Jump to content
Sign in to follow this  
eren73546

Hackintosh Montaj Sistem Öneri Yardım

Rate this topic

Recommended Posts

Hackintosh kasalı sistem kurmak istiyorum

Montaj seti olarak fiyatım 5500-6000 civarı ne önerirsiniz.uyumlu olması önemli malumunuz.şimdiden teşekkür ederm.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Like 1

gerçek mac gibi çalışır diyor site...

Teşekkür ederim ilginiz için

• Like 1

o site parça satmaz hackintosh kurma uygulama program vs sağlar ve öneri sunar

• Like 1

Kendi kullandığım sistemi önerebilirim. Üzerinde suan sierra yüklü durumda sıkıntısız kullanıyorum high Sierra ya geçiş yapmadım ama onuda destekliyor. Maliyet olarak ssd power falan derken sizin rakamlara yaklasabilir.

Anakart : msi b150m bazooka
İşlemci : intel i5-6500
Ekran kartı : msi gtx 1050ti
Ram : kingston 4x8 32gb 2133mhz DDR4

Daha iyi olsun dersen 1050 yerine 1060 1070 gibi serilere işlemciyi de i5 yerine i7 ye çekebilirsin. Anakart ta b150 yerine b250 olabilir. Bendeki ideal bir sistem

Kendi kullandığım sistemi önerebilirim. Üzerinde suan sierra yüklü durumda sıkıntısız kullanıyorum high Sierra ya geçiş yapmadım ama onuda destekliyor. Maliyet olarak ssd power falan derken sizin rakamlara yaklasabilir.

Anakart : msi b150m bazooka
İşlemci : intel i5-6500
Ekran kartı : msi gtx 1050ti
Ram : kingston 4x8 32gb 2133mhz DDR4

Daha iyi olsun dersen 1050 yerine 1060 1070 gibi serilere işlemciyi de i5 yerine i7 ye çekebilirsin. Anakart ta b150 yerine b250 olabilir. Bendeki ideal bir sistem

Bende mac Sierra kurulu Suan , ve gtx 1050 ti , ama ekran kartini bir turlu tanitamadim :(

Yardimci olsaniz ?

Mac Sierra unibeastle usbye atildi ve kurulum oyle yapildi

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bende mac Sierra kurulu Suan , ve gtx 1050 ti , ama ekran kartini bir turlu tanitamadim

Yardimci olsaniz ?

Mac Sierra unibeastle usbye atildi ve kurulum oyle yapildi

Öncelikle Nvidia Web driver i yüklemelisin. Daha sonra clover configurator da bazı ayarlar yapman gerekli. Benim pc de mac hakkında bölümünde MacBook Pro olarak gözüküyordu. Laptop olarak tanıdığı icin harici ekran kartına izin vermiyor hd grafics olarak görüyordu. Eğer sendede aynıysa clover configurator da SMBİOS bölümünden iMac olarak tanıt yine graphics bölümünden inject nvidia olması lazım onu işaretle muhtemelen çözülecek. Suan da pc başında olmadığım icin tam detaylı bakamıyorum. Yapamazsan ayarlarını akşam evde tekrar iletirim.

Öncelikle Nvidia Web driver i yüklemelisin. Daha sonra clover configurator da bazı ayarlar yapman gerekli. Benim pc de mac hakkında bölümünde MacBook Pro olarak gözüküyordu. Laptop olarak tanıdığı icin harici ekran kartına izin vermiyor hd grafics olarak görüyordu. Eğer sendede aynıysa clover configurator da SMBİOS bölümünden iMac olarak tanıt yine graphics bölümünden inject nvidia olması lazım onu işaretle muhtemelen çözülecek. Suan da pc başında olmadığım icin tam detaylı bakamıyorum. Yapamazsan ayarlarını akşam evde tekrar iletirim.

Usta bir ara eve geldiginde teamviewle bakalim birlikte sana zahmet , Ben yapamadimda :(