Jump to content
Sign in to follow this  
SinantaspinaR

iPAWiND Türkiye Resmi Distribütörü Sizlerle ! Türkiye'de Bir İlk !

Rate this topic

Recommended Posts

iPAWind-iOS-9.3.2-9.4-10-Free.jpg.906e194e3399d557b89f79a9f1ca8f29.jpg

Merhaba arkadaşlar size jb olmadan ücretli olan apple Storede bulunan oyunları, uygulamaları ücretsiz kurmanın en hızlı ve en basit yolu olan ipawind uygulamasından bahsedeceğim.
Çoğu arkadaşımızın bildiği ipawind uygulaması...

Ülkemizde Paypal ödemenin yasaklanmasından sonra ipawind uygulamasını satın almakta sorun yaşamaktayız ve tamda bu noktada bizler devreye giriyoruz...

Nasıl mı ?

İpawind ile yaptığımız görüşmeler sonunda ipawind Türkiye dispirotörlüğünü almış bulunmaktayız.
Şimdi ipawind çalışma mantığından ve ödemeleri nasıl yapabiliriniz biraz ondan bahsetmek istiyorum...

İpawind

İpawind appstorede bulunan ücretli uygulamaları cihazılarımıza jailbreak şartı olmadan ücretsiz olarak kurabilmemize olanak sağlıyor.

İpawind dan 20 dolar ( 80 tl ) karşılığında 1 yıl geçerli olacak satın alımı yapıyoruz ve cihazımızı crackli uygulamaları kurabileceğimiz geliştirici cihazı haline getiriyoruz.
Diyelim ki 5 ay sonra cihazı sattınız ve yeni cihaz aldınız merak etmeyin biz sizin geri kalan 7 aylık üyeliğinizi yeni cihaza tanımlıyoruz...
İpawind içinde isteyipte bulamadığınız uygulama mi var ?
Merak etmeyin onunda çözümü çok basit safariden istediğiniz uygulamanın uygulama veya oyunun ipa olarak indirip ipawind yardımı ile kurun ?

Satın alımı sitemiz ;

yaptıktan en geç 24 saat içerisinde size bir mail geliyor . Maildeki yönergeleri takip ederek serfitikaları ve uygulamayı cihazımıza kuruyoruz.

Dropbox ile ipa Yükleme yolu...

4d2c63e5a37b80479297d6b3b8ed20b8.jpg

5f983dbce4107a5f0447d0cf30948a6c.jpg

e84ae43709336553b8c5acd97d9f358a.jpg

Fiyatlar ;

İphone , iPad : 20 Dolar
Apple TV         : 15 dolar 

Buda bizim ipawind Türkiye distribütör olduğumuzun kanıtı

https://ipawind.com/distributor-list/

!!! REFARANS İPHONEYARDİM.NET !!!

!!! TÜRKİYEDE BİR İLK !!!

iPawind-without-jailbreaking-iphone-ipad.png.c0e57a7776d55404fc404e8481f95c74.png

Edited by Zakynthos
  • Like 1

hayırlı olsun.

muvafakkatler dileriz.

galiba tüm sistemler için.

apple tv için ayrıca satma planlarınız dahilinde mi

Edited by aksneo

35 dakika önce, aksneo yazdı:

hayırlı olsun.

muvafakkatler dileriz.

galiba tüm sistemler için.

apple tv için ayrıca satma planlarınız dahilinde mi

Çok teşekkür ederiz..

evet iOS tüm sürümler ve Apple Ürünlerini kapsama...

Ben şu an ödeme yaptım banka havalesi ile sipariş kodunu buradan vermeyeyim ama ismim Mustafa Tağmaç DOĞAR. Bana en kısa sürede dönüş yaparsanız sevinirim. Umarım hayal kırıklığına uğramam.

Bir saat önce, SinantaspinaR yazdı:

Çok teşekkür ederiz..

evet iOS tüm sürümler ve Apple Ürünlerini kapsama...

