Jump to content
cengizx6

iOS 12 Jailbreak Az Kaldı Galiba

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

Benim görüşüm kardeş sıkıntı yapma iOS 13 jb olabilir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Garipliğe bakarmısın thimsar iOS 11.4.1 jb çıkarıyor 6s üstünü desteklemıyor soğudum jb den satılığa çıkardım tlf nu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

6s ile devam

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Valla ben şu anda 6s ile 11.3.1 de jbsiz duruyorum. Evet jb hep geldi ama eksilerek geldi. Açık söylemek gerekirse cydia desteği kalkınca bir çok geliştirici dükkanı kapattı. Bir çok tweak güncellenmedi bile. Tamam sileo yeni bir yüz falan ama insanlar artık jb var yok fark etmiyor. Şu başlıkta konuşanlara bakın anlarsınız ne dediğimi. Eskiden bir dünya insan vardı burada. Açıkçası jb aradığım tek yer reklamlar. Gına geldi artık. Ancak ios geliştirici olduğum için lanet olası coolstarın tweak enabler ı benim programlarımı debug etmemi engelliyor. O yüzden katlanıyorum. Bir çok tweak geliştirici aynı zamanda developer. Program yazıyor. Jb varken debug yapamıyor. Kapat aç telefonu. Ayrıca sürüm çıktığında haftasına ayına jb gelirdi. Geliştiriciler de bundan ekmek yerdi. Şimdi öyle mi? Yılda bir kez jb geliyor. Onda da otur tweak tekrar baştan yaz. Jb bitmese de söndü beyler artık. Kim ne derse desin.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Soğudum bende iPhone x te jb var

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ofspor, 13.01.2019 - 19:48 yazdı:

Garipliğe bakarmısın thimsar iOS 11.4.1 jb çıkarıyor 6s üstünü desteklemıyor soğudum jb den satılığa çıkardım tlf nu

11.4.1 jb çıktımı sitede yok bilgi verebilirmisin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bashak, 7 saat önce yazdı:

11.4.1 jb çıktımı sitede yok bilgi verebilirmisin

Hayır 11.4.1 için Jailbreak mevcut değil.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!