Jump to content
Sign in to follow this  
ReSuL-21

iOS 10.2 Yalu Jailbreak Yayınlandı

Rate this topic

Recommended Posts

23 dakika önce, selcuktunc55 yazdı:

Locall ile neleri satın alabiliyoruz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hocam bir kaç oyunda işe yarıyor,altın alma vs oyunlarda.Diğer uygulamalarda pek bir işe yaradığını göremedim :)

Bir saat önce, Şenol yazdı:

Güncelleme almak istemiyorsanız vereceğim linki safari ile açın linktekini yükleyin Ayarlar/Genel girin geliştiriciyi onaylayın doğrulayın sorun çözülür
https://t.co/yF6njIQvqs

Yüklenen bu sertifikayı sildiğimizde güncellemeler geri görünür mü

Ewet görünür

Ota mevzusunu cydia.ichitaso.com reposundan otadisabler ile çözebilirsiniz. Ama cihazı reboot yapıyor bilginiz olsun.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

systemversion.plist dosyasına girip 10.2 yi 10.2.1 yapıp üstteki 14C92 yide 14D27 yapıp kapatırsanız telwfonu güncelleme gidiyor

• Like 1

8 saat önce, blue1910 yazdı:

Valla ben şimdi hepsini denedim swap mode tweak mode ama swap da zaten çalışmıyor tweak mode kullanınca da iyi güzel ama whatsapp bozuldu tek tik çift tik falan bozuldu emoji yükledim bütün emojiler silindi falan filan bende silmedim bytafont u dursun güncellenince swap mode dan kurarız daha stabil bence emoji108.png

 IPhone 6⃣ emoji809.png İOs emoji637.pngemoji646.png.emoji638.png MGAC2TU/A 1⃣2⃣8⃣GB A1⃣5⃣2⃣4⃣emoji767.pngemoji769.png Ylu 1⃣emoji646.pngemoji638.png Jilbreak  - TV 3⃣ & emoji640.pngemoji767.pngemoji769.png

kardesim ben ios 9 da iken whatsapp surum dusurmustum oyle duzelmisti istersen sende bir dene belki faydasi olur

repo.xarold.com

Lisanlı sürüm mü ustad
3 gün trial veriyor geneli
Kullanıyorum ama bi virtualhome kadar düzgün degil :)

Lisanlı sürüm mü ustad
3 gün trial veriyor geneli
Kullanıyorum ama bi virtualhome kadar düzgün degil

Xarold lisanslı veriyor yani crakli

• Like 1

Xarold lisanslı veriyor yani crakli

Cok teşekkür ettim :)
Silip onu yüklüyorum :)
  • Like 1

Arkadaşlar dün geceden beri uğraşıyorum ama bir türlü jb yapamadım. Aslında herşey yolunda gidiyor complete yazıyor ama bir türlü cydia gelmiyor yeniden başlattım her yolu denedim ama olmuyor. Yalu uygulaması yükleniyor go dediğim zaman ya hata veriyor yada yeniden başlıyor ama bir türlü cydia gelmiyor. Cihazım iphone 7 plus 10.2 işin gıcık tarafı cihaz 10.1.1 deydi dün gece 10.2 ye yükselttim ne yapmam lazım.

İos 10.2 iphone 7 ve 7+ jailbreak yok!

Keşke forumu daha iyi okusaydınız 10.1.1 den 10.2 ye geçmeseydiniz artık bekliceksiniz jb için 10.2 versiyonda sabit bekleyin güncelleme yapmayın.

Rubik yükledim 3G den 4 g ye geçiyor ama 2 den 4 e seçince çalışmıyor nasıl yapıcaz bunu

Arkadaşlar sürekli sistem güncellemesi geliyor ayarlara kendi kendine güncellicek diye ödüm kopuyor. Neydi bu tweak vardı güncellemeyi engelleyen ? biliyormusunuz

On 26.01.2017 at 21:48, ReSuL-21 yazdı:

iOS 10.1 - 10.2 Jailbreak Beta ÇIKTI !!! (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS)

ios-10.2-jailbreak.jpg

Evet Arkadaslar Uzun bir aradan sonra iOS 10 - 10.1.1 - 10.2 için JB Yayınlanmıs durumda,
Ama Sadece Belirli cihazlar için olduğunun da altını çizmek gerekiyor,
Beta Olduğu için sorunlar yasayacağımızı dile getiriyor..

Nasıl Yapılacağını bilmiyorsanız kararlı sürümü beklemeniz gerekebilir diye uyarı geçiyor.

Desteklenen ve Planlanan Sürümler :

3vdLpr.png

Lafı Fazla Uzatmadan Yapılısına Geçelim..

