Jump to content
Apple iOS 12.4 sürümünü imzalamayı durdurdu!
Sign in to follow this  
ReSuL-21

iOS 10.2 Yalu Jailbreak Yayınlandı

Rate this topic

Recommended Posts

yaw acil yardım edin kardeşler

cydiadan deletecontacs tarzı bi uygulama indirdim restart sonrası arama mesaj ayarlar cydia gibi temel app ler gitti gözükmüyor. telde afc2dd olmadığı için dosya sisteminede ulaşamıyorum itool veya ifunbox la. telefon arama yapmıyor caldığındada hiçbir tepki vermiyor. varmıdır bir yolu yordamı. ??

Deletecontact hangi repodan indirdin ?

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

telefon yeniden başladıktan sonra yalu102 uygulamasını bir türlü doğruyalamadım var mıdır bir çözümü?

systemversion.plist dosyasına girip 10.2 yi 10.2.1 yapıp üstteki 14C92 yide 14D27 yapıp kapatırsanız telefonu güncelleme gidiyor. 

systemversion.plist dosyasına girip 10.2 yi 10.2.1 yapıp üstteki 14C92 yide 14D27 yapıp kapatırsanız telefonu güncelleme gidiyor. 

Ben kablo aldım hdmi Çin'den ama kablo 10.1.1 de çalışıyor 10.2 de çalışmıyor acaba telefon versiyonunu 10.1 .1 gibi gösterecek bi sistem var mı ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sende 10.1.1 yazıp sonrasında  14B100 veya 14B150 yi deneyebilirsin telefonu kapatınca ototmatik güncelliyor

Sende 10.1.1 yazıp sonrasında  14B100 veya 14B150 yi deneyebilirsin telefonu kapatınca ototmatik güncelliyor

Deneyeyim bi

• Like 1

Benim telefonu itunes bile şuan 10.2.1 görüyor umarım işe yarar

16 saat önce, featpac yazdı:

yaw acil yardım edin kardeşler

cydiadan deletecontacs tarzı bi uygulama indirdim restart sonrası arama mesaj ayarlar cydia gibi temel app ler gitti gözükmüyor. telde afc2dd olmadığı için dosya sisteminede ulaşamıyorum itool veya ifunbox la. telefon arama yapmıyor caldığındada hiçbir tepki vermiyor. varmıdır bir yolu yordamı. ??

aynısı bendede oldu çok uğraştım 10.2.1 e güncellemek zorunda kaldım gitti jailbreak

14 saat önce, selcuktunc55 yazdı:

Deneyeyim bi

OTADisabler da yükledim neler denedim bu hala kendi kendine güncelleme indiriyor. Saklama alanından güncelleme siliyorum 1 gün sonra tekrar ekranda şimdi güncelle diyor. Yokmudur bunun engelleme durumu, uyurken şarja koyuyorum ve korkuyorum kendi kendine güncellicek diye :D

Güncelleme uyarısından veya ayarlarda 1 yazmasını istemiyorsan systemversion.plist dosyasına girip 10.2 yi 10.2.1 yapıp üstteki 14C92 yide 14D27 yapıp kapatırsanız telefonu güncelleme gidiyor. bi daha da gelmez merak etmeyin. Hatta güncelleme sorgulatıncada telefonunuz en güncel sürümde der

• Like 1

OTADisabler da yükledim neler denedim bu hala kendi kendine güncelleme indiriyor. Saklama alanından güncelleme siliyorum 1 gün sonra tekrar ekranda şimdi güncelle diyor. Yokmudur bunun engelleme durumu, uyurken şarja koyuyorum ve korkuyorum kendi kendine güncellicek diye

https://regmyudid.cc/downloads/profiles/ bu linkte en alttaki profili kur cihazı kapat aç artık güncelleme görünmez, ben öyle hallettim bef5bc28cddaeb828465b4fecfa9b6a1.jpgebf31d62362d250f0099d7a7e7aa7746.jpg
  • Like 1

merhaba iphone 6 plus için bekliyecekmiyiz daha bilgisi olan varmı

merhaba iphone 6 plus için bekliyecekmiyiz daha bilgisi olan varmı

Ne bekliyorsunuz? Ben gecen hafta yaptim.

