Jump to content
buqalemooon

iOS 11.2 Yayınlandı

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

İlk konuyu kilitlemişsiniz saçma sapan bırakında insanlar bilgi paylaşsın bunuda kilitlerseniz kapatın forumu gidin o zaman 

şimdi gelelim konuya başka forum sitelerinde iphone 8 ve 8 plus larda bulunan hareketsiz duvar kağıtları da diğer cihazlarda kullanılabilir durumda dio ben ota yoluyla güncelledim ama gelen giden bi duvar kağıdı olmadı tmm çok da önemli bişey deil belki ama bilgisi olan var mı die sormak istedim iyi forumlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kardeş senin de bir tek başlığı var detaylar resim vs yok

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kusura bakma ama 7,5 aylıksın herhalde al sana resim konuyu aradık herhalde şurda kaç dakkadır dostum anladın ? Daha iyisini yapamıyosan insanların yaptığına çamur atma ok ?

58CF4F40-165F-42C4-86A6-671ECF339B04.png

tarihinde buqalemooon tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu kadar asabi olmaya gerek yok bilgilendirme için sagol

iPhone 8 plus 256 gb space gray

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Asabi değilim zaten dostum paylaşıma çamuru sen attın daha detaylı daha iyisini yap bizde seni takdir edelim kardeş 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
İlk konuyu kilitlemişsiniz saçma sapan bırakında insanlar bilgi paylaşsın bunuda kilitlerseniz kapatın forumu gidin o zaman 

şimdi gelelim konuya başka forum sitelerinde iphone 8 ve 8 plus larda bulunan hareketsiz duvar kağıtları da diğer cihazlarda kullanılabilir durumda dio ben ota yoluyla güncelledim ama gelen giden bi duvar kağıdı olmadı tmm çok da önemli bişey deil belki ama bilgisi olan var mı die sormak istedim iyi forumlar

9528f08ab34d63d56ffb63acfaf639bc.jpg

597c5e97aa07654e66edc7cce374f5bd.jpg

Var olan duvar kağıtları bunlar

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
2 saat önce, huseyin00 yazdı:

9528f08ab34d63d56ffb63acfaf639bc.jpg

597c5e97aa07654e66edc7cce374f5bd.jpg

Var olan duvar kağıtları bunlar

Şu üstte paylaştığın duvar kağıtları güncellemede bana gelmedi işte ama güncelleme detaylarında her cihazda kullanılabikir olduğu yazıyo ??

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ota üzerinden güncellediğin için çıkmamıştır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, huseyin00 yazdı:

Ota üzerinden güncellediğin için çıkmamıştır.

Bence o kadar basit değildir ama yinede bi denerim bakalım...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben beta 5 ten beta 6 ya geçmiştim.1.95 gb lık bir güncelleme olduğu için temiz kurulum gibi bir şey oldu.Duvar kağıtları gördüğün gibi gelmiş.
Beta 1 den 6 ya kadar hep otadan güncellediğim için ne olur ne olmaz diye az önce ipsw ile temiz kurulum yaptım.Bu mesajdan sonra tekrar kontrol ettim duvar kağıtları yine var.Bence zaten yaptığımız iş basit bir şey değil.Dfu moda alıp kurtarma modu yapıyoruz.

Hem ben hiç bir zaman kullanacağım sürümü otadan güncellemem.Her zaman temiz kurulum yaparım.Beta’lar hariç.Herkese de her zaman bu şekilde güncellemeyi tavsiye ederim.Siz de yapın bir şey kaybetmezsiniz.Hem daha stabil kullanırsınız hem de duvar kağıtları geliyor mu test etmiş olursunuz.Sayenizde merak eden başka birileri varsa faydalanır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
2 saat önce, huseyin00 yazdı:

