Jump to content
Apple iOS 12.4 Sürümünü İmzalamayı Durdurdu !
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !
Sign in to follow this  
IceShocK

iOS 10.2.1 Final Yayınlandı

Rate this topic

Recommended Posts

Bugüne kadar yayınlanan beta sürümlerinde herhangi bir yeniliğe rastlanmayan iOS 10.2.1 sistem kararlılığını arttırmaya odaklı bir güncelleme. Apple'ın iOS 10.2'de ortaya çıkan hataları düzeltmeye veperformans geliştirmelerine ağırlık verdiği iOS 10.2.1'i iOS cihazınız üzerinden yada iTunes üzerinden yükleyebilirsiniz.

İOS cihazınız üzerinden güncellemeyi yapmak için Ayarlar/Genel/ YazılımGüncelleme bölümünü kullanmalısınız. Bu güncellemeyi yüklemek için cihazınızın bataryasının %50'nin üzerinde olması yada cihazınızın şarja takılı olması ve WI-FI bağlantısı olması gerektiğini unutmayın. iTunes üzerinden yüklemek için iOS cihazınızı bilgisayara bağlayarak iTunes'ta güncellemeleri denetle butonuna tıklamanız gerekiyor.

shiftdelete

Edited by IceShocK

Açılan diğer konuyla bu konu birleştirilirse iyi olur bir de inşallah bu güncelleme cihazı kapanan arkadaşlara çare olur benim cihaz hiç kapanmadı çok şükür :)

1 dakika önce, buqalemooon yazdı:

Açılan diğer konuyla bu konu birleştirilirse iyi olur bir de inşallah bu güncelleme cihazı kapanan arkadaşlara çare olur benim cihaz hiç kapanmadı çok şükür :)

şu batarya problemi olanlar mı ? .. muhtemelen onlara da çare olacak.. ancak bozuk olan 6s serisi yine pil deiştirse güzel olr

Valla benim cihaz batarya sorunlular listesine uyuyo ama hiç kapanmadı nedense o yüzden boşu boşuna sapasağlam cihazı değiştirmek istemiyorum satıcağın zaman değişim cihazı olduğu için ölü fiyat çekiyo çakallar

Nasıl bir final sürümüyse sesli mesaj kutusu bug'ı devam ediyor.

• Like 1

Valla benim cihaz batarya sorunlular listesine uyuyo ama hiç kapanmadı nedense o yüzden boşu boşuna sapasağlam cihazı değiştirmek istemiyorum satıcağın zaman değişim cihazı olduğu için ölü fiyat çekiyo çakallar

Cihazi değiştirmiyorlar sadece batarya değişiyor içi acılan cihaz anlaşılıyor sorun bu aslinda

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7 Plus jb gelmez değilmi gelmezse güncelle yapacam

️ İPhone 7 Plus 32 GB Silver

Gelecekse iOS 10.2.1 e gelmesi lazım yoksa ise yaramaz

18 dakika önce, IceShocK yazdı:

Cihazi değiştirmiyorlar sadece batarya değişiyor içi acılan cihaz anlaşılıyor sorun bu aslinda

Dostum cihazı gönderirim değişim onayı alırda değiştirirlerse bana bi 7 plus alır mısın bildiğimiz bişey var ki söylüyoz

38 dakika önce, buqalemooon yazdı:

Dostum cihazı gönderirim değişim onayı alırda değiştirirlerse bana bi 7 plus alır mısın bildiğimiz bişey var ki söylüyoz

bende bir tarafımdan sallamıyorm.. 

apple bataryası soruunlu 6s serisi için batarya değişim programı başlattı. forumda bundan yararlanan bir çok insan var. senin cihazda başka sorun vardır değiştirirler bilemem..

17 dakika önce, IceShocK yazdı:

bende bir tarafımdan sallamıyorm.. 

apple bataryası soruunlu 6s serisi için batarya değişim programı başlattı. forumda bundan yararlanan bir çok insan var. senin cihazda başka sorun vardır değiştirirler bilemem..

