Jump to content

iPhone 6 Plus Ekran Sorunu

Rate this topic


Recommended Posts

MERHABALAR ,   iphone 6 plus telefonum düşürmeden kaynaklı sağ üst köşesinde kırılma meydana geldi  ekranıda etkiliyor ama beni rahatsız etmiyor..  her neyse sorunum telefonumda  2-3 gündür dokunmatiğinde bir sıkıntı var birisi aradığı zaman kaydırma yapmıyor veya kapatmaya çalıştığımda  kaydırma yapmıyor kapatamıyorum ve mesajlaşırkende "r" harfinin olduğu bölge  basmıyor , bazen ekran deliriyor kısa süreli titreme meydana geliyor parmagım değmeden değmiş gibi algılıyor.. sorunumda şöyle oldu yaklaşık 5 gün önce   arka kameramın çalışmadıgı farkettim pekte önemsemedim , neyse 2-3 gün önce  telefonum hafif yere düştü sağlamdı birşeyi yoktu neyse telefonumu kapattım ve açtığımda bu sorunlarla karşılaştım  sanki telefonda biraz yavaşlamış gibi ,  belki yazılımdandır diye dfu moda alıp sıfırladım ama nafile ,, böyle bir sorunla karşılaşan var mı .. dokunmatiği düzelse yeter ;)

 

- iphone 6 plus ekran ve dokunmatik  alsam sorunum çözülür mü ? veya başka bir çözümü varmı   iphonu falan açabilirim yardımcı olursanız sevinirim :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.