Jump to content
Apple iOS 12.4 sürümünü imzalamayı durdurdu!
Sign in to follow this  
Robinson_C

Kullandığınız Sorunsuz Ücretsiz Youtube Video İndirme Aracı

Rate this topic

Recommended Posts

Arkadaşlar ücretsiz jb gerektirmeyen youtube videolarını indire bileceğim ardından arka planda sorunsuzca çalışan bir uygulama önerir misiniz app store da bir sürü var denediğimin hepsi çöp,

Arkadaşlar ücretsiz jb gerektirmeyen youtube videolarını indire bileceğim ardından arka planda sorunsuzca çalışan bir uygulama önerir misiniz app store da bir sürü var denediğimin hepsi çöp,

Youtube++ tongbu ile yükleyebilirsiniz ama sertifika sorunu oluyor onu çözemedim. 1 haftada bir yeniden kurmanız gerekiyor.

etab5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üstat önceden nettube adlı bir uygulama vardı 10 numara 5 yıldız dı telefonu başka modele yükseltince gitti, komple app store dan kaldırmışlar,

Aloha browseri tavsiye ederim. Ücretsiz, video indirebilirsiniz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Like 1

3 saat önce, Robinson_C yazdı:

Üstat önceden nettube adlı bir uygulama vardı 10 numara 5 yıldız dı telefonu başka modele yükseltince gitti, komple app store dan kaldırmışlar,

ios 11 e geçince nettube app store olmadığı için yüklenmedi telefona. Ancak imazing programının manage app yerinde bugüne kadar benim apple hesabına kayıtlanan bütün uygulamar gözüküyordu ve ordan nettube ve bir başka app storedan kaldırılmış uygulamayı sorunsuz telefona yükledim. Belki işinize yarar.

9 saat önce, Sinan3 yazdı:

ios 11 e geçince nettube app store olmadığı için yüklenmedi telefona. Ancak imazing programının manage app yerinde bugüne kadar benim apple hesabına kayıtlanan bütün uygulamar gözüküyordu ve ordan nettube ve bir başka app storedan kaldırılmış uygulamayı sorunsuz telefona yükledim. Belki işinize yarar.

"imazing programının manage app yerinde bugüne kadar benim apple hesabına kayıtlanan bütün uygulamar gözüküyordu"

imazing programını nerden yüklediniz?

edit : pc için mi bu program? galiba öyle?

file sistemine ulaşılabiliyor mu bu prog ile? kamera sesini falan kapatmak istiyorum ama jb olmadığı için bişey yapılmıyor.

Edited by nocturneox

"imazing programının manage app yerinde bugüne kadar benim apple hesabına kayıtlanan bütün uygulamar gözüküyordu"
imazing programını nerden yüklediniz?

edit : pc için mi bu program? galiba öyle?
        file sistemine ulaşılabiliyor mu bu prog ile? kamera sesini falan kapatmak istiyorum ama jb olmadığı için bişey yapılmıyor.

Evet bilgisayar için macos da kullanıyorum. Windows içinde var ancak nerden crack bulursunuz bilmiyorum. Eğer macos kullanıyorsanız link yollayabilirim.
Dosya sistemi konusunda da birçok dosyaya erişimi var. Ancak dediğiniz şey yapılır mı bilemem denemeniz gerek

Bu konu hakkında size bilgi vermiştim, bakmadınız mı?

AppStore den İPlay ile indirebilirsin mp4 olarak mp3 olarak indirip kendine e Mail atıp iTunes ile video veya mp3 olarak telefonun müzikler veya fotoğraflardaki video bölümünde kullanabilirsiniz nokta.

iPlay: Video Player & Streamer, Pham Hahttps://itunes.apple.com/tr/app/iplay-video-player-streamer/id1187701699?l=tr&mt=8

Sakın nokta deyip de geçme!
Düşün bir; "Benimle olur musun" ile "Benimle ölür müsün" arasındaki farkı doğuran değil midir nokta?
- Hz.Mevlana -
  • Like 2

7256bd0e3ab3311cde1a8ee77973574c.jpg

Bu iPlay ı indir streamer olanı indirme resimde iPlay AÇ yazanı indireceksin nokta.

Sakın nokta deyip de geçme!

Düşün bir; "Benimle olur musun" ile "Benimle ölür müsün" arasındaki farkı doğuran değil midir nokta?

- Hz.Mevlana -

On 20.12.2017 at 11:57, eko1.3 yazdı:

Bu konu hakkında size bilgi vermiştim, bakmadınız mı?

Denedim ve hiç bir sonuç alamadım üstat,

Denedim ve hiç bir sonuç alamadım üstat,

Nasıl ya, daha önce indirdiğiniz uygualamaları bulabildiniz mi siz?

12 saat önce, eko1.3 yazdı:

Nasıl ya, daha önce indirdiğiniz uygualamaları bulabildiniz mi siz?

