Jump to content
Sign in to follow this  
eko1.3

iOS 11.0 - 11.4.1 Electra 1.3.1 Jailbreak Aracı

Rate this topic

Recommended Posts

Arkadaslar eger ios 11.4.1 ota yi silmezseniz mountrtfs hatasi veriyor, ben unuttum silmeyi yarim saat onunla ugrastim. Bilginize.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

101a530eb66b608c70188a1d196117cf.png
Bu en alttaki repo kendini yenileyemiyor. Silsem zararı olur mu?

olumsuzturk, 15 dakika önce yazdı:

101a530eb66b608c70188a1d196117cf.png
Bu en alttaki repo kendini yenileyemiyor. Silsem zararı olur mu?

hayır olmaz

Bende cydia ana ekrana geldi ama tıklayınca açılmıyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

telefonu yeniden başlat electra yı aktif et wifi yi aç öyle dene

appsync hangi repodan yükledin kardeşim sana zahmet olmasa paylaşabilirmisin

AppCake kendi reposundan

d31aaad9b76972006dadc277e634db0a.png

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arkadaslar yardım edın bır turlu çözemedım çok ugrasıtım hatayı yapamadım telefonu tam siliyorum yine Cydia gıtmıyor 49791183ad22094176fc91e970065dbd.png

İkinci yontemle safari uzerinden yapmaya calisiyorum electrayi indirip diger profili sildim fakat 1/3ten sonra direk atiyor ve hicbir sekilde 2/3 olmadi otomatik indirmeyide sildim lutfen yardim edin 1.5 saattir defalarca denedim ilerlemiyor

mustafa153, 22 dakika önce yazdı:

Arkadaslar yardım edın bır turlu çözemedım çok ugrasıtım hatayı yapamadım telefonu tam siliyorum yine Cydia gıtmıyor 49791183ad22094176fc91e970065dbd.png

evet bendede aynı sorun var lütfen birisi biliyorsa yardım etsin telefone kaçkere yeniden kurulum yaptım cydia silinmiyor ve bu ekranda kalıyor

ANIL007, 2 saat önce yazdı:

Arkadaslar sorunsuz şekilde yapmak için:

1. Siriyi iPhonenumu bulu parolaları parmak izlerini kapatın. ios 11.4 güncellemesi indirilmisse silin. 

2. https://www.ignition.fun/ Adresine girip byebyeupdates yazan linke tiklayin ve ilerleyip telefonu yeniden baslatin.

3. Linkteki electra1131_mp olan linke tiklayin ve yükleme yapın. Simgesi olmayan bi elektra uygulamasi inecek onu açmadan önce 

4. Ayarlar >> genel >>> profillerden cliq media ltd yazan kisma tiklayin ve uygulamaya güvenin. Sonra telwfonu yeniden baslatip bikac dakika bekleyin.

5. Ucak moduna alin

6. Electra uygulamasına girip jailbreak islemini yapip bekleyin. 

7.Yeniden başlatacak biraz bekleyip tekrar girip enable jailbreaka basin sonra cydiaya girebilirsiniz.

Not: Eger jb ile ugrasip bi turlu cydiayi getiremediyseniz, cihazdaki tum icerik ve ayarlari sil falan yapip da cydiayi yukledikten sonra dpkg_error gibi hatalar alirsaniz. "Delectra" ile cydiayi siliniz. Ve islemleri tekrar yapiniz. Önceki bir mesajimda nasil silindigini anlatmistim.

edit: cydiayi silme

Arkadaşlar benim gibi DPKG_LOCKED hatası alıyorsanız cydiayı baştan silip yüklemeniz gerekecek bunun için linkteki videodaki adımları takip edin  

https://www.youtube.com/watch?v=KWuxqpDj5vE 

ama baştaki CYBERDUCK programı yerine winSCP programını kullanın 

.

yaw bu metodyu yaptım telefon bı res attı acılmıyor kıtlendı elma gelıyo tekrar res atıyo 1 saattır acılmadı naptın kardes gıttı 11.3.1 sürüm mecbur yenı surume guncellemem gerekır dfu moda alıp :( ne olur bır cozum bulun

