Jump to content
Batuhan Kahraman

Kısa Mesajlar İki Kez Gönderiliyor

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

Merhabalar öncelikle benim 1 yılı geçiktir smslerim arada sırada 2 kez gidiyor bunun sebebi ne olabilir acaba bir bilgisi çözümü olan var mı acaba turkcell'i aradığımda apple'a yönlendirdi apple'ı aradığımda turkcell'e resmen dalga geçiyorlar yardımınıza ihtiyacım var(3 smsden 2 si bu şekilde oranlama yapmak gerekirse)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Batuhan Kahraman, 12 dakika önce yazdı:

Merhabalar öncelikle benim 1 yılı geçiktir smslerim arada sırada 2 kez gidiyor bunun sebebi ne olabilir acaba bir bilgisi çözümü olan var mı acaba turkcell'i aradığımda apple'a yönlendirdi apple'ı aradığımda turkcell'e resmen dalga geçiyorlar yardımınıza ihtiyacım var(3 smsden 2 si bu şekilde oranlama yapmak gerekirse)

Merhaba

iTunes ile yeniden kurulum denediniz mi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AyhanTACAR, Şimdi yazdı:

Merhaba

iTunes ile yeniden kurulum denediniz mi ?

15 Dakika önce daha ayarları sıfırladım hala düzeltme yok kastettiğin şeyde aynı mantığa geldiğini düşünüyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Batuhan Kahraman, 3 dakika önce yazdı:

15 Dakika önce daha ayarları sıfırladım hala düzeltme yok kastettiğin şeyde aynı mantığa geldiğini düşünüyorum

Merhaba

Yok aynı şey değil.

iTunes ile sınıf kurulum yapıp yeni bir iPhone olarak tanıtın.

Kurulum sonrası iCloud yedeklemesi yüklemeyiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AyhanTACAR, 1 dakika önce yazdı:

Merhaba

Yok aynı şey değil.

iTunes ile sınıf kurulum yapıp yeni bir iPhone olarak tanıtın.

Kurulum sonrası iCloud yedeklemesi yüklemeyiniz.

Herhangi bir bilgi kaybı yaşar mıyım ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Batuhan Kahraman, 6 dakika önce yazdı:

Herhangi bir bilgi kaybı yaşar mıyım ?

iCloud yedekleniz açık ise rehber, resimler, notlar ve benzeri bilgileriniz gelecektir biraz zaman alır wifi bağlantı hızıza bağlı bir olay..

Uygulamalari kendiniz sonradan manuel olarak yukleyeceginizide unutmayiniz!

Not: iCloud yedeklemenizin açık olduğundan (rehber - resim - notlar - mesajlar ve digerleri) ve son yedeklemenizi olusturduktan sonra deneyiniz..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AyhanTACAR, 1 dakika önce yazdı:

iCloud yedekleniz açık ise rehber, resimler, notlar ve benzeri bilgileriniz gelecektir biraz zaman alır wifi bağlantı hızıza bağlı bir olay..

Not: iCloud yedeklemenizin açık olduğundan (rehber - resim - notlar - mesajlar ve digerleri) ve Son yedeklemenizi olusturduktan sonra deneyiniz..

Teşekkür ederim ancak kesim bir çözüm mü ? eğer öyle değilse telefonumda silmemem gereken dosyalarım var ve yedeklemek için kesinlike 5gb yetmeyecek.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rica ederim

iTunes bağlayıp yinede bir operatör güncellemesi olup olmadığına bakınız, oradan birşey çıkmaz ise yarın gün içerisinde diğer arkadaşlarımız ne der bu konu hakkında bakalım.

iyi forumlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AyhanTACAR, Şimdi yazdı:

Rica ederim

iTunes bağlayıp yinede bir operatör güncellemesi olup olmadığına bakınız, oradan birşey çıkmaz ise yarın gün içerisinde diğer arkadaşlarımız ne der bu konu hakkında bakalım.

iyi forumlar.

Son sürüm yüklü olmasına rağmen itunesde güncelleme çıkıyor ios 12.1.2 cihazdan baktığımda güncel diyor itunesden güncellemelimiyim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Batuhan Kahraman, 2 dakika önce yazdı:

Son sürüm yüklü olmasına rağmen itunesde güncelleme çıkıyor ios 12.1.2 cihazdan baktığımda güncel diyor itunesden güncellemelimiyim

Son sürümde veya iTunes hatası sanırım bende de güncelleme gözüküyordu ama gerek yok bence, yakındır bir güncelleme ile düzelir o sıkıntıda. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AyhanTACAR, Şimdi yazdı:

Son sürümde veya iTunes hatası sanırım bende de güncelleme gözüküyordu ama gerek yok bence, yakındır bir güncelleme ile düzelir o sıkıntıda. 

Onun dışında bir güncelleme göremedim teşekkür ederim çabanız için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Batuhan Kahraman, Şimdi yazdı:

Onun dışında bir güncelleme göremedim teşekkür ederim çabanız için

Rica ederim, iyi forumlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!