Ben beta 5 ten beta 6 ya geçmiştim.1.95 gb lık bir güncelleme olduğu için temiz kurulum gibi bir şey oldu.Duvar kağıtları gördüğün gibi gelmiş.
Beta 1 den 6 ya kadar hep otadan güncellediğim için ne olur ne olmaz diye az önce ipsw ile temiz kurulum yaptım.Bu mesajdan sonra tekrar kontrol ettim duvar kağıtları yine var.Bence zaten yaptığımız iş basit bir şey değil.Dfu moda alıp kurtarma modu yapıyoruz.emoji23.png

Hem ben hiç bir zaman kullanacağım sürümü otadan güncellemem.Her zaman temiz kurulum yaparım.Beta’lar hariç.Herkese de her zaman bu şekilde güncellemeyi tavsiye ederim.Siz de yapın bir şey kaybetmezsiniz.Hem daha stabil kullanırsınız hem de duvar kağıtları geliyor mu test etmiş olursunuz.Sayenizde merak eden başka birileri varsa faydalanır.

Mantıklı bi bakış açısı mesailerim bitince çarşamba günü izinliyken bi yapıyım bakalım konuya mutlaka neticeyi yazarım yinede ??

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
On 02.12.2017 at 13:56, buqalemooon yazdı:

Ne saçmalıyorsun sen kardeşim. Daha forum kurallarını bilmiyorsan önce oku sonra konu aç! Bir de genel bölümde açmışsınız. Soru-Cevap bölümünü boşuna açmadık dimi? 10 tane 11.2 çıktı konusu açılınca burası ne oluyor sonra ÇÖPLÜK. O yüzden adabınızı ve üslubunuzu bilin.

tarihinde ahmethan tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
6 saat önce, ahmethan yazdı:

Ne saçmalıyorsun sen kardeşim. Daha forum kurallarını bilmiyorsan önce oku sonra konu aç! Bir de genel bölümde açmışsınız. Soru-Cevap bölümünü boşuna açmadık dimi? 10 tane 11.2 çıktı konusu açılınca burası ne oluyor sonra ÇÖPLÜK. O yüzden adabınızı ve üslubunuzu bilin.

Hayırdır BTK başkanı mısın sen paşam bi forum açınca bilişim uzmanı mı kesildin başımıza adamın birisi açmış konuyu daha bi bilgi alışverişi olmadam ukala ukala konuyu kilitlemişiniz forum açıyonuz insanlar bilgi paylaşsın diye açılan konuyu kilitliyonuz o zaman bırak insanlar açılan konuda bilgi paylaşımı yapsın madem açılan konular zoruna gidiyo o zaman kapat forumunu git kumda oyna oldu mu 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
3 saat önce, buqalemooon yazdı:

Hayırdır BTK başkanı mısın sen paşam bi forum açınca bilişim uzmanı mı kesildin başımıza adamın birisi açmış konuyu daha bi bilgi alışverişi olmadam ukala ukala konuyu kilitlemişiniz forum açıyonuz insanlar bilgi paylaşsın diye açılan konuyu kilitliyonuz o zaman bırak insanlar açılan konuda bilgi paylaşımı yapsın madem açılan konular zoruna gidiyo o zaman kapat forumunu git kumda oyna oldu mu 

"Apple, bugün iPhone, iPad ve iPod touch'da bulunan iOS 11 işletim sisteminin ikinci büyük güncellemesi olan iOS 11.2'i piyasaya sundu."

Bu cümle pek bi zayıf kalmış gibi (kilitlenen konuda ki mesaj) Bir de link verilmiş ki başka bir forumun linkini vermek yasak kurallarda geçiyor zaten. Fakat modlarımızdan konuyu kitleyen arkadaş konuyu kitlemek yerine bu tarz konulara bi mod arkadaşımız vardı direk konu kilit yerine mesajı editliyordu daha sonra konuya yorum olarak düzenlendi vs tarzında mesaj bırakıyordu. Bu tarz bi hareket daha güzel olurdu. O arkadaşın ilk paylaşımı sanırım acemice bir paylaşım yapmış düzeltilip ya da düzeltilmesi istenip konu açık bırakılabilirdi. Üslup olarak da modlara (yakın arkadaşınız değil ise tabi olsa da forumda böyle yazılabilir mi bilemedim) sen paşam vs. gibi kelimeler kullanarak aşağılayıcı cümleler kurarsanız forumda ceza alırsınız. 