752225c8c34bb94db5aa21f39bef3dc0.png
Preferenceloader yüklü olmadığı icin bazı tweakleri yükleyemiyorum. Cydianin içinde kurulu gelmesi gerekmiyor muydu? Nasıl yükleyebilirim

egekara, 27 dakika önce yazdı:

yaw bu metodyu yaptım telefon bı res attı acılmıyor kıtlendı elma gelıyo tekrar res atıyo 1 saattır acılmadı naptın kardes gıttı 11.3.1 sürüm mecbur yenı surume guncellemem gerekır dfu moda alıp :( ne olur bır cozum bulun

yardım edın lutfen bı bılgısı cozumu olan var mı bu konu hakkında 

752225c8c34bb94db5aa21f39bef3dc0.png&key=da607dbdf2639609823d54da96ea245d70275de229488a3f8bd9ae82d7f239d3
Preferenceloader yüklü olmadığı icin bazı tweakleri yükleyemiyorum. Cydianin içinde kurulu gelmesi gerekmiyor muydu? Nasıl yükleyebilirim

Tek tek yüklemeyi deneyin

Merhaba sabah benimde başıma aynısı geldi hard reset dene bir kaç defa birde ne yaptın da böyle oldu ?

SinantaspinaR, 3 dakika önce yazdı:

Merhaba sabah benimde başıma aynısı geldi hard reset dene bir kaç defa birde ne yaptın da böyle oldu ?

yukardaki bir metod varya onu denedim sonra bı res  attı bı dahada acılmadı elma gozukuyor gerı res atıyo hard format da işe yaramıyor hard format dedıgın dfu moda alma sıstemı dımı

egekara, 14 dakika önce yazdı:

Hiçbir şekilde bende öyle bir şey olmadı. Sen muhtemelen bi seyleri yanlis yaptin önceden. Zaten cihaz terhered jb oldugu icin acilinca duzelmesi gerekir 

ANIL007, 1 dakika önce yazdı:

Hiçbir şekilde bende öyle bir şey olmadı. Sen muhtemelen bi seyleri yanlis yaptin önceden. Zaten cihaz terhered jb oldugu icin acilinca duzelmesi gerekir 

yok hata da yapmadım normal talimatlara gore ılerlıyodum elektra uygulamasında jail dedım bı res attı 2. yı denedım bı dahada acılmadı elmada kalıyor sureklı 

.bildiginiz baska bı hard format sitili var mı lutfen yardım edın dfu moda alıp guncellemek te ıstemıyorum o kadar bekledım jaılbregı :(

egekara, 13 dakika önce yazdı:

.bildiginiz baska bı hard format sitili var mı lutfen yardım edın dfu moda alıp guncellemek te ıstemıyorum o kadar bekledım jaılbregı :(

Home ve power tuşuna elma logosu gelene kadar basılı tututunuz.

eko1.3, Şimdi yazdı:

Home ve power tuşuna elma logosu gelene kadar basılı tututunuz..

bunu yaptım duzelmıyor hıc bır sekılde sarjını bıtırıp kapatsam duzelır mıkı galiba jailbrek e elvada dıycez :( ne bahtsızım yaw :(   :(

egekara, 1 dakika önce yazdı:

bunu yaptım duzelmıyor hıc bır sekılde sarjını bıtırıp kapatsam duzelır mıkı galiba jailbrek e elvada dıycez :( ne bahtsızım yaw :(   :(

İşte böyle durumlara düşmemeniz için beklemeninizi istiyorduk.. Sonu dfu güncelleme gibi görünüyor. Hard reset atmaya devam edin bir süre daha. Açılmazsa mecbur güncelleme yapmanız gerekecek.

• Sad 1

86d1f3025d90f21c7e18c4da7a1ba3d3.png

Allah Aşkına bir yardım edin ya burda kalıyor

Bisey soracagim dostlar. Uzun ugraslar sonucu kurdum. Fakat bir iki tweak yukledikten sonra cydia bozuldu. Tikliyorum acilip atiyor geri hicbisey yapamadan. Varmidir kolay bir cozumu bu isin.

Bisey soracagim dostlar. Uzun ugraslar sonucu kurdum. Fakat bir iki tweak yukledikten sonra cydia bozuldu. Tikliyorum acilip atiyor geri hicbisey yapamadan. Varmidir kolay bir cozumu bu isin.

Electraya gir tekrar jailbreak yap.

7e48400eb035e7b07356280e2242a0ba.pngBunu nasıl çözebilirim

Electraya gir tekrar jailbreak yap.

Herhalde ilk yaptigimi 20-30 deneme sonucu yapabildim :) bakalim tekrar denemekten baska care yok o zaman

7e48400eb035e7b07356280e2242a0ba.png&key=b2221d3d33d28e70700919585cb2ce3a504600d668e2ef17a707a60587124457Bunu nasıl çözebilirim

Cydia açılıyor ama hiç birşey yapamıyorum

ee8960184d29fa2fd64e1081dbc0ca66.png

Tüm içerik ve ayarları sıfırla dedim Cydia geldi ama açılmıyor anında kapanıyor kafayı yemek üzereyim