Jump to content
anatolia999

Mac air 2008 sonu güncellemesi hakkında yardım lütfen

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

Merhaba 

mac air 2008 kullanıyorum. Mac os x lion  10.7.5 yüklü. 

Reset atmak için disk izlencelerinden silme işlemi yaptım. Cmd+R ile başlatıp yazılımı tekrar yüklemek istediğimde bu öğe geçici olarak mevcut değil hatası alıyorum.

Bu durumu nasıl çözebilirim? Ayrıca sanırım apple güncellemeyi bu cihazda 10.7.5 olarak bitirmiş daha yeni yazılım yüklemek için hangi adımları atmam gerekiyor, yardımcı olursanız sevinirim.

şimdiden Teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
anatolia999, 27 dakika önce yazdı:

Merhaba 

mac air 2008 kullanıyorum. Mac os x lion  10.7.5 yüklü. 

Reset atmak için disk izlencelerinden silme işlemi yaptım. Cmd+R ile başlatıp yazılımı tekrar yüklemek istediğimde bu öğe geçici olarak mevcut değil hatası alıyorum.

Bu durumu nasıl çözebilirim? Ayrıca sanırım apple güncellemeyi bu cihazda 10.7.5 olarak bitirmiş daha yeni yazılım yüklemek için hangi adımları atmam gerekiyor, yardımcı olursanız sevinirim.

şimdiden Teşekkürler

başka pc ile Mac os x lion  10.7.5 usb olarak hazırlayım usb üzerinden yükleme yapmanız gerekli

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Cevap için teşekkürler

Peki son olarak, bu mac’de güncelleme bitmesine rağmen, Son güncellemeleri yükleyebilenler varmışbu konu hakkında bilginiz varmıdır?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
anatolia999, 10 saat önce yazdı:

Cevap için teşekkürler

Peki son olarak, bu mac’de güncelleme bitmesine rağmen, Son güncellemeleri yükleyebilenler varmışbu konu hakkında bilginiz varmıdır?

Doğrudur başka şekilde yükleme yabılabılıyor yarın bu konu hakkında geniş anlatımlı bir konu açılıcaktır orda aradığınız herşey olucak  

• Teşekkür 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!