Jump to content
Sign in to follow this  
baran mahir

iOS 11.1.2 Jailbreak

Recommended Posts

11.1.2 sürümündeyim iphone 6s kullanıyorum

liberios u cydia ımpactor ile yükledim.

liberiOS yüklendi ancak bunu sadece dedim ama cydia yüklenmedi.

ne yapmam gerekiyor.

Edited by baran mahir

11.1.2 sürümündeyim iphone 6s kullanıyorum
liberios u cydia ımpactor ile yükledim.
liberiOS yüklendi ancak bunu sadece dedim ama cydia yüklenmedi.
ne yapmam gerekiyor.

Forumda onlarca mesaj yazdılar dostum. Cydia güncellemesi yapılmadığı için, jailbreak yok şuan. Developerler için çıkarılmış bir jb o. Cydia güncellenince tekrar yapman gerekiyor.
  • Like 2

On 28.12.2017 at 19:01, kEEp yazdı:

Forumda onlarca mesaj yazdılar dostum. Cydia güncellemesi yapılmadığı için, jailbreak yok şuan. Developerler için çıkarılmış bir jb o. Cydia güncellenince tekrar yapman gerekiyor.

hala bu şekilde mi durum?

yani jb işe yaramıyor mu?

Güncel sürüme JB gelene kadar Cydia güncellenmez. Sonuçta para kazanan bir alan ve Jay Freeman (saurik) 3-5 JB kullanıcısı için zahmete girmez. 11.2.2 ve altına JB'e kadar beklemeyin derim... 

• Like 1

hala bu şekilde mi durum?
yani jb işe yaramıyor mu?

Evet, durum aynı.

Kaynağin nede yayınlamaz diyon lütfen boş konuşma yapma 

Güncel sürüme JB gelene kadar Cydia güncellenmez. Sonuçta para kazanan bir alan ve Jay Freeman (saurik) 3-5 JB kullanıcısı için zahmete girmez. 11.2.2 ve altına JB'e kadar beklemeyin derim... 

Şimdi sen böyle dedin diye cihazımı 11.2.2 ye güncellesem ve 11.1.2 ye jb çıksa(ki zaten çıkmış sadece cydia güncellenecek) sorumluluğu kabul ediyor musun?

Kabul etmiyorsan tahmin ile hareket etme diyorum.Saurik ismini açıklamadığı bir geliştirici ile çalıştığını açıkladı.Güncellemenin geç olacağını çünkü bir iş bulup çalıştığını ve zamanının tamamını cydia için ayıramayacağını da açıkladı.Kendi fikirlerin olabilir ama bu fikrinle zaten beklemekten sıkılmış bir çok kişi sana inanarak güncelleme yapabilir.O yüzden yorum yaparken dikkatli olmakta fayda var.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Like 1
  • Thanks 1

On 10.01.2018 at 22:27, huseyin00 yazdı:

Şimdi sen böyle dedin diye cihazımı 11.2.2 ye güncellesem ve 11.1.2 ye jb çıksa(ki zaten çıkmış sadece cydia güncellenecek) sorumluluğu kabul ediyor musun?

Kabul etmiyorsan tahmin ile hareket etme diyorum.Saurik ismini açıklamadığı bir geliştirici ile çalıştığını açıkladı.Güncellemenin geç olacağını çünkü bir iş bulup çalıştığını ve zamanının tamamını cydia için ayıramayacağını da açıkladı.Kendi fikirlerin olabilir ama bu fikrinle zaten beklemekten sıkılmış bir çok kişi sana inanarak güncelleme yapabilir.O yüzden yorum yaparken dikkatli olmakta fayda var.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

vay be saurik sigortalı bir iş bulmuş çalışıyor muymuş yani? bu hepimizin ayıbı arkadaşlar..

Edited by hbasdereli