Jump to content
Apple iOS 12.4 Sürümünü İmzalamayı Durdurdu !
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !
Sign in to follow this  
mehmet.akif

İOS 10.2 JB hakkında aklıma takılan sorular var. ÇÖkerse veya cihaz yeniden başlarsa ne olur gibi?

Recommended Posts

Selamun aleyküm.

Arkadaşlar, ben ilk defa beta sürüm JB yükleyeceğim. Bir kaç soru sormak istiyorum.

JB yükledikten sonra cihaz yeniden başlarsa JB düşer mi?
Diyelim JB yükledikten sonra cihaz çöktü. Kurtarma modunda elimizde 10.2 sistem kurulum dosyası varsa, Shift ile geri yükleye tıklayıp yükleyebilir miyiz? Yoksa Apple güncellemeye mi zorlar?
10.2 için SHSH kaydı almak mümkün mü? Kurmadan önce.
JB yaptıktan sonra tam sürüm JB çıkarsa update mümkün mü?
JB sonrası İOS ekran okuyucu programı olan VOİCEOVER için tweak var mı?
Tam otomatik jb sürümü çıkar mı? 8.4 gibi?
SHSHkaydı nasıl alınır?
Sizden sorularıma cevap alabilir miyim.

Selamun aleyküm.

JB yükledikten sonra cihaz yeniden başlarsa JB düşer mi? // EVET YALU uygulamasına girip go ya basıp tekrar aktif edebilirsiniz

Diyelim JB yükledikten sonra cihaz çöktü. Kurtarma modunda elimizde 10.2 sistem kurulum dosyası varsa, Shift ile geri yükleye tıklayıp yükleyebilir miyiz? Yoksa Apple güncellemeye mi zorlar? // CydiaEraser ile Cydia silinmediyse ayni sürüme restore mümkün değil

10.2 için SHSH kaydı almak mümkün mü? Kurmadan önce. // Konusu var forumda mümkün ama 10.2 sürümde değilseniz daha önce kayıt almadıysanız suan alınmaz

JB yaptıktan sonra tam sürüm JB çıkarsa update mümkün mü? // Şuanki betanın tam sürümden farkı olacağını zannetmiyorum beta olmasına rağmen çok stabil. Update olacaktır illaki

JB sonrası İOS ekran okuyucu programı olan VOİCEOVER için tweak var mı? // Bünün hakkında pek bilgim yok

Tam otomatik jb sürümü çıkar mı? 8.4 gibi?
SHSHkaydı nasıl alınır? // Belki

Sizden sorularıma cevap alabilir miyim.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

On 05.02.2017 at 02:49, Tra4nce yazdı:

Teşekkür ederim hocam.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

YALU uygulaması kapanıp açılıyor... cihazı hertürlü kapatıp açtım ancak olmadı... yeniden mi jailbreak işlemini yapmam lazım... 10.2

9 saat önce, diplomat61 yazdı:

YALU uygulaması kapanıp açılıyor... cihazı hertürlü kapatıp açtım ancak olmadı... yeniden mi jailbreak işlemini yapmam lazım... 10.2

Bende de aynı sorun olmuyor.

yalu uygulamasını uzerne basılı tutup sıldım cydıa vs duruyr ancak acılmıyrdu... yenıden denedım jaılbreak yapmayaı olmadı hata verdi... zorda olsa telefonu 10.2.1 e yukselttım... şimdi geri dönüp 10.2 ye, jailbreak yapılabılır mı