Jump to content
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !
Sign in to follow this  
Savast

iOS 9.3.3 Jailbreak Aktif Edemiyorum

Rate this topic

Recommended Posts

merhaba arkadaşlar.  ios 9.3.3 jb li cihazıma
dün  gece bir tweak yükledim ios 7.x-10.x sürümlerine uyumlu yazıyordu. springboardı yeniden başlatığımda jb aktif değildi safe moda atması gerekirken rebootlu şekilde başlatmış cihazı. tekrar pp uygulaması ile jb yapmaya çalıştığımda bildirim gelmeden aplle logosu geliyor yeniden başlatıyor cihazı defalarca denememe rağmen jb aktif olmadı. safe moda alıp son yüklediğim tweaki silmek istedim ancak defalarca denememe rağmen safe modada alamadım cihazı. ifunbox ile son yüklediğim tweaki silmek istedim ama cihazda jb aktif olmadığı için raw dosya sitemine erişemedim. pangu.io sitesinde sertfika süresi dolmuş olan pp uygulaması için bir link var ordan yapmayı denedim olmadı. uzun uğraşlar sonucu pp uygulalamasıyla tekrar jb aktif etmeye çalıştığımda çince bildirm geliyor saklama alanı dolmak üzere bildirimide geliyor olması gerektiği gibi sonra ekranın ortasında yüklenme işarti çıkıyor dönüyor dönüyor cihazı yeniden başlatıyor.
şimdi nasıl bir yol izlemem lazım ne yapmam lazım jb tekrar aktf yapmak ? 

Telefon üzerinden safariden
https://jbme.qwertyoruiop.com/fb.html burdan tekrar jb yapmayı deneyin

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

O yöntemide denedim yalnız kb aktif olacağı sırada rebootlu şekilde başlıyor. Aktif olmamasının sebebi 7.x-10.x uyumlu yazmasına rağmen yüklediğim tweakmiş bir kaç saat önce öğrendiğim bir yöntemle safe moda alıp yüklediğim tweaki silebildim . Safe moda alabilmek için Pp uygulamasındaki yuvarlağa dokunup ses açma tuşuna basıp ekranı kilitliyoruz cihaz açılanca ses açma tuşunu bırakmak gerekiyormuş Normal safe moda alma yöntemindeki gibi.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  • Like 1