Jump to content

iOS 10.3.3 Yayınlandı

Rate this topic

recepix

Recommended Posts

Hele şükür. 7 plus cihazıma 11 Beta 3 yüklü. Kurtulmak istiyorum artık ios11’den. Acaba DFU moda alıp direk 10.3.3’e dönebiliyor muyum? Bilenler cevaplarsa çok sevinirim

Muhtemelen olur diye düşünüyorum

iPhone 6 ile gönderildi

Hele şükür. 7 plus cihazıma 11 Beta 3 yüklü. Kurtulmak istiyorum artık ios11’den. Acaba DFU moda alıp direk 10.3.3’e dönebiliyor muyum? Bilenler cevaplarsa çok sevinirim

Ama applee götür değişim yapıyorlar cihazı randevu almana bile gerek yok bi arkadaşım götürdü değiştiler cihazını

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

jailbreak i sormuyorum hiç  yok heralde bir gelişme.. 

Ne yazık ki iOS 10.3.3 dediklerine göre var olan tüm açıklar kapatılmış Alt sürümlerde beklemekte fayda var her ihtimale karşı Project Zero dediğine göre bir kaç haftaya yayınlanır araç. Ama 10.3.3 geçmeyin diyor

• Like 1

4 saat önce, centasci yazdı:

Ama applee götür değişim yapıyorlar cihazı randevu almana bile gerek yok bi arkadaşım götürdü değiştiler cihazını

Nasıl değiştiriyorlar. Benim cihazda problem yok ki. Telefon çalışıyor. Sadece iOS 11 Beta olduğu için hataları var. Açılmayan programlar var. Ondan dolayı dönüş yapmak istiyordum. 10.3.2’ye dönmektense 10.3.3’ü bekliyordum.

Nasıl değiştiriyorlar. Benim cihazda problem yok ki. Telefon çalışıyor. Sadece iOS 11 Beta olduğu için hataları var. Açılmayan programlar var. Ondan dolayı dönüş yapmak istiyordum. 10.3.2’ye dönmektense 10.3.3’ü bekliyordum.

İos 11 beta dan geri ios 10a geri dönmek istediğinde elmada kalıyor ya o şekilde zorlu veya akasya götür arkadaşım o şekilde götürdü değiştirdiler

Yani cihazını değişmek istiyosan bi yöntem bu

Bir saat önce, centasci yazdı:

Yani cihazını değişmek istiyosan bi yöntem bu emoji6.png

Allah harama girmekten muhafaza eylesin. Telefonumda herhangi bir sorun yokken bir yolunu bulup değişime soksam yarın Allah’a nasıl hesap veririm, hiç düşündün mü bunu kardeşim? 

• Like 1

Allah harama girmekten muhafaza eylesin. Telefonumda herhangi bir sorun yokken bir yolunu bulup değişime soksam yarın Allah’a nasıl hesap veririm, hiç düşündün mü bunu kardeşim? 

Elmada kalıyor telefonun yapamıyorsan ne yapacaksın servise vereceksin bu sonuçta senin para verip aldığın cihaz ve onun yazılım üreticisi yazılımın hatasından folayı telefonun elmada kalıyor ios 11 beta halka açık sürüm herkes yükleyebilir fakat bazı hataları var sıkıcı olduğu zaman geri dönmek istiyosun ama dönemiyosun bu durumda ne yapacaksın

58 dakika önce, centasci yazdı:

Elmada kalıyor telefonun yapamıyorsan ne yapacaksın servise vereceksin bu sonuçta senin para verip aldığın cihaz ve onun yazılım üreticisi yazılımın hatasından folayı telefonun elmada kalıyor ios 11 beta halka açık sürüm herkes yükleyebilir fakat bazı hataları var sıkıcı olduğu zaman geri dönmek istiyosun ama dönemiyosun bu durumda ne yapacaksın

Ona bir şey demiyorum. Benim demek istediğim şu an 10.3.3’e dönüş yapılıyorsa sırf telefonu değiştirmek için 10.3.2 yüklemek doğru değil. Neyse konumuz bu değil zaten. Konu dağılmasın bence

• Like 1

betadan dönüş de direk olarak normal sürüme düşmüyor. apple uğraşmıyor değişim yoluna gidiyor. gönderdikleri cihazlar hep şaibeli yenilenmiş mi sıfır ürünmü ucu açık. eğer değişim yapmak istenmiyorsa betadan beta sürüme oradanda normal sürüme dönüş kesin sonuç veriyor. bazı cihazlar sıkıntı çıkarmadan normal sürüme dönüş yapabilirken büyük kısmı elmada kalıyor. şimdi bazı arkadaşlar nasıl bu kadar kesin yorum yapabiliyorsun diye düşünecekler. kendi cihazımdan sonra 12 cihazda sadece 2 cihaz sıkıntısız dönüş yaptı beta harici sonuç alamadım. yazdıklarım sıkıntı çeken bir arkadaşa yardımcı olursa bu bana yeter saygılarımla ;

• Like 1

Sevgili arkadaşlar,

iphone 7 plus 128 GB telefonuma sırayla iOS 11 beta1,2 ve 3'ü yükledim. Bir çok problem ve bazı uygulamaları açmama nedeniyle iOS 10'a geri dönmek istiyordum. 10.3.3'ü bekledim. Bugün itibariyle sorunsuz bir şekilde 11 beta 3'den 10.3.3'e sorunsuz bir şekilde döndüm. Telefonu DFU Mod'a aldım. Yedekleme lazım olmadığı için sıfır bir şekilde 10.3.3'e döndüm. Benim için rehber ve notlarım önemli idi. Onu da iCloud ile geri yükledim. İlgilenen arkadaşlarla paylaşmak istedim

On 7/21/2017 at 19:36, myazar yazdı:

Sevgili arkadaşlar,

iphone 7 plus 128 GB telefonuma sırayla iOS 11 beta1,2 ve 3'ü yükledim. Bir çok problem ve bazı uygulamaları açmama nedeniyle iOS 10'a geri dönmek istiyordum. 10.3.3'ü bekledim. Bugün itibariyle sorunsuz bir şekilde 11 beta 3'den 10.3.3'e sorunsuz bir şekilde döndüm. Telefonu DFU Mod'a aldım. Yedekleme lazım olmadığı için sıfır bir şekilde 10.3.3'e döndüm. Benim için rehber ve notlarım önemli idi. Onu da iCloud ile geri yükledim. İlgilenen arkadaşlarla paylaşmak istedim

aynen bende döndüm 10.3.3 e kurtuldum su 11 belasından. Çoook şükür. 

• Belmaci changed the title to iOS 10.3.3 Yayınlandı