Dip Not: Bu islemlere baslamadan önce her ihtimale karsı iTunes Üzerinden Yedeklerimizi almalıyız,

Dipnot 2 : Suan Beta Sürecinde olduğu için bazı aksaklıklar meydana gelebilir..

1. Adım : Cydia Impactor 0.9.38 Versiyonunu Bilgisayarımıza İndirelim..
2. Adım : yalu102_beta.ipa Dosyamızı’da indirelim..
3. Adım : Cihazımızda Herhangi bir parola yada Parmak izi okuyucusu olmadığına dikkat edelim ve iPhone’yi bul’u kapatmayı unutmayın..
4. Adım : İndirdiğimiz Cydia Impactor’u Açalım..
5. Adım : indirdiğim “yalu102_beta” Dosyasını “Cydia Impactor’a” Sürükleyerek Bırakalım..
6. Adım : Bizden Apple Kimliğimizi Girmemizi İsteyecek Ardından Parolamızı,
7. Adım : Yüklemeye Baslamıs olmalı ve Ana Ekranımıza “mach_portal” iconu gelmesi lazım,
8. Adım : “yalu102” İkonuna Tıklamadan Önce Telefonumuzun “Ayarlar > Genel > Aygıt Yönetimi > Girdiğimiz” Apple Kimliğimizi Doğrulamamız Gerekli..
9. Adım : “yalu102” iconuna Tıklayalım ve “ Telefonumuz Tekrardan Açılıp Kapanacaktır,
10. Adım : Ana Ekranımızda Cydia ikonunu görebilirsiniz artık rahatlıkla girip çıkabilirsiniz.

Cydia Impactor : Mac OS XWindowsLinux (32-bit), or Linux (64-bit).

Site Link : https://yalu.qwertyoruiop.com/

iPhone 5S / 6 / 6 Plus / iPod Touch 6 / iPad Pro / iPad Mini 

Download Linkler : 

Version Download SHA1
Beta 7 Link 4afa99d4b568aa8cbb9ac61fddd584111fed79c5
Beta 6 Link 0130ebe60c97e2013a4b849b7d9bc321d749f304
Beta 5 Link f8eb6cd37054a9d25b818e3bddd13bfedbf72df1
Beta 4 Link f8270e59d7d7267613ffa63217b91fea425eec36
Beta 3 Link b2e0bdd31566f876d67cba036b5d29aef7ff257d
Beta 2 Link 4fddad7cca8aa0c0a6579c1d63d00917f15efc86
Beta 1 Link 2fe14f1c1e1a0d26203bbb123f6747a978dd2b4f

Yapılıs Videosu!!

KONU DÜZENLENMİŞTİR...!!  @Zakynthos

KONU DÜZENLENMİŞTİR...!

• Like 1

Şu kadar sayfa okudum ama herkesin kafasında deli sorular?! JB yapmalı mı yapmamalı mı beklemeli mi şuan kararsız kaldım.

10.2 İphone 6 bu kadar dertle sorunla, çökmeyle uğraşmakta istemiyorum.!!

En son 8.4 e JB yapmıştım İpad'de  şimdi okuyorumda bir sürü şey değişmiş gibi geldi bana. ??

Yok sertifika yüklemeler şunlar bunlar. Haftada 1 spotify için sertifika yeniliyorum onda sıkıntı yokta bu JB beta olayı sanki biraz daha beklemeli gibi ?

Dah aönce hiç beta kurmadım hep kararlı untetheret JB lerdi USB ye takıp bir iki izin ve onayın ardından HOP diye JB cihaza kuruluyordu.

Bunun daha günceli gelir mi gelmez mi  o da tartışma konusu?

Ne yapsam bilemedim...

• Like 1

İos 10.2 iphone 7 ve 7+ jailbreak yok!

Keşke forumu daha iyi okusaydınız 10.1.1 den 10.2 ye geçmeseydiniz artık bekliceksiniz jb için 10.2 versiyonda sabit bekleyin güncelleme yapmayın.

İphone 6 ya var mı peki ben baktım da tam anlayamadım

İphone 6 ya var mı peki ben baktım da tam anlayamadım

Var ilk sayfayı dikkatlice okuyun lütfen

Dün Jb yapmıştım. Bugün denemek için telefonu kapatıp açtım. JB gitti.. Gidecegini zaten biliyordum. Tekrardan dünkü işlemleri yaptım ve yeniden jb oldu.. 

Telefonu acıp kapatmasaydım eger.. O jb yi ne kadar süre ile kullanabilirdim?  Bazı tweakler kurulumu tamamlamak için telefonu restart etmek istiyor bu durumda ne yapacağız? 

