Jump to content
iOS 11.0 - 11.4.1 1.3.2 Electra Jailbreak Aracı ÇIKTI! Devamını oku... ×
Belmaci

Cydia Yerine Sileo Geliyor !

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

iphoneyardim-sileo.thumb.jpg.af6cfcdcb839abb99c411f556a57f7bc.jpg

CoolStar, Electra Jailbreak'in yakında Cydia'nın yerini yeni bir paket yöneticisi olan Sileo ile değiştireceğini duyurdu.

Bir Electra Takımı üyesi olan Pwn20wnd, "Eski paketlerin ve kurulumunuzun Sileo'ya geçerken kalacağını" kaydetti. Ayrıca "Cydia alımlarınızın da Sileo'dan erişilebileceğini" doğruladı.

Tüm Cydia URL şemalarını ele almak için uyumlu bir katman olacak ve Sileo her Cydia paketi ve repo ile tamamen uyumlu olacak. "Cydia kusursuz bir şekilde" yorumuna yanıt olarak, CoolStar Sileo'nun modern iOS ve modern 64-bit araçlar için tasarlandığını söylüyor.

Sileo sadece iOS 11'i destekleyecektir. Modern iOS ve modern 64 bit komut satırı araçları + kütüphaneleri göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. 

View full Haber

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@Hasanbasdereli öyle ama cydia en son 2107 de güncelleme aldı X için bile almadı. Eğer Sileo güzel bir şekilde stabil olursa güzel olur çeşit bol olsun da ha cydia ha Sileo yeter ki olsun :)  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ofspor, Bir saat önce yazdı:

iOS hangi sürümü destekleyeçek

Sadece iOS 11 (ve sonrası) için yayınlanacak.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tabiki rekabet iyidir. Herzaman son kullanıcıya yarar dört gözle bekliyoruz. Ben cydia nında güncelleme almasına sebep olacağını düşünüyorum..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Jailbreakla tekrar uğraşmamak için hâlâ ios 8.3 kullanıyorum. Şu son sürüme güncellesem jb ne zaman gelir ki acaba :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Jailbreakla tekrar uğraşmamak için hâlâ ios 8.3 kullanıyorum. Şu son sürüme güncellesem jb ne zaman gelir ki acaba :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yani iOS 11.4.1 kapsar demek ıstedin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Electra Jailbreak aracı 1.3.2 güncellemesinde Cydia ve Sileo varysayılan uygulama olarak geliyor. Bu gidişat gösteriyor ki yakında Cydia'ya veda edeceğiz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!