14 dakika önce, tagmac yazdı:

Ben şu an ödeme yaptım banka havalesi ile sipariş kodunu buradan vermeyeyim ama ismim Mustafa Tağmaç DOĞAR. Bana en kısa sürede dönüş yaparsanız sevinirim. Umarım hayal kırıklığına uğramam.

Umarım Hayal Kırıklığına Uğramam lafımı yanlış anlamayın. Uygulamayı yüklediğime pişman olmamak adına ve verdiğim paranın karşılığını almak adına bu şekilde ifade ettim. Yoksa sizin ticaret zekanızı ve girişimciliğinizi kutluyorum. Bu ve bunun gibi şeyler bize Jailbreak in öldüğünü gösteriyor. Sanırım yakında Jailbreak de bu şekilde para ile satılmaya başlar. !!!!!!!!!

• Like 1

JB hiçbir zaman ölmez kardeş.

ayrıca bu gibi sistemler sadece paralı uygulamaları parasız yükleme içindir, JB ile kıyaslanmaz.

apple tv 4 safari,kodi gibi şeyler yüklenebildiği için almayı düşünüyorum.

fakat sadece apple tv için 80 lira çok yüksek geldi. 

belki ileride bir kampanya yaıpılır diye ümid ediyorum :) 

JB hiçbir zaman ölmez kardeş.
ayrıca bu gibi sistemler sadece paralı uygulamaları parasız yükleme içindir, JB ile kıyaslanmaz.

apple tv 4 safari,kodi gibi şeyler yüklenebildiği için almayı düşünüyorum.
fakat sadece apple tv için 80 lira çok yüksek geldi. 
belki ileride bir kampanya yaıpılır diye ümid ediyorum  

Fiyatlarımız her cihaz aynıdır...
Pişman olmazsınız..

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hem iPhone hem Apple TV için ayrı satın alma mı gerekiyor acaba teşekkürler.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

23 dakika önce, SuSE yazdı:

Hem iPhone hem Apple TV için ayrı satın alma mı gerekiyor acaba teşekkürler.

Ne yazık ki evet.

Her cihazın kendine ait UDID numarası vardır bu yüzden...

ikinci cihaza ücretlendirme 15 Dolardır...

udid kaydı yapıyorsunuz .. 80 tl istiyorsunuz doğru mu ? 

udid kaydı yapıyorsunuz .. 80 tl istiyorsunuz doğru mu ? 
Konuyu daha dikkatli okuyun. Biz udıd satmıyoruz ipawind uygulamasını satıyoruz.

Akşam video çekip göndereceğim
Şimdilik aşağıya yapıştırdığım resimle yetin
Saygıyı öğrende gel!!!

eccfe4fdde24d84f3505c9d32e6ff7e3.jpg

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Satın aldığınız Disbiritör de revoke certificate yapın düzelir yani tekrar profil yollayacaklar udid inize bu kadar basit ödeme yaptınız sonuçta yeni açılan Türkiye disbiritör ü bu tür problemleri aşmanız için kuruldu arada köprü olacak

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Satın aldığınız Disbiritör de revoke certificate yapın düzelir yani tekrar profil yollayacaklar udid inize bu kadar basit ödeme yaptınız sonuçta yeni açılan Türkiye disbiritör ü bu tür problemleri aşmanız için kuruldu arada köprü olacak

Çok teşekkür ederim

Konuyu daha dikkatli okuyun. Biz udıd satmıyoruz ipawind uygulamasını satıyoruz.

Hasan Kel
Kel Hasan

Sonuçta ipawind değilmi
Ama yukardaki arkadaşın dediklerini dikkate alacağım
Ama siz ise çok gergin birisisiniz

Engin ol gönül Engin

Hasan Kel
Kel Hasan

Sonuçta ipawind değilmi
Ama yukardaki arkadaşın dediklerini dikkate alacağım
Ama siz ise çok gergin birisisiniz

Engin ol gönül Engin
Özürdilerim siz öyle dediğinizde ben bi anda çıkış yaptım. Tekrar özürdilerim.

