Jump to content
Sign in to follow this  
DarkBB

iPhone 5S 9.3.1 JailBreak Nasıl Yapılır ?

Rate this topic

Recommended Posts

İyi günler, yaklaşık 3-4 yıldır iphone 4 kullanmaktaydım. Geçen sene 5S almıştım fakat jailbreak işleriyle uzun süredir uğraşmadığım için karıştırmak istemedim. 2-3 gündür 9.3.1 jailbreak arıyorum fakat bulamıyorum. Kimi siteler şaka yapıldı diyor kimisi çince yazılı anlatımı olmayan programlar koymuş nasıl yapılacağını bilmiyorum.

Uzun lafın kısası bana jailbreak linki atabilecek var mı nasıl yapılır hangi programla ? Birde okuduklarımdan anladığım kadarıyla safari üzerinden online jb de oluyormuş. En stabil ve sağlam hangisiyle onu atarsanız sevinirim. İyi forumlar.

@DarkBB

https://jbme.qwertyoruiop.com/

Bunu safariden ver ve ekran icindeki GO yaziyi Tikla !
Bildirim cikinca Evet ile onayla ve Telefonu kilitle biraz bekle Jailbreak aktiflesecek.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro

10 dakika önce, efsane6 yazdı:

@DarkBB

https://jbme.qwertyoruiop.com/

Bunu safariden ver ve ekran icindeki GO yaziyi Tikla !
Bildirim cikinca Evet ile onayla ve Telefonu kilitle biraz bekle Jailbreak aktiflesecek.

Kardesim go ya tikladiktan sonra asagidaki resimdeki gibi cikiyor. Close ye basinca hemen safarinin ustunde "Sayfada hatalar olustugu icin yeniden yuklendi" yaziyor. Ben aldiris etmeden kilit ekranina geciyorum. 5dk bekledim fakat herhangi bir islem olmadi. Senin dedigin gibi evet yazan hicbirsey cikmadi.. Baska yontemi varmidir veya neden calismadi bende ?

kW3Gqr.png

19 dakika önce, lost_patrol® yazdı:

buradakileri uygulayin

Bu tethered jb kardeşim bana untethered lazım sorunsuz olandan.. Bu şekil jb leri aktif etmek için birtakım işlemleri tekrarlamak gerekiyor. Untethered jb yok mu bulunduğum versiyon için ? Eskiden tek programı açıp telefonu pc ye bağlayıp tek tıkla jb oluyordu noldu kaldırdılar mı artık ?

@DarkBB

iOS 9.2 - 9.3.3 icin sadece tethered JB var.

Bir saat önce, DarkBB yazdı:

Bu tethered jb kardeşim bana untethered lazım sorunsuz olandan.. Bu şekil jb leri aktif etmek için birtakım işlemleri tekrarlamak gerekiyor. Untethered jb yok mu bulunduğum versiyon için ? Eskiden tek programı açıp telefonu pc ye bağlayıp tek tıkla jb oluyordu noldu kaldırdılar mı artık ?

IOS 9'dan itibaren cikan jb'ler artik tethered oluyor ama sorun teskil etmiyor. Diyelim ki sarjin bitti telefonun kapandi ya da kendi isteginle yeniden baslattin Telefonundaki simgeye tiklayip 30 saniye icinde yeniden jb'i aktif edebilirsin.

Ustte arkadasin verdigi linkten de tarif ettigi sekilde aktif edebilirsin. Safari hata veriyorsa chrome ile dene ben de o sekilde yapiyorum.