Jump to content

iOS 11 Halka Açık Beta Yayınlandı

Rate this topic

BeeTLe

Recommended Posts

Herhangi bir sıkıntısı var mı?(mutlaka vardır da) Varsa eğer sıkıntıları neler?

Herhangi bir sıkıntısı var mı?(mutlaka vardır da) Varsa eğer sıkıntıları neler?

Ben deneyemedim daha wifi yok maalesef:D

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cihazım iphone 7. Ben yükledim.Telefon kilitli iken mesajlara cevap verilemiyor,silinmiyor ve yukarıdan aşağıya ekran çekilmiyor. Şuanda hata olarak bunları gördüm.

Bendede iphone 7 var böyle bir sorun hiç yaşamadım

On 30.06.2017 at 02:02, Samx yazdı:

Ya Arkadaşlar benimki de 5s ve rezalet şuan ios 11 ve ios 10.3.2 64bit indirdim ama itunes kurtarma modunda uyumlu değil diyor, nasıl halledebilirim yardım lütfen!?

önce 10.3.3 beta ipsw yükleyeceksin iphone açılacak sonra 10.3.2 ye güncelleme yapacaksın. başka türlü dönüş yapamazsın.

Apple Public Beta diye sürdüğü hala işe yaramaz. Ben de High Sierra yı sıfır kurulum olarak MacBook Pro Retina i5 e kurdum hataları eksikleri göze alarak bu kurulumu yaptım fakat dayanılır gibi değil gerçekten hız performans çok kötü, pencere sorunları, yazılım desteklememeler. Apple bekliyorki tüm uygulamalar yeni sürüme göre kendini upgrade etsin ama altı üstü bir sürüm üste çıkıyor yazılım desteklememeler yaşanıyor performans kayıpları. İlginç bir politika. Windows xp de çalışan programı windows 10 un en son sürümünde hala çalıştırıyorum :s

Edited by jcgveg

Ben 7 plus telefonda iOS 11 beta 2 kullanıyorum. Çok memnun olduğum söylenemez. Sormak istediğim şu: acaba bu public betayı yüklemeli miyim? Beta1 ve 2 ile arasındaki fark nedir acaba? Cevaplarsanız sevinirim

On 01.07.2017 at 16:49, drsanci yazdı:

önce 10.3.3 beta ipsw yükleyeceksin iphone açılacak sonra 10.3.2 ye güncelleme yapacaksın. başka türlü dönüş yapamazsın.

Kardeşim,

benim 7 plus. Şu an ios11 beta2 kullanıyorum. 2 soru sormak istiyorum.

1. 10.3.2 ye dönmek için önce mutlaka 10.3.3 herhangi bir beta mı yüklemem lazım.

2. Diyelim ki 10.3.3 normal sürümü bekleyeceğim. Normal sürüm çıksa direk onu yükleyemez miyim? Önce yine 10.3.3 betayı mı yüklemem lazım.

şimdiden teşekkürler 

On 04.07.2017 at 21:41, myazar yazdı:

Kardeşim,

benim 7 plus. Şu an ios11 beta2 kullanıyorum. 2 soru sormak istiyorum.

1. 10.3.2 ye dönmek için önce mutlaka 10.3.3 herhangi bir beta mı yüklemem lazım.

2. Diyelim ki 10.3.3 normal sürümü bekleyeceğim. Normal sürüm çıksa direk onu yükleyemez miyim? Önce yine 10.3.3 betayı mı yüklemem lazım.

şimdiden teşekkürler 

güncellemeden sonra interneti araştırırsan birçok problemli cihaz göreceksin. recovery modda kalanlar itunes hatası alanlar vb. bunun sebebi applenin dönüşü kapalı tutması. pupa servise götürdüğüm cihaza apple stora gönderilmesi gerektiğini aynı şekilde ki cihazın beklemede oluğunu söylediler. benim başıma bu şekilde recovery modda kalma sıkıntısı geldi. senin yaşayacağını yüzde yüz garanti edemem. dene olmaz ise 10.3.3 beta sürümleri her cihaz için mevcut internette. kesin çözüm bu. hiç sıkıntısız dönüş yapanlarda var.saygılarımla

12 dakika önce, drsanci yazdı:

güncellemeden sonra interneti araştırırsan birçok problemli cihaz göreceksin. recovery modda kalanlar itunes hatası alanlar vb. bunun sebebi applenin dönüşü kapalı tutması. pupa servise götürdüğüm cihaza apple stora gönderilmesi gerektiğini aynı şekilde ki cihazın beklemede oluğunu söylediler. benim başıma bu şekilde recovery modda kalma sıkıntısı geldi. senin yaşayacağını yüzde yüz garanti edemem. dene olmaz ise 10.3.3 beta sürümleri her cihaz için mevcut internette. kesin çözüm bu. hiç sıkıntısız dönüş yapanlarda var.saygılarımla

Teşekkür ederim

Benim yaptığım iphone7 ios 11 beta 1 indir dfuda ios 11 yükle merhaba ekranında tekrar dfu al ve güncelle bas cihaz 10.3.2 yüklenir

Beta 1 link

http://icydiageeks.com/download-ios-11-beta-ipsw-for-iphone-ipad-without-udid/

4 saat önce, orhan232 yazdı:

Benim yaptığım iphone7 ios 11 beta 1 indir dfuda ios 11 yükle merhaba ekranında tekrar dfu al ve güncelle bas cihaz 10.3.2 yüklenir

Beta 1 link

http://icydiageeks.com/download-ios-11-beta-ipsw-for-iphone-ipad-without-udid/

Orhan kardeşim,

benim anlamadığım şey şu: neden beta2’den dfu Moda alıp 10.3.2 yüklenmiyor acaba?

Arkadaşlar iPhonumu bul'u kapatın dfu moda alın son güncel sürüme geçin en temiz yoldur cihaz modeli farketmez

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Doğru diyonda recovery modda kaldığında hiç bir şekilde açılmıyor mecburen yöntem bu

Yeni public beta ne zaman acaba. Bir ton hata var.

İnşallah Yeni betada sıkıntıları çözerler. İyi ki yüklememişim betayı herkes şikayetçi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Belmaci changed the title to iOS 11 Halka Açık Beta Yayınlandı