Jump to content
ReSuL-21

iOS 10.2 Yalu Jailbreak Yayınlandı

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

Arkadaşlar dün sorumu sordum ama kimse ilgilenmedi tekrar sorucam, ben jailbreaki yaptım ama 1 gün sonra cihaz günde 6-7 defa kendi kendine hard reset atıyor durduk yere, ve appstrodeki oyunların güncellemelerini yapamıyorum, cydia içindeki bütün kurulu repoları ve tweak leri silmeme ragmen sorun devam ediyor, bilgisayara baglıyorum ama itunes cihazı görmüyor herhangi bir yedeklemede alamıyorum. bu konuda beni bilgilendirecek bir arkadaş varsa sevinirim.LÜTFEN YARDIM!!!

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba, arkadaşlar 6 plus 9.3.3 sürümde jailbreak kulanıyorum.Son  1 haftadır yeni bir şey yüklemedim.

Fakat mail porgramı kapanıyor,yazdığım maillerim hep yarım kalıyor. Öneriniz var mı?jailbreekı silsem mi diye düşünür oldum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Merhaba, arkadaşlar 6 plus 9.3.3 sürümde jailbreak kulanıyorum.Son  1 haftadır yeni bir şey yüklemedim.

Fakat mail porgramı kapanıyor,yazdığım maillerim hep yarım kalıyor. Öneriniz var mı?jailbreekı silsem mi diye düşünür oldum

Neden siliyorsun 9.3.3 de cydia eraser kullan yeniden 9.3.3 jb yap şu an sildin mi jbsiz kullanacaksın.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
7 dakika önce, yagmurcuk yazdı:

Cydia Eraser adında bir konu var forumda oradaki yönergeleri izleyip cihazı sıfırlamak sorununu çözecektir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
17 dakika önce, ilyadaberna yazdı:

Neden siliyorsun 9.3.3 de cydia eraser kullan yeniden 9.3.3 jb yap şu an sildin mi jbsiz kullanacaksın.

silmedim ama gün içinde sürekli mail atmam gerekiyor. Kapanması ciddi sorun ve vakit kaybı oluşturuyor. Jb siz kalmak  istemiyorum:(

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
silmedim ama gün içinde sürekli mail atmam gerekiyor. Kapanması ciddi sorun ve vakit kaybı oluşturuyor. Jb siz kalmak  istemiyorum:(

O zaman cudia eraser işini görür.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sorunsuz çalışıyor değil mi gönül rahatlığı ile yapabiliriz? ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Her ne kadar evet desemde en aIndan kaybetme şansı zor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!