Jump to content

iPhone 6S WiFi ve Yeniden Başlatma Sorunu

Rate this topic


Recommended Posts

merhabalar... 2 ay önce garantisi bitmiş telefonum için tek çarem sizsiniz. aldığımdan beri sorunları olan telefounumun ilk sorunu hafıza, 16GB . bu nedenle güncellemeleri sürekli yapamadığım için sanırım sorunlar arttı altı aydır çalıişmayan telefonumu yaptırmaya karar verdim bir ay önce, garantisi bittiği için başka birine ekran taktırdım.  en başta sorun yoktu ancak bozulunca hiç yerim yok iken telefonu aldığımda 1,6GB hafızası vardı. o hafıza bitmeye yakın sorunlar oluşmaya başladı bazıları eskiden de vardı... örneğin telefonum internete bağlanmıyordu ama güç ve ana sayfa tuşuna aynı anda bastığımda merhaba yazısı beliriyor ve normalde şifre yanlış dediği ağlara bağlanıyordu. çok eskiden de telefonun o iki düğmesine aynı anda dokunmasam da yine merhaba yazıyor ve iclouda girmemi istiyordu şimdi ise merhaba ekranında iclouda girmemi istemeyerek sadece wifi a bağlandığımda aktive ediyordu. bununla kalmadı ve artık internete bağlanmıyor telefon açılabilse ağ ayuarlarını sıfırlayacağım ama olmuyor, çok reset attığım için olabilir mi?= ayrıca iTunes ile de denesem de bilinmeyen bir hata oluştu diğer hem de eşzamanlamıştım.... lütfen yrdımcı olun en azından ne yapabileceğimi söyleyin... telfonum 6s ama İOS 10 bile değil, İOS 9 dedim ama emin değilim önemli ise nereden öğenebilirim bu durumda iken ? telefonu yeniden başlatınca ve ya reset atınca aynı şey oluyor. resetten kastım güç tuşu ve anasayfa düğmesi... şimdiden teşekkürler, tek çarem sizsiniz...

Link to post
Share on other sites

anladığım kadarıyla etkinleştirme ekranını geçemiyorsunuz doğrumu? eğer böyle ise cihazı dfu moda alıp itunes üzerinden son sürüme güncellemek olacaktır. wifi sorununuz ise ekran değişimi sırasında anakarta zarar vermişte olabilirler. yazılımsalda olabilir.

Link to post
Share on other sites
  • Belmaci changed the title to iPhone 6S WiFi ve Yeniden Başlatma Sorunu

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.