Jump to content
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !
Sign in to follow this  
mAyhAr

MacBook Air Batarya Sorunu

Rate this topic

Recommended Posts

Arkadaslar 

2011 yılında amerikadan getirttiğim Macbook Air cihazımın bataryasında şişme oluştu ve bilgisayar klavye bölgesinde kabarma oluştu. servise goturdum 600 tl civarında bir ücret talep ettiler. 

bu ücreti ödemeden sorunumu çözmenin bir yolu var mi acaba veya daha ekonomik bir ücret ödeyerek cozum bulabilirmiyim. Ankarada yaşıyorum.

teşekkürler,

Bataryada şişme oluştuysa değiştirmeniz gerekli. Daha uygun fiyat bence aramayın eğer Apple servis o fiyat verdiyse bence değiştirin.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

daha uygun fiyata ebay amazon gibi sitelerde var , fakat cok randimanli degil  yani ne orjinal bil gibi kullanim suresi veriyor nede karali calisiyor, kararsizdan kastim , bende MacBook Pro cihazinin sismeden dolayi pilini degistirdim (kendim ebaydan alip degistirdim) lakin cihazin % desi tutarsiz calisiyor bazen normal bazen % 7 ye kadar 2 saate iniyor sonra kalan %7 ile 3 saat gidiyor , biraz karisik olsu sanirim:) 

dipnot: her ne sebepten dolayi cihazi acarsaniz acin , garantisi bozuluyormus hatta garanti bitse bile , siz actiginiz icin cihaza bakmiyormus apple servisi(parasiyla bile) . basima geldigi icin biliyorum.

1 saat önce, BEKIR27 yazdı:

daha uygun fiyata ebay amazon gibi sitelerde var , fakat cok randimanli degil  yani ne orjinal bil gibi kullanim suresi veriyor nede karali calisiyor, kararsizdan kastim , bende MacBook Pro cihazinin sismeden dolayi pilini degistirdim (kendim ebaydan alip degistirdim) lakin cihazin % desi tutarsiz calisiyor bazen normal bazen % 7 ye kadar 2 saate iniyor sonra kalan %7 ile 3 saat gidiyor , biraz karisik olsu sanirim:) 

dipnot: her ne sebepten dolayi cihazi acarsaniz acin , garantisi bozuluyormus hatta garanti bitse bile , siz actiginiz icin cihaza bakmiyormus apple servisi(parasiyla bile) . basima geldigi icin biliyorum.

MBPro Mid 2012'lerde bellek ve disk yükseltmesi için cihazı açmak garanti dışı bırakmıyor. :)

Apple Store'da ile işlem ücreti yakın olabilir ama pil önemli konu, Apple Store'da yaptırmak mantıklı.

2 saat önce, Dr.Who yazdı:

MBPro Mid 2012'lerde bellek ve disk yükseltmesi için cihazı açmak garanti dışı bırakmıyor. :)

Apple Store'da ile işlem ücreti yakın olabilir ama pil önemli konu, Apple Store'da yaptırmak mantıklı.

Vallahi bende oyle biliyordum. Bana apple servisi soyledi (fransada ikamet ediyorum) eyer cihazi actiysaniz bakamayiz diye.

Vallahi bende oyle biliyordum. Bana apple servisi soyledi (fransada ikamet ediyorum) eyer cihazi actiysaniz bakamayiz diye.

Fransa yi bilmiyorum elektrik kacagi icin getirmistim kendim ssd ve ram guncellemesi yapinca bakmislardi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi