Jump to content
iOS 11.0 - 11.4.1 1.3.2 Electra Jailbreak Aracı ÇIKTI! Devamını oku... ×
nocturneox

Appcake Uygulaması Yüklenmiyor

Önerilen İletiler

appcake ile app yüklemesinde sorun yoktur.

jb kaldırıp tekrar jb yaptım şimdi appcake uygulamayı indiriyor, yuıklemeye geçiyor, değişik yüzdelerde takılıp kalıyor (mesela %63) öyle kalıyor.

daha önce appcake ile indirip kurulan uygulamayı denedim onda da yine aynı.

appsync appcake in reposunda gözükmüyor. karens repo dan indirdim. hatta sildim.tekrar kurdum yine aynı.

yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nocturneox, 5 saat önce yazdı:

appcake ile app yüklemesinde sorun yoktur.

jb kaldırıp tekrar jb yaptım şimdi appcake uygulamayı indiriyor, yuıklemeye geçiyor, değişik yüzdelerde takılıp kalıyor (mesela %63) öyle kalıyor.

daha önce appcake ile indirip kurulan uygulamayı denedim onda da yine aynı.

appsync appcake in reposunda gözükmüyor. karens repo dan indirdim. hatta sildim.tekrar kurdum yine aynı.

yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler

Substrate değişikliğinden dolayı yükleyemiyor olabilirsin. Appcake de reposundan bu sebepten dolayı kaldırmış da olabilir. Cihazımın şarjı yok şu anda dolduktan sonra deneyip mesajıma eklerim. 
Bu arada hangi jailbreak aracını kullanıyorsun ? 

Bende de yükleme başarısız. Sanırım son güncellenen sistem dosyalarından dolayı çalışmıyor.

tarihinde Mess tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mess, 28.12.2018 - 14:42 yazdı:

Substrate değişikliğinden dolayı yükleyemiyor olabilirsin. Appcake de reposundan bu sebepten dolayı kaldırmış da olabilir. Cihazımın şarjı yok şu anda dolduktan sonra deneyip mesajıma eklerim. 
Bu arada hangi jailbreak aracını kullanıyorsun ? 

Bende de yükleme başarısız. Sanırım son güncellenen sistem dosyalarından dolayı çalışmıyor.

tuhaf olabilir ama appcake ayarlardaki "enable IOS 11 fix" kapalı duruma getirince sorun düzeldi. ama bu şekil olunca başka bir problem çıkar mı bilmiyorum.

jb olarak thor (3.0 VFS 1.4.3 - son version) kullanıyorum. electra gibi kafasına göre restart yada jb den düşme yapmıyor. ayrıca bu versionla birlikte "reprovision" diye bir uygulama ekledi. uygulamaların imza süresi bitmeden tekrar otomatik imzalama yapıyor. revoke olayından kurtulmak için sanırsam. ama daha yeni olduğundan bir revoke süresi geçmedi henüz.

ayrıca revoke olayı olmasın diye "NoPlsOCSP" tweaki de yüklü. bunu da yeni deniyorum.

sizin bu konuda bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben unc0ver kullanıyorum 2.0.2 sürümü pre-release sürümü de var onda jailbreak yaparken telefon respring yapmıyor fakat hala deneme aşamasında. Saurik de yeni substrate yayınladı şu anda unc0ver yapımcısı pwn20wnd ile beraber çalışıyorlar. Onda da revoke olma durumu yok. Ben bayağı yakından takip ediyorum. Deneme aşamasında olan kararlı sürüm olarak paylaşıldığı zaman forumda konu açmayı düşünüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

"NoPlsOCSP" tweaki işe yaramıyor. revoke oluyor yine de

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!