Jump to content
Sign in to follow this  
OLD BOY

iPhone X Fiyatı !

Rate this topic

Recommended Posts

Çok pahalı 1 sene sonra alınır anca yeni bir iPhone çıktığında

iPhone 7 Plus (RED) 11.2 Beta 2

• Like 1

Fiyat apple dan dolayı değil ki. Ülkenin parasının degersizligi ve yine ülkenin çok yüksek vergileri sağolsun oha dedirtiyor maalesef

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Like 3

USA dan nasıl alacağız iphone X i hep kontratlı veriyorlar. Bilgisi olan varnı? Nasıl bir yol izleyeceğiz. Unloced değil yani telefonlar

Edited by mancesters

İnsanlarımız zengin 6 milyarlık telefon için geceden kuyruğa giriyor.gösteriş ve tüketim toplumu olduk vesselam.

• Like 1

Telefon çok çok iyi Türkiye fiyatları ise kötü bir espri gibi malesef. Dolar bu kadar yüksek olmasa biraz daha iyi olurdu. Ekonomide ki durumu iliklerinde hissedecek bu sene herkes. 

Telefon bildiğin Plus killer. ufak boya oled büyük ekran çok iyi gitmiş. beyaz renklisi de gerçekten başarılı.

• Like 1

On 10/24/2017 at 11:04, lowdown yazdı:

Fiyatının mantıksızlığını geçtim ios 11 rezaleti düzelmezse iphone 8 ve x almak akıl karı değil gerçekten. ABD den 8 plus getirttim 3 gün içinde satıp ios 10 lu iphone 7 mi geri aldım. İphone ları şimdiye kadar sattıran işletim sistemi gün geçtikçe ios tan uzaklaşıp android işletim sistemine benzemekte, süslü püslü ve işlevsellikten uzak.

i8,i7plus, i10 hepsini kullanmış birisi olarak çok net söyleyebilirim ki, ios 11 sadece i10 için tasarlanmış. Kullananlar anlamışlardır ne demek istediğimi. Eski cihazlarda stabilite yok, 3d touchı bile kaldırma nedenleri ios11 li i10 kullanınca anlıyorsunuz. Apple bilhassa son 1-2 senedir bence gerçekten kötü yönetiliyor. Bu senenin en büyük saçmalığı i10 öncesi çıkartılan i8di. Çok gereksiz bir hamleydi. Hani 7s falan çalışsalar anlayacak insan ama yeni model adıyla geliyor ve hiç bir şey getirmeyen bir ara model oluyor. Önümüzde ki yıl bakın, i8 apple tarihinin 5c dahil en az satılan cihazı olacak bence.

Bunun dışında yeni ios yapıyorsun geçen senenin amiral gemisi 7pluslarda bile çalışmıyor adam gibi, 3d touchın zaten i10 için tüm cihazlardan kaldırılması fiyaskonun fiyaskosu. Ben anlamadım bu sene neler olduğunu gerçektende.

• Like 1

i8,i7plus, i10 hepsini kullanmış birisi olarak çok net söyleyebilirim ki, ios 11 sadece i10 için tasarlanmış. Kullananlar anlamışlardır ne demek istediğimi. Eski cihazlarda stabilite yok, 3d touchı bile kaldırma nedenleri ios11 li i10 kullanınca anlıyorsunuz. Apple bilhassa son 1-2 senedir bence gerçekten kötü yönetiliyor. Bu senenin en büyük saçmalığı i10 öncesi çıkartılan i8di. Çok gereksiz bir hamleydi. Hani 7s falan çalışsalar anlayacak insan ama yeni model adıyla geliyor ve hiç bir şey getirmeyen bir ara model oluyor. Önümüzde ki yıl bakın, i8 apple tarihinin 5c dahil en az satılan cihazı olacak bence.

Bunun dışında yeni ios yapıyorsun geçen senenin amiral gemisi 7pluslarda bile çalışmıyor adam gibi, 3d touchın zaten i10 için tüm cihazlardan kaldırılması fiyaskonun fiyaskosu. Ben anlamadım bu sene neler olduğunu gerçektende.

Aynen i7 yi daha eritmeden i8 i üretmesi saçma oldu ix i anlarımda pek bi fark da yok şarj olma konusu harici i 8 de

iPhone 7 Plus (RED) 11.2 Beta 4

Nerden alıyorsun 999 dolar artı 70 dolar yap hesap bide 149 btk kayıt parası

Amerikada iPhone x 64 gb tl 4200 filan üstüne 149 ekle

3d touch beta4 ile geri geldi. Ve ios11 11.2 ile stabil bir hal alacağını beta4 ile de gösterdi. Şuan 7 plusta ben memnunum. Pil ve bazı detaylar hariç şükür dedim. Ama kötü yönetildiği ve 8in ara model niteliğinde olması gibi eleştirilerinize ben de kesinlikle katılıyorum

Telefonu kontratsız nasıl alabilirim usadan yol yordam bilen anlatırmı newyorkta 16 mağazada yok unloced

Edited by mancesters

3 saat önce, BraveheartJK yazdı:

3d touch beta4 ile geri geldi. Ve ios11 11.2 ile stabil bir hal alacağını beta4 ile de gösterdi. Şuan 7 plusta ben memnunum. Pil ve bazı detaylar hariç şükür dedim. Ama kötü yönetildiği ve 8in ara model niteliğinde olması gibi eleştirilerinize ben de kesinlikle katılıyorum

geri geleceği söylenmişti zaten de neden kaldırıldığını açıklasalar daha iyi olacaktı :) ios 10 bariz daha iyiydi ios11e göre benim için BraveheartJK hocam ama düzene girdiyse yavaş yavaş çok sevindim.

• Like 1

Alacak olsam 8 Plus alırdım X modelin tasarımını beğenmedim full cam olmamış iPhone'a bence.

On 25.11.2017 at 23:49, mancesters yazdı:

Telefonu kontratsız nasıl alabilirim usadan yol yordam bilen anlatırmı newyorkta 16 mağazada yok unloced

San franciscodan 6s alırken sim free 6s demiştim ve getirmişlerdi. Şu an X lerde stok sorunu vardır belki. T-mobile veya at&t ile konuşun. Sonuçta alırken hat paketli değilde direk peşin alacaksınız. Telefonu hemen unlock yapabilirler. 

Tabii bu dediklerim hep varsayım. Operatörler ile konuşmanız gerek

Edited by Sinan3

Isvicre fiyati: 1150CHF
Almanya fiyati: 1150€

imkani olup almak isteyen isvicreden alsin 

1€ = 1,20CHF

Şu anda Mekke'deyim. Bugün iphone x 256 GB aldım. 5020 TL. Cihaz LL model. Amerika çıkışlı. Bu önemli bir konu. Ancak pek çok kişi bunu bilmiyor. Çünkü Arabistan için üretilen modellerde (AE) FaceTime özelliği yok. Ayrıca 64 GB fiyatı da yaklaşık 4300 TL civarında. Ancak fiyatlar değişkenlik gösterebiliyor. Mesela Kabe'ye yakın yerlerde yazdığım fiyatlara 300-400 TL daha fazla ödemek durumunda kalınıyor.