Dün Jb yapmıştım. Bugün denemek için telefonu kapatıp açtım. JB gitti.. Gidecegini zaten biliyordum. Tekrardan dünkü işlemleri yaptım ve yeniden jb oldu.. 

Telefonu acıp kapatmasaydım eger.. O jb yi ne kadar süre ile kullanabilirdim?  Bazı tweakler kurulumu tamamlamak için telefonu restart etmek istiyor bu durumda ne yapacağız? 

Pc ye bağlamana gerek yok uygulamaya basınca aktif olur hiç kapatmasan ömür boyu kapatırsan 7 gün yani 7 gün den sonra kapattığın an yeniden jb yaparsın

11 dakika önce, selcuktunc55 yazdı:

Pc ye bağlamana gerek yok uygulamaya basınca aktif olur hiç kapatmasan ömür boyu kapatırsan 7 gün yani 7 gün den sonra kapattığın an yeniden jb yaparsın

Teşekkür ederim.. Cydia ya bastığımda tepki vermeyince ben de heralde tekrardan yapmak gerekiyor diye düşündüm.. Yeniden bir deneyim bakalım.. 

Teşekkür ederim.. Cydia ya bastığımda tepki vermeyince ben de heralde tekrardan yapmak gerekiyor diye düşündüm.. Yeniden bir deneyim bakalım.. 

Diğerine basacaksın

cihazımı iphone sil olarak restore ettim çaresiz. ios 10.1.1 e restoreye uğraştım başta 3194 hatası aldım, sonra da iphone bulunamıyor hatası. jailbreak çalışıyor ama cihaz wifi olmadan internete girmiyor. böyle bir sıkıntım var. şimdi yeniden jailbreak yapacağım bakalım.

40 dakika önce, @RzU yazdı:

Şu kadar sayfa okudum ama herkesin kafasında deli sorular?! JB yapmalı mı yapmamalı mı beklemeli mi şuan kararsız kaldım.

10.2 İphone 6 bu kadar dertle sorunla, çökmeyle uğraşmakta istemiyorum.!!

En son 8.4 e JB yapmıştım İpad'de  şimdi okuyorumda bir sürü şey değişmiş gibi geldi bana. ??

Yok sertifika yüklemeler şunlar bunlar. Haftada 1 spotify için sertifika yeniliyorum onda sıkıntı yokta bu JB beta olayı sanki biraz daha beklemeli gibi ?

Dah aönce hiç beta kurmadım hep kararlı untetheret JB lerdi USB ye takıp bir iki izin ve onayın ardından HOP diye JB cihaza kuruluyordu.

Bunun daha günceli gelir mi gelmez mi  o da tartışma konusu?

Ne yapsam bilemedim...

Şuan beta sürümler acil ihtiyaç yoksa kararlı sürümü bekle JB için

12 dakika önce, selcuktunc55 yazdı:

Diğerine basacaksın

Tamam şimdi oldu :) Korkacak bişey yokmuş.. Ben de her defasınd apc ye baglanıcam zannediyordum.. Bu güzelmiş.. Ben 9.3 jb den gecmiştim.. Biraz da pişman olur gibi olmuştum.. Şİmdi rahatım.. 

Tamam şimdi oldu  Korkacak bişey yokmuş.. Ben de her defasınd apc ye baglanıcam zannediyordum.. Bu güzelmiş.. Ben 9.3 jb den gecmiştim.. Biraz da pişman olur gibi olmuştum.. Şİmdi rahatım.. 

Sıkıntı yok :)

arkadaşlar cihazı iphone sil komutuyla sıfırladım, cydia, substrate fix vs. kaldı diğer tüm uygulamalarım gitti, baktım cihaz internete hala çıkmıyor. 10.1.1 e restore yapamaz mıyım? neticede itunes ile indirmiştim kasım ayında ve bilgisayarımda kayıtlı? ne yapmalı?

Reset atinca jb gidiyor. Yalu'yu calistirip tekrar yapiyorum. Respring yapiyor. Ama geldiginde tweakler calismiyor. Ancak cydia'yi acip; bi tweak'i yeniden yukleyim respring edersem tum tweakler calismaya basliyor.

Benzer sorunu yasayan var mi? Cozumu nedir?

Ota icin tweak sormussunuz; hackyouriphone reosunda otadisabler var. İos10 uyumlu.

11 dakika önce, Zakynthos yazdı:

Şuan beta sürümler acil ihtiyaç yoksa kararlı sürümü bekle JB için

Acelem yok sadece merak ettim kararlı sürüm ne zaman çıkar acaba