Jump to content

Recommended Posts

Merhabalar arkadaşlar

Ben iOS 8 sürümünden beri jailbreak kullanıyorum cihazım iPhone 6.

10.2 sürümünde jailbreak kullanırken yaşadığım sorunlardan ötürü cihazımı jailbreak varken yedek alarak 11 sürümüne geçtim. Malumunuz Electra Jailbreak geldiği için telefonumu jailbreakledim kurulumunu yaptım fakat sorun şu; eskiden kullandığım ne kadar tweak varsa hepsi Cydiada kurulu olanlarda gözüküyor ve 45-46 tane tweak güncellemesi gelmişti. Bu arada hiç bir tweak aktif değil mesela; iCleaner Pro kurulu gözükmesine rağmen cihazımda yoktu. Güncelleme yapmak istediğimdede konsol açılıyor “cydia returned error code” gibi hata veriyor klasik zaten bununla ilgili görseli vericem. Bu gibi çözümleride başka bir tweakle çözmeye kalkmışlar fakat ben Cydiadan tweak kuramıyorum kursam bile aktif olmuyor, farklı bir çözümü olmalı...

ACA4F29F-E02D-48FC-BB17-7A7BB3C5F0A8.png

47EB451A-E1EA-4856-99FF-B17AD4190F70.png

Edited by canyuceld
.
Merhabalar arkadaşlar

Ben iOS 8 sürümünden beri jailbreak kullanıyorum cihazım iPhone 6.
10.2 sürümünde jailbreak kullanırken yaşadığım sorunlardan ötürü cihazımı jailbreak varken yedek alarak 11 sürümüne geçtim. Malumunuz Electra Jailbreak geldiği için telefonumu jailbreakledim kurulumunu yaptım fakat sorun şu; eskiden kullandığım ne kadar tweak varsa hepsi Cydiada kurulu olanlarda gözüküyor ve 45-46 tane tweak güncellemesi gelmişti. Bu arada hiç bir tweak aktif değil mesela; iCleaner Pro kurulu gözükmesine rağmen cihazımda yoktu. Güncelleme yapmak istediğimdede konsol açılıyor “cydia returned error code” gibi hata veriyor klasik zaten bununla ilgili görseli vericem. Bu gibi çözümleride başka bir tweakle çözmeye kalkmışlar fakat ben Cydiadan tweak kuramıyorum kursam bile aktif olmuyor, farklı bir çözümü olmalı...
ACA4F29F-E02D-48FC-BB17-7A7BB3C5F0A8.thumb.png.641d413858d00f332068925af4405b5b.png
47EB451A-E1EA-4856-99FF-B17AD4190F70.thumb.png.595c9a3b496a2fac28bc9df55455cbd2.png

Yedeklemeyi geri yüklediğiniz için tüm kalıntıları yüklemiş peki tweak silmeyi denediniz mi ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
SinantaspinaR, 25 dakika önce yazdı:

Yedeklemeyi geri yüklediğiniz için tüm kalıntıları yüklemiş peki tweak silmeyi denediniz mi ?

gerekli bir sistem dosyası silerim diye silmedim. yani önceden kullandığım tweaklerin çoğunu sildim ama şuan iOS 11 ile uyumlu hiçbir tweak aktif olmuyor güncelleme yapıncada yukarıdaki hatayı alıyorum

şuanda Cydia Language ve Cydia İnstaller tweaklerini sildim Cydia komple yok oldu

Yüklediğiniz tweaklari silseydiniz keşke :( forumda Cydia silme ve ekleme konusu var onu iZleyerek Cydia geri getirmek gerek getirin de en iyisi restore yapalım bulunduğunuz sürüme ama Cydia yardımıyla. Filza var mı cihaz da ?

Yüklediğiniz tweaklari silseydiniz keşke default_sad.png forumda Cydia silme ve ekleme konusu var onu iZleyerek Cydia geri getirmek gerek getirin de en iyisi restore yapalım bulunduğunuz sürüme ama Cydia yardımıyla. Filza var mı cihaz da ?

ya durum şu; Filza Cydia’da kurulu gözükse bile cihazda herhangi bir tweak veya Cydia ile kurulmuş bir application aktif gözükmüyor yani sanki cihazda jailbreak yokmuş gibi... Telefonu olduğu sürüme restore etmemin mümkün değil gibi bu durumda. Bilgisayardan yedeği alıp olduğu sürüme restore etme şansımız varsa ancak olabilir ama telefon üzerinden olduğu sürüme restore etmek mümkün değil gibi