Bulamadım uygulama tamamen kaldırılmış,

Bulamadım uygulama tamamen kaldırılmış,

Dediğim program ile deneyin. O uygulamanın telefonda olduğu zamandan bir yedeğiniz varsa yine bu program ile yedek içinden çıkartıp yükleyebilirsiniz. Eğer yoksa program içinde manage apps kısmında vardır. Ordan inidirip yükleyebilirsiniz.

sizin ilacınız bende indirmeniz gereken program iVideo

iş yerınde oldugumdan link veremiyorum ama app simgesi siyah üzerinde sarı şişek işareti var 

sadece youtub diil bütün sitelerden video indirip kaydedebilirsiniz.

34 dakika önce, cimbomcem yazdı:

sizin ilacınız bende indirmeniz gereken program iVideo

iş yerınde oldugumdan link veremiyorum ama app simgesi siyah üzerinde sarı şişek işareti var 

sadece youtub diil bütün sitelerden video indirip kaydedebilirsiniz.

Sana zahmet paylaş üstat çöz şu işimi bir sürü ivideo programı var store da,

Sana zahmet paylaş üstat çöz şu işimi bir sürü ivideo programı var store da,

Walla hocam bakıyım dedim program storeda yok benm telde var anlamadım iphone x telefonum yeni indirmiştim ama gitmiş :/89372f50d1d50aa23f9666423508405b.jpg

4 saat önce, cimbomcem yazdı:

sanırım bu çünkü açılmıyor ama neden böyle oldu acaba :S

App storedan kaldırmışlar üstat, kafayı yiyeceğim işe yarar tüm programları siliyorlar tek tek,

Yokmu bir çözüm bir program arkadaşlar,

İki kere söyledim dikkate almadınız. Bizzat kendim ios11 e gecirdigim cihazima nettube yukledim.

Şimdi, Sinan3 yazdı:

İki kere söyledim dikkate almadınız. Bizzat kendim ios11 e gecirdigim cihazima nettube yukledim.

Üstat neden öyle diyorsunuz kesinlikle öyle bir şey yok dediğinizi yaptım ama çıkmıyor sonuç alamayınca buraya yazıyorum, ekran görüntüsü de ekliyorum,

DynOo3.png

Üstat neden öyle diyorsunuz kesinlikle öyle bir şey yok dediğinizi yaptım ama çıkmıyor sonuç alamayınca buraya yazıyorum, ekran görüntüsü de ekliyorum,

DynOo3.png

Aynı hesabı mı kullanıyorsunuz?

Teker teker bakın bir de, arama çubuğunu kullanmayın.

Hocam imazing programini bilgisayara yukleyin. (Crackli bulmalisiz)
Daha sonra programda manage apps kismina gidin. Orda telefonda yuklu olmayan ama daha onceden aldiginiz programlar gozukur. Nettube indirip kurun.
2. Yol ise eger nettube yuklu iken aldiginiz yedek varsa. Bu yedegi imazing ile acin. İcinden nettube u bilgisayara cikartin. Daha sonra yine manage apps kisminda cikarttiginiz nettube u telefona yukleyin.
İlk yontemle kardesimin telefonuna nettube yukledim
2. Yontemle kardesimin yedeginden cikarttigim tinypdf i kendi telefonuma yukledim.
Burda ki tek kilit nokta bu app ler sizin apple id ye kayitli olmali

• Like 1

Evet aynı hesap tek tek baktım aradım yok,

Belki cihazda jb varken dışarıdan kurmuşsunuzdur uygulamayı.

Dilerseniz şu uygulamaya da göz atabilirsiniz.

Fernan Basols: MusiFan - Ücretsiz sınırsız muzik indir & müzik çalar

https://itunes.apple.com/tr/app/musifan-%C3%BCcretsiz-s%C4%B1n%C4%B1rs%C4%B1z-muzik-indir-m%C3%BCzik-%C3%A7alar/id1045299216?l=tr&mt=8

benimde tek bulamadığım böyle bir program. nettube yi daha önce aldığımı hatırlamıyorum. Acil bu tür bir program lazım. bilen arkadaşlar yardım ederlerse sevinirim?

On 25.12.2017 at 17:37, eko1.3 yazdı:

Belki cihazda jb varken dışarıdan kurmuşsunuzdur uygulamayı.

Dilerseniz şu uygulamaya da göz atabilirsiniz.

Fernan Basols: MusiFan - Ücretsiz sınırsız muzik indir & müzik çalar

https://itunes.apple.com/tr/app/musifan-%C3%BCcretsiz-s%C4%B1n%C4%B1rs%C4%B1z-muzik-indir-m%C3%BCzik-%C3%A7alar/id1045299216?l=tr&mt=8

Malesef çevrim dışı çalmıyor + ile ekliyorum neti kapatınca ağ yok diyor çalmıyor,

Malesef çevrim dışı çalmıyor + ile ekliyorum neti kapatınca ağ yok diyor çalmıyor,

55a8d6f9ad70170b46ad6a8269f01618.jpg