Değmez üç günlük dünyaya
Bende eğer burda herhangi bir arkadaşımı kırdı isem özür diliyorum

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Daha önce bir yıllık kullanmıştım. Hatta bu siteye tanıtım postu açmıştım. Yenilemek isteyenlere kampanya var bildiğim kadarıyla. Ama sizin sitenizde göremedim.

bence JB yerini tutmaz 80 tl verdikten sonra uygulamaları satın alırım ömür boyu benim olur tüm cihazlarda .. jb gibi ücretsiz olacak ki iş yapsın 

• Like 2

bence JB yerini tutmaz 80 tl verdikten sonra uygulamaları satın alırım ömür boyu benim olur tüm cihazlarda .. jb gibi ücretsiz olacak ki iş yapsın 
Bakış açısı.ama 80 tl ile max kaç uygulama alabılırsınız? Biz ise size sınırsız kullanacağınız 1 yıllık öneriyoruz...

Ben geçen yıl kullandım.Öyle 80 lira verir uygulamaları ömür boyu kullanırım diyemem,çünkü sadece sygic uygulaması 90 lira ve ipawind ile 1 yıl bedava kullanabiliyorsun.Tapatalk pro o zaman 29 liraydı yanlış hatırlamıyorsam,onu da kullanıyordum.Bir de jailbreak yapanların aşina olduğu bir müzik programı vardı ismini hatırlayamadım şimdi onu da kullanıyordum.Yanında whatsapp+ instagram+ gibi uygulamalar,spotify ve deezerin reklamsız sürümleri,kodi ve şu an aklımda olmayan bir çok uygulamayı kurabiliyordum.unutmadan bir de istediğiniz uygulamanın eski versiyonlarını da kurabiliyorsunuz.Ben yeniden almayı düşünüyorum ama cihazı tekrar garantiye göndereceğim,değişim falan çıkarsa iki iş olmasın diye sürecin tamamlanmasını bekleyeceğim.
İpawind kullanmış biri olarak tavsiye ederim,yine de herkesin beklentisi farklı olabileceği için sorumluluk kabul etmem.

Daha önce bir yıllık kullanmıştım. Hatta bu siteye tanıtım postu açmıştım. Yenilemek isteyenlere kampanya var bildiğim kadarıyla. Ama sizin sitenizde göremedim.

Acaba eski cihazımın udid numarasını gönderirsem yeni cihazımda kampanyadan faydalanabiliyor muyum?

Ben geçen yıl kullandım.Öyle 80 lira verir uygulamaları ömür boyu kullanırım diyemem,çünkü sadece sygic uygulaması 90 lira ve ipawind ile 1 yıl bedava kullanabiliyorsun.Tapatalk pro o zaman 29 liraydı yanlış hatırlamıyorsam,onu da kullanıyordum.Bir de jailbreak yapanların aşina olduğu bir müzik programı vardı ismini hatırlayamadım şimdi onu da kullanıyordum.Yanında whatsapp+ instagram+ gibi uygulamalar,spotify ve deezerin reklamsız sürümleri,kodi ve şu an aklımda olmayan bir çok uygulamayı kurabiliyordum.unutmadan bir de istediğiniz uygulamanın eski versiyonlarını da kurabiliyorsunuz.Ben yeniden almayı düşünüyorum ama cihazı tekrar garantiye göndereceğim,değişim falan çıkarsa iki iş olmasın diye sürecin tamamlanmasını bekleyeceğim.
İpawind kullanmış biri olarak tavsiye ederim,yine de herkesin beklentisi farklı olabileceği için sorumluluk kabul etmem.

3 ay sonra hesabı başka cihaza aktara biliyorsunuz sorun olmaz.

