Jump to content
ahmethan

CryptoTab (Chrome ve Firefox Eklentisiyle Bitcoin Mining)

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

Evet arkadaşlar, yine bir para kazanma yöntemiyle sizlerleyim :) Para kazandırdığını görmediğim şeylerle boşuna vakit kaybetmem. Onun için bu konuyu sizlerle paylaşmayı uygun gördüm. Ben yeni keşfettim, benim gibi mutlaka bilmeyenler vardır. Yine beraber kazanalım mantığıyla :) Aşağıda da belirttiğim gibi ne kadar çok referans o kadar çok para kazanacağız. Kullanması çok basit. İsterseniz tarayıcınıza eklenti kurun. İsterseniz de tarayıcısını indirin. Ayrıca Mac OS sürümü de mevcut ki ben şu anda onu kullanıyorum. Geriye kalan sadece REFERANS 'ım ile üye olmanız. Bol kazançlar dilerim.

REFERANS LİNKİM

https://get.cryptobrowser.site/2927137

- Site Hakkında Genel Bilgi: Bilgisayarınızdaki Chrome veya Firefox internet tarayıcısına kuracağınız eklenti ile Bitcoin mining yapabiliyorsunuz.

- Amaç: Eklentiyi kurarak, internet tarayıcınız açık kaldığı sürece satoshi kazanmak.

- Nasıl Oynanır: Eklentiyi internet tarayıcısına kurduktan sonra ‘Mining’ hızınızı (Low-Normal-High) seçiyorsunuz. Tarayıcınız açık kaldığı sürece 10-15 dakika aralıklarla kazandığınız satoshiler hesabınıza ekleniyor. Google, Facebook veya VK hesabınızdan oturum açarak kazandığınız satoshileri tarayıcıyı kapattığınız takdirde kaybetmiyorsunuz. İstediğiniz zaman mining işlemini durdurabilirsiniz. Facebook sayfalarında belirtiklerine göre 1 Mart 2018’de Firefox tarayıcısı içinde eklentileri çıktı.

- Site İletişim Bilgileri ( Facebook, Twitter, Whatsup v.b. ? https://www.facebook.com/cryptotabextension/

- Sitenin Açılma Tarihi: Şubat sonu 2018.

- Site Yatırımsız Kazandırıyor mu ? Evet/Hayır: Evet.

- Bilgisayarla Mining İmkanı ( Evet/Hayır ? Evet

- Para Kazanma Taktikleri: Ne kadar çok referans, o kadar çok kazandığınız miktar katlanacaktır.

- Mining Siteleri İçin Kazım Yapılan Sanal Coin İsimleri: Bitcoin.

- Ödeme İşlemcileri: Bitcoin.

- Deposit İşlemcileri: Bitcoin.

- Minimum Ve Maximum Ödeme Limiti: Normalde minimum 0.001 ancak eklenti yeni olduğu için minimum 0.00001 olarak gerçekleştiriyorlar. Ne zamana kadar 0.00001’de tutacaklarını belirtmediler.

- Ödeme Zamanı ve Ödeme Yapılan Yer: 24-48 saat Bitcoin cüzdan.

- Yatırım Yapılan Miktarım: Yok.

- Referans Kazançları: %15

tarihinde ahmethan tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!