Jump to content
Ogrync

iPhone 6S Arıza ve Zorlu Randevu Hk.

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

arkadaşlar merhabalar, 2017 eylül ayında iphone 6s aldım. ilk telefonum çeşitli sıkıntılar çıkardı ve servise götürdüm. cihaz değişikliği yaptılar. 4 ay cihazı kullandım yalnız son 1 ayı hoparlörde bir sıkıntı oldu sesim bazen gidiyor bazen gitmiyordu. Telefonda bir gariplik vardı son günlerde. dün telefonu normal bir şekilde masanın üstüne koydum ekran gitti ve ekranda renkli çizgiler belirdi. telefon açık arandığında çalıyor ama ben ekranda hiçbir şey göremiyorum renkli çizgilerden başka. Darbesiz şekilde bunun olması mümkün müdür ? bir çizik bile yok telefonumda. Zorludan randevu alamıyorum dolu. Pc den randevu almaya çalışıyorum. Telefonuma kod yolluyor. Sanki telefonu bozuk olan nasıl bakacaksa koda? Bugün randevusuz bir şekilde gidip ağzıma geleni sayacağım. Sizce nedir bu problem? Garanti kapsamında yapılacak mı ? fikriniz var mıdır ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!