Jump to content
jcgveg

WhatsApp++ iPad

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

Ipad için orjinal whatsapp uygulaması. Geliştirici orjinal whatsaap uygulamasını ipad için geliştirmiş ve sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Yazışma ekranında arasıra beliren bir banner var onuda ayarlar bölümünde geliştiricinin oluşturduğu bir panele üye olarak kapatabiliyorsunuz. Ne kadar güvenilir tartışılır tabi. Ben şirket hattımı ipad te takıp kullandığımdan o numaranın whatsapp ını kurdum önemsiz yani özel yazışmalar yok. 

Impactor programıyla cihazınıza kurulumu yapabilirsiniz. Geliştirici whatsapp ın ayarlar bölümünden cihaza sertifika yüklemesi yapılmasını istiyor. Ne işe yarar bu sertifika bilmiyorum. 

Benim kurduğum cihaz Ipad Pro 10.5" jb yok. Geliştiricinin oluşturduğu en son versiyonu kuramadım onun bir alt versiyonunu kurup sorunsuz çalıştırdım ve Iphone lardaki gibi bildirim görüntülü sesli arama her şey çalışıyor. 

Aşağıdaki adresten indirebilirsiniz.

https://iosninja.io/ipa-library/download-whatsapp-plus-ipa-ios

IMG_0124.png
IMG_0125.png
IMG_0126.png

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!