Jump to content

Jailbreak Hakkında Bir Kaç Soru

Recommended Posts

Merhaba herkese,

Sitedeki belli başlı üyelere pm ata ata nefretlerini kazandığıma inanıyorum neyse :D (gerçekten çok sağolsunlar hepside yardımcı oldu)

En mantıklısı buraya tam olarak ne istediğimi ve kafamın karıştığı noktaları yazmak en yararlısı olucak okuyup ilgilenecek herkese çok teşekkür ederim şimdiden.

1-Electra ile 11.3.1 jailbreak yaptım çileli bir şekilde olsa şimdi şöyle bir sorunum var ben her zaman telefon yeniden başladığında uçak modundayke jaiilbreakliyeceğim dimi yoksa telefonda hiçbirşey yapamam yada mümkün olduğunda telefonu kapatmayacağım şarjzdan sürekli bitip kapanmamalı ?

2-  O kadar çok repo adresi var fakat ben çalışmıyor not working görüyorum sürekli neyse en basiti 

şu konudaki 3 tweak bende çıkıyor kuramıyorum misal bana şey yazıyor 11.3.1 not working farklı bir repodanmı çekmem lazım ve 4. olanın reposunu girdim bende bu var yazıyor sürümü düşür kur vs yazdı kurdum hata verdi kurdutmadı.

3-Bana güncel güzel repo adresleri verirmsiniiz sitede bir sürü şey var tweak buluyorum aratıyorum repo su kayıtlı değil çıkmıyor vs gibi birde tweaklerin ne işe yaradıkları hakkında konu vardı onuda bulamadım birisi listelemişti ?

4- https://jlippold.github.io/tweakCompatible/ şu adresten misal örnek veriyorum tinder plus buldum sürümümle uyumlu 11.3.1 fakat indiremedim bilmiyorum nerden anlayıp repoyu kaydediceğim tweake ulaşmak için 

5-Ben birazda oyun oynamayı seven biriyim iphone 8 64 gb almışken biraz 10 gb oyuna gitse be mutlu olurum kenarda dursun nasıl hallediyoruz sistem değiştimi eskiden 25pp vardı şimdi tweak uygulama vs mi var tel wifideyken indirecekmi tele nasıl oluyor jailbreaki telden yaptım ilk defa eskiden dosya indiriyorduk öyle atıyorduk iphone 3g 3gs zamanlarında :D bu konudada yardımalrınız bekliyrıum

6-Whatsap instagram tumblr youtube spotify bunların ++(plus) olan versiyonlarını nereden indirebilirim repoları varmı teşekkür ederim herşey için şimdiden yorumlarınız bekliyeceğim çok sağolun.

1.  Semi-Untethered olduğu için cihazın kapanıp açılması ne şartla olursa olsun jailbreaği devre dışı bırakır ve tekrar aktif etmeniz gerekir.
  2. Size dün verdiğim repoların hepsi günceldir. Aldığınız hatanın ekran görüntüsünü paylaşırsanız daha kolay çözüme ulaşırız.
  3. Bu başlık altında Tweaklerin tanıtımı yapılıyor ve repo adresleri veriliyor eski üyesiniz, foruma göz atın ?
  4. O sitede repo adreslerine kadar veriliyor, inceleyiniz.
  5. AppCake indirip istediğiniz uygulamaların bir çoğuna ücretsiz ulaşabilirsiniz. Uygulamayı ve AppSync Unified'ı AppCake reposundan indirin.
  6. http://beta.unlimapps.com/ reposundan istediğiniz tweakleri indirebilirsiniz.

Cevapladığım tüm soruların cevapları aslında forumda mevcut. Forumu inceleyin, arama sekmesini kullanın.

Sağlıcakla..

eko1.3, 3 saat önce yazdı:
  1.  Semi-Untethered olduğu için cihazın kapanıp açılması ne şartla olursa olsun jailbreaği devre dışı bırakır ve tekrar aktif etmeniz gerekir.
  2. Size dün verdiğim repoların hepsi günceldir. Aldığınız hatanın ekran görüntüsünü paylaşırsanız daha kolay çözüme ulaşırız.
  3. Bu başlık altında Tweaklerin tanıtımı yapılıyor ve repo adresleri veriliyor eski üyesiniz, foruma göz atın ?
  4. O sitede repo adreslerine kadar veriliyor, inceleyiniz.
  5. AppCake indirip istediğiniz uygulamaların bir çoğuna ücretsiz ulaşabilirsiniz. Uygulamayı ve AppSync Unified'ı AppCake reposundan indirin.
  6. http://beta.unlimapps.com/ reposundan istediğiniz tweakleri indirebilirsiniz.

Cevapladığım tüm soruların cevapları aslında forumda mevcut. Forumu inceleyin, arama sekmesini kullanın.

Sağlıcakla..

teşekkür ederim çok sağolun burda bir hatamı birşey vamrış bütün repoları güncelledim fakat şöyle bir durumla karşılaştım redsn0w reposu sorunu vardı birşey yüklerken alakasız hatası geliyordu kaldırdım çözüldü sorun fakat şimdi şöyle birşey var tam olarak ne yapmam gerektiğini bilmiyorum gümlemiyim diye :D 

AzO2lz.jpg

• Belmaci changed the title to Jailbreak Hakkında Bir Kaç Soru