Jump to content
s3rh47

Yurt Dışından iPhone XS Max Getiriyorum. Nelere Dikkat Edecegim ?

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

Arkadaslar avrupadan bir yakinim icin iPhone XS Max getiriyorum. Pasaport kaydi gibi nelere dikkat etmeliyim ? Türk vatandasi degilim. TC kimlik numaram var ama mavi karta isli. Birde 500 TL zam geliyor bu ne zaman geliyor ? Ayin 27 sinde türkiyede olacagim hemen postanaden e devlet girisi alabilirmiyim?  E devlet harici neredeye nasil kayit yapabilirim? Bütün bilgilere ihtiyacim var.. Tesekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
s3rh47, 31 dakika önce yazdı:

Arkadaslar avrupadan bir yakinim icin iPhone XS Max getiriyorum. Pasaport kaydi gibi nelere dikkat etmeliyim ? Türk vatandasi degilim. TC kimlik numaram var ama mavi karta isli. Birde 500 TL zam geliyor bu ne zaman geliyor ? Ayin 27 sinde türkiyede olacagim hemen postanaden e devlet girisi alabilirmiyim?  E devlet harici neredeye nasil kayit yapabilirim? Bütün bilgilere ihtiyacim var.. Tesekkürler.

Merhaba Serhat.

Hoşgeldin uzun zaman oldu özlettin kendini..

TC kimlik numaran var ise sorun yok.

Postaneden E-develet sireni al sonra isbankasına harcı yatır IMEI numaran ile en son E-devletten kaydını yap..

Başkada tlf düşürmemeye çalış en önemlisi o :) malum cok nazik hemen kırılıyor.. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AyhanTACAR, Şimdi yazdı:

Merhaba Serhat.

Hoşgeldin uzun zaman oldu ozlettin kendini..

TC kimlik numaran var ise sorun yok.

Postaneden E-develet sireni al sonra isbankasına harcı yatır IMEI numaran ile en son E-devletten kaydını yap..

Başkada tlf düşürmemeye çalış en önemlisi o :) malum cok nazik hemen kırılıyor.. 

Merhaba AyhanTacar hosbulduk. Evet burada az zaman gecirmedik. Banimi tekrar acmis oldugunu gördüm. Tekrardan tesekkürler.

Ödeme secenekleri KrediKarti ile mümkünmüdür ? Harci yatir derken , türkiye de bankam yok malesef :) Bu arada halen 170 TL mi yoksa 500 e coktan cikti mi ? 

Telefonu kullanacak olan annem düsünsün :D Ben hediyemi aldim ve ben iPhone 7 Plus ile yola devam ediyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
s3rh47, 4 dakika önce yazdı:

Merhaba AyhanTacar hosbulduk. Evet burada az zaman gecirmedik. Banimi tekrar acmis oldugunu gördüm. Tekrardan tesekkürler.

Ödeme secenekleri KrediKarti ile mümkünmüdür ? Harci yatir derken , türkiye de bankam yok malesef :) Bu arada halen 170 TL mi yoksa 500 e coktan cikti mi ? 

Telefonu kullanacak olan annem düsünsün :D Ben hediyemi aldim ve ben iPhone 7 Plus ile yola devam ediyorum. 

Merhaba

IMEI için yatırılacak olan para için harcını yatır dedim

Bende senin gibi gurbetçi olduğumdan tam bilmiyorum ne zaman 500TL olacağını ama kayıt yaptıracak isen 1000TL de olsa mecbur ödenecek DÜNYADA İLK VE TEK.

İş bankasından zaten nakit olarak ödüyorsun kayıt harcını kredi kartı filan işlemez. sadece Kayıt yaptırıken kimin pasaportunu kullanacak isen o kişinin adına yap işlemleri..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İki IMEI var normal sim esim ikisini birden edevlet kayıt yapılmasi lazım iki hatlı bu telefonlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Türkiye  eSIM var mi ki  ? Ikisinide kayit edince ayri ayri mi para ödiyecegim ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Türkiye  eSIM var mi ki  ? Ikisinide kayit edince ayri ayri mi para ödiyecegim ? 

Yok şu An dünyada 5 yada 6 ülke kullanmakta sanırım dediğim gibi telefondaki 2 IMEI kayıt yapılıyor sadece 500 TL vergi ödemesi var

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şuan harç bedeli 500₺. Yılbaşından sonra tekrar zamlanacağı söylendi ancak ne kadar doğru bilemem.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!