Kardeş bi tarafımdan sallamıyom gibi forum seviyesini bozar şekilde konuşmana gerek yok bana bişey kanıtlamana da gerek yok akıllı olursan birazda teknik bilgin varsa sorunun sadece batarya olsa bile değiştirebilirsin ama önemli olan bilgi sahibi olmak ben fazla uzatmak istemiyorum değiştirmek istesem değiştirebilirim sen buna emin ol yeter ;)

Kardeş bi tarafımdan sallamıyom gibi forum seviyesini bozar şekilde konuşmana gerek yok bana bişey kanıtlamana da gerek yok akıllı olursan birazda teknik bilgin varsa sorunun sadece batarya olsa bile değiştirebilirsin ama önemli olan bilgi sahibi olmak ben fazla uzatmak istemiyorum değiştirmek istesem değiştirebilirim sen buna emin ol yeter

Eyvallah sen belki yapabilirsin orda ne söylersin bilmem ama olayın aslı bu diğer arkadaşlar yanlış bilgilenmesin pil değişiyor cihaz değil

Yükleyen arkadaşlar bilgi verirse seviniriz

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

10.2.1 batarya durumu hakkında bilgi verirseniz yükleyen arkadaşlar iyi olur.

Daha tam test edemedik ama biraz daha iyi gibi iPhone 6s cihaz.. 6s plus da 9.3.5 yüklü o muhteşem gidiyor :))

Ben asıl bu jailbreak haberini bekliyorum yokmu tweet filan

• Like 1

Bana sadece yazılım daha akıcı geldi bataryaya pek dikkat etmem ben normalde de 

• Like 1

Bana sadece yazılım daha akıcı geldi bataryaya pek dikkat etmem ben normalde de 

Cihaz nedir sizin

31 dakika önce, IceShocK yazdı:

Cihaz nedir sizin

6S 16gb space grey ve ben cihazımda da 10.2 den kaynaklanan kapanma problemini de hiç yaşamamıştım 

Edited by buqalemooon

Iphone 7 Asive Touch Ekran Sağ Alt Kısımda Takılma Sorunu ve Telefon Kısmındaki Sesli Mesaj Uyarısı Hala Devam Ediyor. Apple Sanırım Bunları Görmüyor, Yada Kontrolu Dışında Yaşanan Bir Olay Çok Şaşırtıcı.

5 dakika önce, juxbox yazdı:

Iphone 7 Asive Touch Ekran Sağ Alt Kısımda Takılma Sorunu ve Telefon Kısmındaki Sesli Mesaj Uyarısı Hala Devam Ediyor. Apple Sanırım Bunları Görmüyor, Yada Kontrolu Dışında Yaşanan Bir Olay Çok Şaşırtıcı.

O assistive touch takılması bende de vardı şimdiye kadar tekrarlamadı ve şu sesli mesaj bildirimi de hiç çıkmadı ama çıkar mı assistive takılır mı bilemem

Sesli mesaj bildirimi bende de yok sen istersen cihazi sıfırla yedek yükleme birde oyle dene

Batarya icin ; bir sıkıntı yok bende. 23 dk kullanım 5 saat bekleme %1 gitti.

IMG_1069.thumb.JPG.d3e6a292489ca97030f33
0822babc1094360f342aa8055cf9f6c3.jpg
b11f5613b6582143b096ad0d8ffce58a.jpg

Sent from my iPhone

29 dakika önce, buqalemooon yazdı:

O assistive touch takılması bende de vardı şimdiye kadar tekrarlamadı ve şu sesli mesaj bildirimi de hiç çıkmadı ama çıkar mı assistive takılır mı bilemem

Bende yok sandım ama bi süre sonra gene yaptı

22 dakika önce, IceShocK yazdı:

Sesli mesaj bildirimi bende de yok sen istersen cihazi sıfırla yedek yükleme birde oyle dene

artık bana cihazı sıfırla yedek yükle işleri gerçekten çok sıkıcı ve bunaltıcı geliyor çogu kullanıcı bu işlemleri bilmiyor ve bilmekte zorunda değil apple bu olaylara çözüm bulmalı 

Bir saat önce, juxbox yazdı:

Bende yok sandım ama bi süre sonra gene yaptı

Valla güncellemeden beri aralıksız kullanıyorum şimdilik hata yaşamadım bakalım hayırlısı izleyip görücez 

Edited by buqalemooon

Batarya icin ; bir sıkıntı yok bende. 23 dk kullanım 5 saat bekleme %1 gitti.

IMG_1069.JPG
0822babc1094360f342aa8055cf9f6c3.jpg
b11f5613b6582143b096ad0d8ffce58a.jpg

Sent from my iPhone

Cihaz nedir ??

️ İPhone 7 Plus 32 GB Silver