Jump to content

iPhone 11.3.1 Sürüm Düşürme

Rate this topic

Recommended Posts

İyi forumlar. Arkadaşlar okadar ay boyunca ios 11.3.1'e jailbreak çıkmasını bekledim gelen tüm güncellemeleri yoksaydım daha sonra diye diye fakat inanırmısınız tam çıktığı gün değil saat bir baktım otomatik güncellendi telefon. 
Doğru sürümü indirsem bile 3194 hata kodu ile sanırsam imzalar kapandı diye bir türlü tekrar o sürümü yükleyemiyorum. Yardım etmenizi bekliyorum..

Belmaci, 1 dakika önce yazdı:

Maalesef imzalar bir ay önce kapatıldı, düşüremezsiniz.

11.4 ün jailbreaki beklersem iphone 20 alıcam herhalde yokmu bir çaresi

• Haha 1
Belmaci, 6 dakika önce yazdı:

Üzgünüm ama yapılabilecek bir şey yok.

Şuanda sabahın 6sında ağlayabilirim... reis gerçekten napıcam ben ya iphone 7plus almışım jailbreak yapmayı dört gözle bekliyorum şu olana bak

NeaL, 21 saat önce yazdı:

Şuanda sabahın 6sında ağlayabilirim... reis gerçekten napıcam ben ya iphone 7plus almışım jailbreak yapmayı dört gözle bekliyorum şu olana bak

Cihazı satıp uygun sürümlü cihaz alabilirsiniz.

Belmaci, 08.07.2018 - 06:30 yazdı:

Bence çok üzülmeyin, stabil çalışan bir jailbreak değil en azından benim için.

ne gibi bir sorunla karşılaştınız? ben de jb yi bekliyordum ama herkes bişey demiş.

nocturneox, Bir saat önce yazdı:

ne gibi bir sorunla karşılaştınız? ben de jb yi bekliyordum ama herkes bişey demiş.

1 - Kolay yüklenmiyor, üç ayrı cihaz kullanıyorum (kendi cihazım, eşimin cihazı ve tablet) hepsinin süreleri farklı oldu.

2 - En büyük problem Semi-Tethered olması, cihaz kapanıp açıldıktan sonra yeniden boot etmemiz gerekiyor ki her defasında aktif olmayabiliyor.

3 - Haliyle henüz bazı tweakler uyumlu değil, bu dikkatli olmamızı gerektiriyor aksi taktirde sürümden olabiliriz.

Ayhan arkadaşımızın bahsetmiş olduğu gibi güncel sürüme veya 12. sürüme çıkacaktır. Bu sürümlerin jailbreak yapıldığına dair 1-2 hafta önce sosyal medyada video görüntüleri paylaşılmıştı.