Hayırlı olsun öncelikle fiyat konusunda biraz daha esnek olabilir yada ayrıca şu 1 sene mevzusu yerine kalıcı çözümler daha iyi olur gibi geliyor

Hayırlı olsun öncelikle fiyat konusunda biraz daha esnek olabilir yada ayrıca şu 1 sene mevzusu yerine kalıcı çözümler daha iyi olur gibi geliyor

Fiyat konusunda bizlerde isterdik daha uygun yapmak lakin o kadar da gideri vardır. Kalıcı çözümler ne yazık ki şimdilik mümkün değil.

haftaya yada kasım 8 den sonra alırım iphone x sipariş ettim gelince ona kurarım artık 

haftaya yada kasım 8 den sonra alırım iphone x sipariş ettim gelince ona kurarım artık 
Haftaya ve 8 kasım da bekleriz.
Şimdiden hayırlı olsun..

hocam

ipawind ile benzer işi yapan ipastore ye baktım şimdi.

apple tv için ayrı üyelik yapıyorlar fiyatta 15.99 usd.

keşke sizde cihazlar için ayrı ücret politikası yapsanız.

apple tv iPhone gibi çok fazla uygulaması yok..

Ben geçen sene almıştım iPawind uygulamasını iPawind üzerinden indirdiğim WhatsApp + ve İnstagram + uygulamalarının birinin yüzünden kredi kartı bilgilerim çalındı. İnternet bankacılığı yapıyordum ayni telefon üzerinden. Yaklaşık 120 dolarlık işlem yapıldı. Daha sonra banka alışverişe kapattı bütün çekilen tutarı geri aldım. Size tavsiyem pek girmeyin bu işlere giren kişilerde bankacılık işlemeleri yapmasın. Özellikle whatsap + indiren kişiler WhatsApp + üzerinden kredi kartı bilgilerini yollamasın. Geçen sene iPawind bildirdim ama hiç bir şekilde ilgilenmediler.

Ben geçen sene almıştım iPawind uygulamasını iPawind üzerinden indirdiğim WhatsApp + ve İnstagram + uygulamalarının birinin yüzünden kredi kartı bilgilerim çalındı. İnternet bankacılığı yapıyordum ayni telefon üzerinden. Yaklaşık 120 dolarlık işlem yapıldı. Daha sonra banka alışverişe kapattı bütün çekilen tutarı geri aldım. Size tavsiyem pek girmeyin bu işlere giren kişilerde bankacılık işlemeleri yapmasın. Özellikle whatsap + indiren kişiler WhatsApp + üzerinden kredi kartı bilgilerini yollamasın. Geçen sene iPawind bildirdim ama hiç bir şekilde ilgilenmediler.

Geçmiş olsun ilk önce.

Peki ner3den biliyorsunuz whatsapp ++ yüzünden olduğunu ?

Şahsen yıllardır kullanıyorum bu şekilde bir sorun ile karşılaşmadık.

Siz kesin başka birşey yüzünden öyle oldunuz.

15 saat önce, aksneo yazdı:

hocam

ipawind ile benzer işi yapan ipastore ye baktım şimdi.

apple tv için ayrı üyelik yapıyorlar fiyatta 15.99 usd.

keşke sizde cihazlar için ayrı ücret politikası yapsanız.

apple tv iPhone gibi çok fazla uygulaması yok..

Hocam ikinci cihaza 15 dolar zaten bizim de.

Apple tv için işe özelden iletişime geçin..

Hayır kesinlikle o yüzden çünkü WhatsApp ++ kurduktan sonra bir arkadaşıma kredi kartının resmini gönderdim aradan bir gün geçti ctesi sabahı saat 5:30 civarı pakistan üzereninden alış veriş yapılmaya çalışılmış. Yaklaşık 4-5 kere afkanista gsm şirketinden kontör alınmaya çalışılmış 30000 afkan rupisi çekilmeye çalışılmış SMS kodu isteyince başarılı olamamışlar. Sonra başka yancı sitelerden SMS istemeden 120 dolarlık alışveriş yapılmış. İPawind üye olup WhatsApp ++ indirdikten sonra olması direk beni şüphelendirdi birde Afganistan  olması.

Edited by Zakynthos

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.