Jump to content
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !
Sign in to follow this  
orhan232

iOS 11 Beta 2’den iOS 10.3xx Sürüm Düşürme

Rate this topic

Recommended Posts

Arkadaşlar selam bendede ios 11 beta 2 vardı 2 gün önce bazı küçükte olsa hatalardan 10.3.2 döneyim dedim herşey normaldi iphone yazılım yükleme sonlara doğru birden kesiyor yada yüklendi diyor bazende hata veriyor.Neyse tel bi açıldı Recovery modda ne yaptımsa yükleyemedim 10xx neyse bugün aldığım yere servise verdim.Abi yazılım insin hallederiz demezmihiç sanmam dedim neyse 2 saat gitti geldiğimde abi olmuyor demezmi kahroldum bayi dedi apple tel direk iphone7 destek nosunu verdi birde onun tarifiye yine bildik yöntem olmaz dedim olacak demezmisonuç aynı malesef telefonu apple izmir servisine getirin dedi.Yılmadım sondan aklıma geldi cafeye gittim ios 11 beta 1 ve 2 indirdim önce beta2 attım hoşgeldiniz gördüm dünya benimdineyse hemen Dfu alarak beta 1 itunesten attım aynı işlemlede 10.3.2 ve mutlunsonn.

Beta 2 de olupta dönek isteyenler alttaki linkten beta 1 indirip restore sonrada 10.3.2 hepsi bukadar.

1e5e0cbb8828bfab47da7d3fd221fee4.jpg

http://icydiageeks.com/download-ios-11-beta-ipsw-for-iphone-ipad-without-udid/

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bugün ios 11 beta2 den ios 10.3.2 dönmüş bulunmaktayım
1d5e481318180f24bf5fe46019b0ae05.png

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kardeşim benim cihaz 5s ve ios 11 şuanda ama iTunes kurtarma moduyla 10.3.2 "64x" yüklerken yazılım uyumlu değil diyor ve yükleyemiyorum. Bir bilgin var mı nasıl yapabilirim?

Selamlar, iOS 11 betalardan kararli surumlere donus sirasinda recovery loop hatalari olusuyor. Apple bu hata icin iOS 10.3.3 surumunu yayinladi fakat sadece iOS 11 downgrade yapilicak cihazlarda kullanilabiliyor. Web sayfalarinda indirme linklerini goremedigimden paylasamiyorum ama bildigim kadariyla Apple Destek hatti bununla ilgili destek veriyor. Telefonunuz ile uyumlu surumun linkini sizinle paylasip indirmenizi sagliyorlar. Sonrasinda yapilmasi gereken tek sek shift tusuna basili tutarak geri yukle yapmak. Hos geldin iOS 10.3.3 ?

Edit: Hatali emoji kullandigimdan dolayi editlendi.

Edited by anilbayer

Selamlar, iOS 11 betalardan kararli surumlere donus sirasinda recovery loop hatalari olusuyor. Apple bu hata icin iOS 10.3.3 surumunu yayinladi fakat sadece iOS 11 downgrade yapilicak cihazlarda kullanilabiliyor. Web sayfalarinda indirme linklerini goremedigimden paylasamiyorum ama bildigim kadariyla Apple Destek hatti bununla ilgili destek veriyor. Telefonunuz ile uyumlu surumun linkini sizinle paylasip indirmenizi sagliyorlar. Sonrasinda yapilmasi gereken tek sek shift tusuna basili tutarak geri yukle yapmak. Hos geldin iOS 10.3.3 ?

Edit: Hatali emoji kullandigimdan dolayi editlendi.

Hocam googleye ipodhacks yazıp sürümü arattır tüm beta sürümler bu sitede var

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi