Jump to content
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !
Sign in to follow this  
mamak066

iOS 11 Beta 2 Yayınlandı

Rate this topic

Recommended Posts

Usta nerde gormedım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5S 386 mb başladı hadi bakalım

Şimdi, mamak066 yazdı:

indiriyorum su an 440 mb lık bi guncelleme

OTA dan mı

8c779d10644fd44bebfcc80fe3546f0e.png

2 saat önce, EminVeli yazdı:

Bende çok yavaş yükleniyor...

hocam bakar mısın ana ekranda bildirimleri silme sorunu falan düzetildi mi acaba

Beta 1 den hissedilir derece de iyi

Beta 1 den cok daha sorunlu  ip7+

Bu yorumu neye dayanarak yaptınız lütfen kullanıcılarada izah eder iseniz sanırım daha uygun olacak

Konuyu açan arkadaş lütfen konuya biraz ekleme yapın. Resim metin vb. şeyler

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

45 dakika önce, hayri30 yazdı:

Bu yorumu neye dayanarak yaptınız lütfen kullanıcılarada izah eder iseniz sanırım daha uygun olacak

Arkadaş doğru söylüyor. Beta2 beta1’den daha sorunlu. Beta1’e ek olarak sorunlar var. Mesela arka planda çalışan uygulamaları kapatıyorum kapanıyor ama tekrar çalışıyor. 3 defa kapattıktan sonra artık arka plandan kalkıyor. Bu ilk gördüğüm hata. Beta1’de bu yoktu. Bir an önce 10.3.3 çıksa da kurtulsam şu iOS 11’den

• Like 1

iphone 7 de acilislar hizli batarya kotu bazi uygumalar acilmiyor simdilk bu

6 saat önce, hayri30 yazdı:

Cok az bi derece daha fluent hale gelmesinin yanında hic bir hata giderilmemiş üstüne eklenlenmiş. Mustitasking sorunundan baska Taptic Engine bozulmuş gibi calisiyo mesela alarmları açıp kapatırken. Bildirimleri silme yada yana kaydirarak acma hala yok 3D touch la acip tekrar dokunma gerektiriyor, denetim merkezinde müzik widgetina dokunuldugunda hala müziklere gitmiyor müzik kapatildigi halde kilitli ekrandaki player takılı kalıyor. Kısaca ben beta 1 deki kronik sorunların hic birinin düzeltildiğini farkedemedim

iphone 7 yükledim

Tekrar 10.3.1 e dönmek istedim cihaz açılmıyor

güncelleyin yeniden yükleyin diyor yapıyorum ama yine cihaz açılmıyor servise gönderdim oda yapmadı 

iphone 7 yükledim

Tekrar 10.3.1 e dönmek istedim cihaz açılmıyor

güncelleyin yeniden yükleyin diyor yapıyorum ama yine cihaz açılmıyor servise gönderdim oda yapmadı 

Dogru mu bilmiyorumda ios 10.3.1 veya 10.3.2 ye donmek icin once ios 11 beta 1 e donmeniz gerekiyo daha sonra ios 10.3.1-2 ye restore etmeniz gerekiyo.

• Like 1

Önce DFU modda dene geri dönmeyi. Baktın olmadı,@BeeTLe arkadaşın dediği gibi yap.

iOS 11 beta iki ile gelen özellikler...

Temiz Kudulum için Linkler

iPhone Download Links: 

iPad Download Links: 

iPod touch Download Links:

Over The Air Profile:

Sürüş Sırasında Rahatsız Olma

Yeni güncelleme ile birlikte Ayarlar’a “Sürüş Sırasında Rahatsız Etme” sekmesi eklendi. Yeni özellikle birlikte iPhone’unuz bir araçta olduğunuzu otomatik algılar ve aramalarda bir bluetooth kulaklığı veya aracın bluetooth sistemi yoksa telefonu açmaz. Rahatsız Etmeyin Menüsü'nde çok daha ince ayarlar yapabileceksiniz.

Bildirimlerden Metin Seçme

Bu özelliğin bilerek mi yoksa hatayla mı geldiği belli değil, ancak bizzat bildirim üzerinden metni kopyalayabiliyor ve internette arama yapabiliyoruz. Hoş bir özellik olmuş.

e4062ad312fbcec3b4e2b14f21cc35a51d1962df

Deneysel Safari Özellikleri

Safari’nin Link Preload, Constant Properties, Viewport Fit, WebGPU gibi bazı deneysel özelliklerini etkinleştirmek için seçenek sunulmuştur. Bu özellikleri etkinleştirmek için Ayarlar> Safari> Gelişmiş> Deneysel Özellikler’e gitmeniz yeterli olacaktır.

2c0ddd18e2916a754070ee85865995420f2411cb

Kontrol Merkezi

Bluetooth geçiş seçeneği tüm bağlantıyı kapatmak yerine(Wi-Fi modu gibi) eşleştirilmiş cihazdan çıkaracaktır. Bununla birlikte Kontrol Merkezi’nin “swipe up to open” işlevi geri döndü.

Dosyalara Kaydet

Dokümanları, fotoğrafları ve çeşitli diğer dosyaları doğrudan yeni Dosyalar'a kaydetmek için yeni eklenen bir seçenek var.

6a7fd05e2c96bf232f0a9bc9dbaad57576c5ea9e

Kilitleme Ekran Değişiklikleri

Kilit ekranını görmek için aşağı doğru çekerken yeni bir bulanıklaştırma efekti ortaya çıktı.

Kaynak: webtekno

Edited by EminVeli

20 saat önce, BeeTLe yazdı:

Dogru mu bilmiyorumda ios 10.3.1 veya 10.3.2 ye donmek icin once ios 11 beta 1 e donmeniz gerekiyo daha sonra ios 10.3.1-2 ye restore etmeniz gerekiyo.

valla acilmaayan telefonu actik sayende tesekkurler simdi 10.3.2 yuklemeye deniyorum fakat versiyon dusurme olmuyor

valla acilmaayan telefonu actik sayende tesekkurler simdi 10.3.2 yuklemeye deniyorum fakat versiyon dusurme olmuyor

suan beta 1 de misiniz?