Jump to content
UgrSa

iPhone 5S 10.3.3 Sarj ve Isınma Problemi

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaşlar! iPhone 5S 10.3.3 kullanıcısıyım. Yaklaşık 3 haftadır ısınma ve sarj problemi (kapanma açılma vb) yaşıyorum. bir kaç kez cydia eraser ile sıfırladım yedek almadan. 1 kez batarya değiştim ancak sarj hala gece yatarken %100 bırakıp uyandığımda kapanmış olarak buluyorum. priz olmadan dayanmıyor telefon.. Sürüm yüzünden olabilir mi? bataryayı değişmeme rağmen bu ısınma ve bitme sorunu devam ediyor. Telefondan soğudum elime almayay başladım Android e geçesim geliyor. Birisi bana yardımcı olabilir mi? (Yarın bataryayı tekrar değiştireceğim tahtakaleden aldığım yerden)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
UgrSa, Bir saat önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar! iPhone 5S 10.3.3 kullanıcısıyım. Yaklaşık 3 haftadır ısınma ve sarj problemi (kapanma açılma vb) yaşıyorum. bir kaç kez cydia eraser ile sıfırladım yedek almadan. 1 kez batarya değiştim ancak sarj hala gece yatarken %100 bırakıp uyandığımda kapanmış olarak buluyorum. priz olmadan dayanmıyor telefon.. Sürüm yüzünden olabilir mi? bataryayı değişmeme rağmen bu ısınma ve bitme sorunu devam ediyor. Telefondan soğudum elime almayay başladım Android e geçesim geliyor. Birisi bana yardımcı olabilir mi? (Yarın bataryayı tekrar değiştireceğim tahtakaleden aldığım yerden)

Merhabalar,

Şunu söyleyebilirim ki 3.taraf yani orijinal olmayan bataryalar açıkcası çok randıman vermiyor.Çevremde bu şekilde çok fazla pil değişimine şahit oldum,10 pilden 9'unda sıkıntılar ortaya çıktı.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

düşük ihtimal ama batarya kalibrasyon yöntemlerini deneyin..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!