya ek aldım yarın getirecekler umarım pişman etmez..

Bence pişman olmazsınız ben yaklaşık 3 haftadır kullanıyorum çok memnunum jabra ve jbl Bluetooth kulaklık kullandım hepsi kulaktan düşüyordu birde seste kopmalar yaşıyordum AirPods da kesinti hiç olmuyor ve kulakta çok sağlam duruyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  • Like 1

1 saat önce, kadirgumusay yazdı:

Ürünü 10 gün Turkcell mağaza'da bekledim gelmedi, sasırdım doğrusu bulabilmenize, hayırlı olsun, güle güle kullanın. Öyle olunca bende 10 Ocak'ta Apple Online Store'dan aldım artık ama beklemedeyim hala.

Antalya markantalya avmsindeki turkcelle gittim yarın getiririz depodan dediler.

Bakalım bunlara güven olmuyor ama...

1 saat önce, lahana1 yazdı:

Bence pişman olmazsınız ben yaklaşık 3 haftadır kullanıyorum çok memnunum jabra ve jbl Bluetooth kulaklık kullandım hepsi kulaktan düşüyordu birde seste kopmalar yaşıyordum AirPods da kesinti hiç olmuyor ve kulakta çok sağlam duruyor.

Ses kalitesi nasıl hocam ?

normal iphone kulaklığından farkı yok diyorlar 

Ses kalitesi nasıl hocam ?

normal iphone kulaklığından farkı yok diyorlar 

Gayet iyi temiz ses var kablolu modelden daha iyi ses veriyor bana göre. çok pratik tak kulağına kullan kablo derdi karıştı derdi yok ben çok kulaklık kullandım bu kadar memnun olduğum kulaklık olmadı umarım sizde memnun kalırsınız

• Like 1

• 1 month later...

Ben bilerek almadım. Bu sene içinde iPhone ile birlikte Airpods 2 tanıtılacak. O zaman başlayacaklar, ilk Airpods tan yola çıkarak daha da geliştirdik, %50 daha yüksek ve net ses kalitesi, Siri ile tam uyum, İşlemcisi gelişti, Aynı anda 2 cihaza bağlanma özelliği vs.vs. hep aynı terane. Bu kadar para vereceksem bi kulaklığa, biraz daha özelliği olması gerekiyor. Ses açma kapatma koymamış adamlar buna. 2. nesili bekleyip onu alıcam ben. Yorumları da okudum daha iyi fikir sahibi oldum.

• Like 2

Airpods, özelliklerine göre fazla pahalı. Farklı renk seçenekleri olmalı, açma kapama tepkileri olmalı ve en önemlisi dışa ses kaçırmamalı. Dışarıdaki kişi ne dinlediğimi duyacaksa neden kulaklık takıyoruz?

4 saat önce, kriegsl yazdı:

Airpods, özelliklerine göre fazla pahalı. Farklı renk seçenekleri olmalı, açma kapama tepkileri olmalı ve en önemlisi dışa ses kaçırmamalı. Dışarıdaki kişi ne dinlediğimi duyacaksa neden kulaklık takıyoruz?

Arkadaşım kullanıyor dışarıdan duyulduğunu görmedim.

Bunu nereden duydunuz ? 

• 7 months later...
  • 1 month later...

Airpods’u 1 haftadır kullanıyorum.
-Kulaklığı kullanmak için illa kutuyu açmaya gerek yok kulaklıklar dışarıda olsada dışarıda olunca kulağıma takıyorum bir ses geliyor bağlandığını belirtiyor baya kolay
-Kulaklıkların ve kutusunun şarjı kenarda durduğu halde gidiyor
-Normal kulaklıktan %20 daha fazla sesi var burası kesin
-Siri ile birşey yaptığımda siri dediğimi yapıyor ama müziği devam ettirmiyor işi bitince . Bazı komutlarda oluyor bu mesela saat kaç diyorum söylüyor ama müzik devam etmiyor. Hava durumunu soruyorum söylüyor ve gene aynı
-Kapsama mesafesi duvarsız alanda kesinlikle 10 metre.Evde falansanız duvarlar yüzünden 8 metreye düşüyor
-Kulaklığın birini çıkarınca dinlediğin içeriğin durması olayı sadece müzikte yok. Safaride video izlerken, telefondaki bir videoyu izlerken ve youtubeda birçok uygulamada çalışıyor
-Sol kulağımın yapısı gereği veya yanlış yerleştirdiğim için olabilir sol kulaklık düşmeye meyilli kolay düşmüyor ama.
-Mikrofonu telefonunki kadar kaliteli
-Kutusu ve kulaklıkları tam şarjda iken benim kullanımımla kutusunda şarj edip kullandığımda 3 gün yetiyor

Not: Fiyatı 700 küsür olanlar ilk gelen parti ürünleri bir farkları da yok 900₺ vereceğime 700₺’ye aldım bir siteden

Earpoda göre artıları: Bass karakteri zayıf ama kaliteli. Sahnesi daha geniş, tizleri çok daha iyi,

Bağımsız + özellikleri ve yorumlar: kablosuz çekim mesafesi, şarj dayanıklılığı, taşınabilirliği, malzeme kalitesi, bilhassa klasik, jazz ve rock müzik dinleyenler için ideal. Elektronik için basslar zayıf kalır.

Earpoda göre eksileri: mikrofonu daha zayıf, fiyat, fiyat, fiyat...

Not: yorumlar Apple ın ipod müzik çalarına göre değil, 3rd party capriccio, jet audio gibi yazılımlara göre yapılmıştır.