Jump to content

iPhone X / 8 / 8 Plus Nasıl Bir Telefon ?

Rate this topic


Golden shot

Recommended Posts

Herkese merhabalar,

Apple'ın geçen günlerde konferansta tanıttığı iPhone 8/8 Plus ve X modelleri sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Peki neden?

Teknik özelliklerini merak edenler açıklama kısmında bir yazım var. Fakat ben videolarda basit bir şekilde üstü kapalı bilgiler verdim.

Öncelikle söylemeliyim Apple iPhone 8/8Plus almanızı tavsiye etmiyorum. Tam anlamıyla birebir iphone 7/7Plus olan 8 jenerasyonu bütün beklentilerimizi yerle bir etti. Okadar sızdırılan bilgiden sonra hiçbirşeyin olmaması ve beklenen bütün özellikleri bir üst modele koymak ta tabiki de Apple'ın kurnazlığını kanıtlıyor. Iphone 8/8Plus ile ilgili fikirlerim ve teknik bilgiler şu şekilde ;

Fakat şunun da hatırlatmasını yapmadan bırakmıyım. Iphone X cihazı piyasadaki en iyi cihaz olabilir. Şuan herkesin beklediği özellikleri karşılayan, teknolojinin zirvesi olan Iphone X'in fiyatı biraz can yakıyor. Alınmalı mı diye sorarsanız;

 

Link to comment
Share on other sites

Başıma birşey gelmeyecekse; 8 i beğendim ben. Özellikle A11 işlemci çok sağlam görünüyor. Eksisi, keşke ismi 7S olsaymış, bir de Ekran çözünürlük hala 4 ile aynı. 326PPI dan kurtulamadık gitti. Amoled yakışırdı. Şıkır şıkır olurdu. Diğer taraftan X i beğenemedim. Arka kamera yerleşimi çok kötü geldi. Ön üstteki Çentik alanı da olmayabilir, S8 gibi yapılabilirdi. Bir de Edge ekran olabilirdi. Touch ID yi alt cama entegre edebilirdi. Sanırım bu özellikler X1 gibi bir model de olacaktır. Böyle yani. Ha bir de iPhone 7 yi iyce gömdüler, halbuki o da çok iyi telefon bence. AirPod kutuda hediye verilebilirdi yada bluetoth kulaklık olarak. iPhone X 'e kablo yakışmıyor.

Link to comment
Share on other sites

  • Belmaci changed the title to iPhone X / 8 / 8 Plus Nasıl Bir Telefon ?

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.