Jump to content

Jailbreak Kullanan Arkadaşların Dikkatine (Öneri)

Rate this topic

Recommended Posts

Merhaba sevgili arkadaşlar. 

Uzun zaman jailbreak beklediğimiz oldu. Neyseki son jailbreak olan Electra 1131 yayınlandı. Yayınlandı yayınlamasına ama jailbreak Sahibi CoolStarin düşüncesi yıllardır kullanılan Cydia emekli edip yerine  Sileo yayınlamak söylentilere göre dün gece de yayınladığı güncelleme Sileonun bir nevi alt yapısını sağlamak olduğu yönünde.  Dün gece Güncelleme yayınlayarak çoğu cihazda Cydia silinmesine veya Cydia kapanmasına neden oldu neyse ki ardından hemen “CydiaUpdateHelper” yayınladı ama çoğu kişi de sorun Hale’n devam etmekte. Bu yüzden de lütfen özellikle Cydia üzerinden güncelleme geldiğinde hemen yükleme yapmayın. Biraz bekleyin daha sonra yaparsınız. 

Aşağıda verdiğim tweakleri cihazınıza kurun, kullanmıyorum ben bunlar demeyin. Kenarda dursun.

1. Filza 

2. NewTerm 

3. Ext3nder

4. SemiRestore11/Rollectra (https://repo.packix.com/)

Bu tweakler cihazınızda bulunsun, ileride bir problem yaşarsanız yardımcı olacaktır.

İyi Forumlar

”iPhoneYardim Ailesi” 

• Like 1
  • Thanks 1

Cydia ya 2 tane ayni gunceleme yine dusmus hopaa sil bastan bi bendemi var acaba guncelemisttim ben tekrar gelmis guncelleme18d72853cb47153baac55391853e1988.png

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cydia ya 2 tane ayni gunceleme yine dusmus hopaa sil bastan bi bendemi var acaba guncelemisttim ben tekrar gelmis guncelleme

Güncelledim, güncelleme sırasında Cydia’dan attı ama sorunsuz yaptı güncellemeyi

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Merhaba sevgili arkadaşlar. 
Uzun zaman jailbreak beklediğimiz oldu neyseki son jailbreak olan Electra yayınlandı. Yayınlandı yayınlamasına ama jailbreak Sahibi CoolStarin düşüncesi yıllardır kullanılan Cydia emekli edip yerine  Sileo yayınlamak söylentilere göre dün gece de yayınladığı güncelleme Sileonun bir nevi alt yapısını sağlamak olduğu yönünde.  Dün gece Güncelleme yayınlayarak çoğu cihazda Cydia silinmesine veya Cydia kapanmasına neden oldu neyse ki ardından hemen “CydiaUpdateHelper” yayınladı ama çoğu kişi de sorun Hale’n devam etmekte. Bu yüzden de lütfen özellikle Cydia üzerinden güncelleme geldiğinde hemen yükleme yapmayın. Biraz bekleyin daha sonra yaparsınız. 

Şimdi Cydia aktif iken lazım olmaz demeyin ve bu tweakları yükleyin köşede kalsın. 
1. Filza 
2. NewTerm 
3. CydiaUpdateHelper 
4. SemiRestore11/Rollectra (https://repo.packix.com/)

bunları kesinlikle yükleyin köşede beklesin ilerde pişman olmamak İçin. 

İyi Forumlar
”iPhoneYardim Ailesi” 

Bu tweaklar hangi repoda var

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Bu tweaklar hangi repoda var

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

NewTerm2 indireceksiniz. Bu repodan indirin.
7ff139490a4744ea7d0f316db1fc489e.png

Filza BigBoss

Güncelledim, güncelleme sırasında Cydia’dan attı ama sorunsuz yaptı güncellemeyi

Aynen rahat rahat gunceleyin bi problem cikmadi bende gunceledim

Ben guncellemem sagolin default_smile.png

Sıkıntı yok bunda güncelleme bilirsin.Ama dediğim tweaklar kesinlikle bulunması gereken tweaklar

Sıkıntı yok bunda güncelleme bilirsin.Ama dediğim tweaklar kesinlikle bulunması gereken tweaklar

Yaptim. Cydiadan atti ama sikinti yok :)

• Belmaci changed the title to Jailbreak Kullanan Arkadaşların Dikkatine (Öneri)