Jump to content
Apple iOS 12.4 sürümünü imzalamayı durdurdu!
Sign in to follow this  
arc_cevik

iPhone 6 iOS 11 Yüklemeli miyim ?

Rate this topic

Recommended Posts

Merhabalar uzun süredir iphone 6 cihazimda 10.3.2 sürümünü kullaniyorum. son 2 aydir takilmalar ve agirlasmalar basladi ve hatta son bikac haftadir pil göstergesinde sorun var 30% den birden 10% düsüyor falan. Bulundugum sürüme yeniden yükleme denedim olmadi. Suanki Ios 11 iphone 6 degerlendirmelerde pek ic acici degil... Ne yapayim arkadaslar lütfen yardim edin Ios 11 yükleyimmi yoksa baska bir yolu varmi bulundugum sürümü yeniden yüklemenin`?

Son versiyon 6 lar için iyi değilmiş diyorlar.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

14 saat önce, emarat yazdı:

Son versiyon 6 lar için iyi değilmiş diyorlar.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

E çözüm ne simdi? Ne önerirsiniz? Telefonu fabrika ayarlarına döndürdüm falan ama bişey değişmedi... yine menülerde tepki vermede saniye olarak gecikme var geçişler stabil degil... 11 yüklersem sanırım daha agirlasma olacak

E çözüm ne simdi? Ne önerirsiniz? Telefonu fabrika ayarlarına döndürdüm falan ama bişey değişmedi... yine menülerde tepki vermede saniye olarak gecikme var geçişler stabil degil... 11 yüklersem sanırım daha agirlasma olacak

Hocam iOs 11 ile bilinçli olarak apple iPhone 7 altı cihazları %50 yavaşlattı ! Sebebi ise apple'a para lazım böyle bi çakallık yapıp para kazanmak yani yeni cihazları almaya zorlamak bu şekilde yada cihazın pilini değiştirmeye zorlayıp ordan para kazanmak ! Sonuç olarak pili değişince normal hızına geri dönecek şekilde iOs yazılımını ayarlamış olay bu

3 seçenek var

1- Yeni cihaz almak

2- Yeni pil takmak

3- Başka bi markaya geçiş yapmak

iPhone 7 128 RED

On 14.1.2018 at 17:49, erkans yazdı:

Hocam iOs 11 ile bilinçli olarak apple iPhone 7 altı cihazları %50 yavaşlattı ! Sebebi ise apple'a para lazım böyle bi çakallık yapıp para kazanmak yani yeni cihazları almaya zorlamak bu şekilde yada cihazın pilini değiştirmeye zorlayıp ordan para kazanmak ! Sonuç olarak pili değişince normal hızına geri dönecek şekilde iOs yazılımını ayarlamış olay bu

3 seçenek var

1- Yeni cihaz almak

2- Yeni pil takmak

3- Başka bi markaya geçiş yapmak emoji35.png

iPhone 7 128 RED

Pil değiştirince gelişme olurmu performansta? takilmalar vs düzelirim diyorsunuz? peki pil deistirdikten sonra iOS 11 yüklemek mantiklimi?

Yükeleme yavaşlıyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kesinlikle yükleme. Telefon sapıtıyor ve aşırı donma oluyor ...

Pil değiştirince gelişme olurmu performansta? takilmalar vs düzelirim diyorsunuz? peki pil deistirdikten sonra iOS 11 yüklemek mantiklimi?

Pil değişince gerçek performans'a geçiyor apple'ın açıklamasına göre yani yavaşlama kalkıyor! Ben şahsen bekliyorum millet dava açıyor apple a belki iOs 11'i güncelleyip yavaşlatma engelini kaldırır çünkü insanlar çıldırdı bitanesi de ben

iPhone 7 128 RED

Yükleme kardeş. Fabrika ayarlarına getirmişsin zaten. Fazlalıkları temizle. Resim video uygulama vs. Sonra da pilini değiştir. Daha iyi olacağını düşünüyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arkadaşlar Apple güncelleme ile yavaşlamayı isterseniz kapatabileceksiniz açıklaması yaptı ! Yeni güncelleme gelecek açılır kapanır aktif olacak..

Tim Cook, “Beklenmedik bir şekilde telefonun kapanmaması için kişiye performansı bir miktar azalttığımızı açıklayacağız. Kişi bunu istemiyorsa özelliklerden kapatabilir, ancak bunu önermiyoruz çünkü iPhone’ların onlar için gerçekten önemli olduğunu düşünüyoruz.” dedi.
Tim Cook’un açıklamaları bu şekilde. Peki, sizce ünlü CEO’nun yaptığı açıklamalar tatmin edici olmuş mu? Özellikle yakında gelecek güncelleştirme kullanıcılar için güzel seçenek oluşturacak gibi duruyor.

iPhone 7 128 RED