Bu arada sıfırdan restore ederek 11.2 yi cihazıma kurdum fakat o paylaşılan duvar kağıtları cihazıma gelmedi. Cihazım 6s Plus

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
5 saat önce, hellscorpion yazdı:

"Apple, bugün iPhone, iPad ve iPod touch'da bulunan iOS 11 işletim sisteminin ikinci büyük güncellemesi olan iOS 11.2'i piyasaya sundu."

Bu cümle pek bi zayıf kalmış gibi (kilitlenen konuda ki mesaj) Bir de link verilmiş ki başka bir forumun linkini vermek yasak kurallarda geçiyor zaten. Fakat modlarımızdan konuyu kitleyen arkadaş konuyu kitlemek yerine bu tarz konulara bi mod arkadaşımız vardı direk konu kilit yerine mesajı editliyordu daha sonra konuya yorum olarak düzenlendi vs tarzında mesaj bırakıyordu. Bu tarz bi hareket daha güzel olurdu. O arkadaşın ilk paylaşımı sanırım acemice bir paylaşım yapmış düzeltilip ya da düzeltilmesi istenip konu açık bırakılabilirdi. Üslup olarak da modlara (yakın arkadaşınız değil ise tabi olsa da forumda böyle yazılabilir mi bilemedim) sen paşam vs. gibi kelimeler kullanarak aşağılayıcı cümleler kurarsanız forumda ceza alırsınız. 

Bu arada sıfırdan restore ederek 11.2 yi cihazıma kurdum fakat o paylaşılan duvar kağıtları cihazıma gelmedi. Cihazım 6s Plus

Sizin moderatör diye söyediğiniz arkadaşınız benimle samimi değilse ne saçmalıyosun diye aleni aleni konuşursa bir üyeyle kusura bakma da bir üyede moderatörle pek tabii paşam die konuşabilir örnek olacaksa o olsun benim tek taraflı bi hatam olursa ben mesajımı düzenlerim gelelim kapatılan konuya acemicedir doğrudur düzeltilmesi gerektiği konusuna katılıyorum düzeltilmedi konu kapatıldı ikinci konuyu açtım bu şekilde forumda konu kirliliği oldu madem ki biz üye olarak bi hata yapmışız sizde birleştirin konuları bize doğrusunu gösterin haksız mıyım ??

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

7 ve 7 plusa geldi duvar kağıtları galiba

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

duvar kagidi bolumu kasiyor ya saka gibi tam android oldu yelefon tam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
On 04.12.2017 at 10:09, buqalemooon yazdı:

Bizden birisi şu gerizekalıyı forumdan bir zahmet uzaklaştırsın. Burası dingonun ahırı mı? önüne gelen artist kesiliyor başımıza.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
3 saat önce, ahmethan yazdı:

Bizden birisi şu gerizekalıyı forumdan bir zahmet uzaklaştırsın. Burası dingonun ahırı mı? önüne gelen artist kesiliyor başımıza.

Bana bak kardeşim seninle daha fazla muhatap olamıcam tmm mı ama konuşmalarına da dikkat et insanın canını sıkma 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
17 saat önce, erenedip yazdı:

duvar kagidi bolumu kasiyor ya saka gibi tam android oldu yelefon tam

sen 10.3.3 e dönmüştün neden tekrar güncelleme yaptın? 6s için imzalar da kapandı sonun da. adamlar bilerek açık tutmuşlar diye düşünüyorum. 

6 bile 6s kadar kasmıyor kendini 11de. üzüldüm senin için. Madem 11.2 ye güncelledin haberlerini bekliyorum. sen tamam olmuş diyene kadar güncelleme yok benim için. :)

tarihinde drsanci tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!