şimdi JB 10.2 iphone 7 için kesinlikle yokmu :(
bununla ilgili pangudan falan hiç bir ses seda yok 

Edited by sozdemir47
  • Like 1

15 saat önce, mancesters yazdı:

Güncelleme uyarısından veya ayarlarda 1 yazmasını istemiyorsan systemversion.plist dosyasına girip 10.2 yi 10.2.1 yapıp üstteki 14C92 yide 14D27 yapıp kapatırsanız telefonu güncelleme gidiyor. bi daha da gelmez merak etmeyin. Hatta güncelleme sorgulatıncada telefonunuz en güncel sürümde der

Bu dosya tam olarak nerde dostum ? ifile ile bakmam gerekiyor dimi ?

Bu dosya tam olarak nerde dostum ? ifile ile bakmam gerekiyor dimi ?

iFile ya da Filza ile açın. iFile'de isim aratma yok diye hatırlıyorum Filza'da var dosya ismini aratarak da bulabilirsiniz

Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Like 1

Hani cydia ilk kurulunca güncelleme uyarısı gelir ve seçersiniz ya uzman - hepsini güncelle vesaire.

beta7 de öyle bişi olmadı. cydia çalışıyor  tweaklar falanda. ama cydianın ik sayfasında tıkladığım hiç bişi çalışmıyor.

sizde de öyle acaba?

arkadaşlar merhaba,

ben baya uzak kaldım ve açıkçası da 104 sayfayı okumaya da üşendim, mazur görün.

iphone 6 kullanıcısıyım 9.0.2 jb. 10.2 imzalar kapandı mı? yoksa geçip sağlıklı jb yapabilir miyim şu anda?

bilgilendirebilirseniz çok sevinirim, teşekkürler şimdiden.

Edited by RacKulA

arkadaşlar merhaba,

ben baya uzak kaldım ve açıkçası da 104 sayfayı okumaya da üşendim, mazur görün.

iphone 6 kullanıcısıyım 9.0.2 jb. 10.2 imzalar kapandı mı? yoksa geçip sağlıklı jb yapabilir miyim şu anda?

bilgilendirebilirseniz çok sevinirim, teşekkürler şimdiden.

10.2 imzalar kapandı artık geçemezsiniz

• Like 1

3 saat önce, noxanax yazdı:

Hani cydia ilk kurulunca güncelleme uyarısı gelir ve seçersiniz ya uzman - hepsini güncelle vesaire.

beta7 de öyle bişi olmadı. cydia çalışıyor  tweaklar falanda. ama cydianın ik sayfasında tıkladığım hiç bişi çalışmıyor.

sizde de öyle acaba?

saurik in beta reposunu kurun cydia kendini güncelleyecektir sorununuz çözülecektir

• Like 1

22 saat önce, jakin33 yazdı:

OTADisabler da yükledim neler denedim bu hala kendi kendine güncelleme indiriyor. Saklama alanından güncelleme siliyorum 1 gün sonra tekrar ekranda şimdi güncelle diyor. Yokmudur bunun engelleme durumu, uyurken şarja koyuyorum ve korkuyorum kendi kendine güncellicek diye :D

hackyouriphone reposundan otadisabler indirip kurarsanız şuan kullandığınız yazılımı en son yazılım olarak görür güncellemeye gelip denetlediğiniz zaman en son yazılım yüklü olarak gözükür.

• Like 1

Evet

Tesekkur ederim sagolun

• Like 1

ae289d88b54fe162e4b6f5da1e857f8e.jpg
Arkadaşlar bu sıkıntı neden kaynaklanır ?