Jump to content
Apple iOS 12.4 Sürümünü İmzalamayı Durdurdu !
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !
Sign in to follow this  
akadir

İos 10 3g 4g seçimi yapmak

Rate this topic

Recommended Posts

Esselamün aleyküm kardeşlerim;

Ben ios 9.1 kullanmaktayım ios 10 a henüz geçmedim. İphone dan iyi anladığımdan bana bir soru geldi. Ancak ios 10 kullanmadığım için haliyle bilemedim.

Sorun şu hali hazırda 9.1 kullanıyorum hücresel ayarlarında rahatlıkla ses ve veri yi 2g, 3g, 4g olarak değiştirebiliyorum ki çok yararlı. Ancak benmi göremedim yoksa ios 10 ile bu seçimleri kaldırmışlarmı bilemedim. Acaba yardımcı olabilirmisiniz rica etsem. Eğer kaldırmışlarsa ekstra appstore dan indirebileceğimiz bir programla halledebiliyormuyuz yoksa jb mi gerekli? Umarım jb gerektirmez :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

hücresel veri ayarlarına girilince 2g-3g-lite tercihleri var.

ben dün 10.2 ye geçmek zorunda kaldım , dediğin gibi bir sıkıntı ile karşılaşmadım

Tamam işte hücresel ayarda artık o seçenek yok ios 10 ile bi kontrol edermesiniz

Ayarlar-hücresel-seçenekler-ses ve veri
Lte, 3G, 2G seçebilirsiniz iOS 10

Ayarlar-hücresel-seçenekler-ses ve veri
Lte, 3G, 2G seçebilirsiniz iOS 10

Ya arkadaşlar ya ben göremiyorum yada biz aynı şeyi söylemiyoruz foto ekliyorum

4abb26679c79abe1035aef4ea68b7a3a.jpg
14f7fd5c317ce359c0991ba3a5a9aa80.jpg

Buyrun

11 dakika önce, akadir yazdı:

Ya arkadaşlar ya ben göremiyorum yada biz aynı şeyi söylemiyoruz foto ekliyorum

4abb26679c79abe1035aef4ea68b7a3a.jpg
14f7fd5c317ce359c0991ba3a5a9aa80.jpg

Buyrun

kullandığınız hat vodafone. vodafone kaynaklı bu. ben türk telekom kullanıyorum böyle bir ayar yok bende. daha önceden de konusu açılmıştı. vodafone kullanıcıları malesef mağdur biraz.

kullandığınız hat vodafone. vodafone kaynaklı bu. ben türk telekom kullanıyorum böyle bir ayar yok bende. daha önceden de konusu açılmıştı. vodafone kullanıcıları malesef mağdur biraz.

Allah Allah vodafone kaynaklı demek bende şaşırdım dedim nasıl böyle birşey olur diye teşekkür ederim bakayım kullanan arkadaşlara bi sorayım tekrar paylaşırım

Vodafone de olmuyor

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Çok teşekkür ederim kardeşlerim ever vodafone ile ilgiliymiş sıkıntı inşAllah düzelir sağolun yardımlarınız için eksik olmayın

Arkadaşlar merhaba bu konu ile ilgili bende çok sıkıntı yaşadım ama olay çok basitmiş. Cihazda hücresel veriyi açıp, 4g yi etkinleştiri kapattığımız zaman otomatikmen 3g ye dönüyor.

Buda vodafonenun yazısı;

iOS 10.2 ve Operatör Versiyonu 27.1’den sonra aboneler 2G’yi manuel olarak seçemeyecektir.

• 4G seçili iken 4G/3G/2G olarak sinyal seviyesine göre bağlanacaktır. (4G öncelikli)
  • 4G’yi etkinleştir kapalı iken 3G/2G olarak yine sinyal seviyesine göre bağlanır. (3G öncelikli)
  • 4G’yi etkinleştir altında “Ses ve Veri” seçili olursa 4G üzerinden konuşma (VoLTE) yapar, yine sinyal seviyesine göre konuşma kesilmeden 3G y da 2G üzerinden devam eder.

Arkadaşlar merhaba bu konu ile ilgili bende çok sıkıntı yaşadım ama olay çok basitmiş. Cihazda hücresel veriyi açıp, 4g yi etkinleştiri kapattığımız zaman otomatikmen 3g ye dönüyor.

Buda vodafonenun yazısı;

iOS 10.2 ve Operatör Versiyonu 27.1’den sonra aboneler 2G’yi manuel olarak seçemeyecektir.

• 4G seçili iken 4G/3G/2G olarak sinyal seviyesine göre bağlanacaktır. (4G öncelikli)
  • 4G’yi etkinleştir kapalı iken 3G/2G olarak yine sinyal seviyesine göre bağlanır. (3G öncelikli)
  • 4G’yi etkinleştir altında “Ses ve Veri” seçili olursa 4G üzerinden konuşma (VoLTE) yapar, yine sinyal seviyesine göre konuşma kesilmeden 3G y da 2G üzerinden devam eder.

Teşekkür ederim ama diğer operatörlerde böyle bir sorun yok sadece vodafone da var ben sinyala bağlı olarak kullanmak istemiyorum inşAllah düzelir