Jump to content
Apple iOS 12.4 sürümünü imzalamayı durdurdu!
Sign in to follow this  
eko1.3

iOS 12.0 - 12.1.2 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !

Rate this topic

Recommended Posts

A7

- iPhone 5S

- iPad Air

- iPad Mini 2

- iPad Mini 3

A8

- iPhone 6 and 6 Plus

-iPod touch 6th Generation

-iPad mini 4

A12/A12X

- iPhone XR

- iPhone XS

- iPhone XS Max

- 11in iPad Pro

- 3rd Gen 12.9 iPad Pro

Yukarıdaki cihazlar şu anlık jailbreak yapamıyor.

• Like 1

12.1.2 beta 3 imzalar kapandımı ben güncelleme yapamadım bir türlü hata veriyor

Katsumoto, 3 dakika önce yazdı:

12.1.2 beta 3 imzalar kapandımı ben güncelleme yapamadım bir türlü hata veriyor

Açık hala da 12.1.1 beta 3 olacak o :)

sürümü yanlış yazdım özür 3utoolsta yaptım yüzde 80 de durdu itunneste denedim -1 hatası verdi anlamadım hata nerde

ikinci denememde oldu teşekkürler. Bu arada sanırım bigbos reposu çökmüş

Evet. Bigboss şuanda çalışmıyor. Tweak kuracak Arkadaşlar dikkat etsin. Bagimliliklarin çoğu o repoda olduğundan kuracağınız birçok tweak kurulmayacaktır. Kurarken cydia dan atacaktır.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arkadaşlar herkese merhaba,

Malum Jailbreak yapalım derken telefon açılmaz oldu,telefonda jb yapmaya çalıştım hata verdi,aç kapa yaptıktan sonra tekrar denedim yine hata verdi,tekrar kapatıp açayım dedim fakat açılmadı, şu an ekrana elma logosu geliyor geri gidiyor,sürekli ekran bu şekilde.Yani telefon açılmaya çalışıyor ama olmuyor
Büyük hata yaparak telefo yedeğini almadım,yardımcı olurmusanız sevinirim.
İphone 8 sürüm 12.1

Jb den vazgeçtim telefonu nasıl açabilirim ?

merhabalar. 12.1.1 beta 3 e nasıl geçiş yapabilirz. yardımcı olur musunuz ?

iyi akşamlar

Malum Jailbreak yapalım derken telefon açılmaz oldu,telefonda jb yapmaya çalıştım hata verdi,aç kapa yaptıktan sonra tekrar denedim yine hata verdi,tekrar kapatıp açayım dedim fakat açılmadı, şu an ekrana elma logosu geliyor geri gidiyor,sürekli ekran bu şekilde.Yani telefon açılmaya çalışıyor ama olmuyor

İphone 8 sürüm 12.1

Merhaba,

Cihazı DFU Moduna alıp iTunes ile güncelleyin.

12.1.4 e güncellenecektir. Yedeklerinizi aldıktan sonra cihazı 12.1.1 beta3 e düşürerek jailbreak yapabilirsiniz.

merhabalar. 12.1.1 beta 3 e nasıl geçiş yapabilirz. yardımcı olur musunuz ?

iyi akşamlar

Merhaba,

Bir kaç mesaj yukarda link vermiştim (iPhonewiki). Ordan cihazınıza uygun olan sürümü indirip DFU Modunda shift geri yükle yapabilirsiniz.

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Like 1

Merhaba, 
Bir kaç mesaj yukarda link vermiştim (iPhonewiki). Ordan cihazınıza uygun olan sürümü indirip DFU Modunda shift geri yükle yapabilirsiniz.

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

teşekkürler

eko1.3, 31 dakika önce yazdı:

Merhaba,

Cihazı DFU Moduna alıp iTunes ile güncelleyin.

12.1.4 e güncellenecektir. Yedeklerinizi aldıktan sonra cihazı 12.1.1 beta3 e düşürerek jailbreak yapabilirsiniz.

Teşekkürler ,hemen deniyorum

selamm, 40 dakika önce yazdı:

denedim ama malesef herşey gitti ?

Nasıl Sürüme düşemediniz mi. İmzalar mı kapalı

craft, Bir saat önce yazdı:

Nasıl Sürüme düşemediniz mi. İmzalar mı kapalı

şimdi tekrar deniyorum,sonucu yazacağım,gece itunes 14 hatası veriyordu,mecburen 12.1.4

selamm, Bir saat önce yazdı:

şimdi tekrar deniyorum,sonucu yazacağım,gece itunes 14 hatası veriyordu,mecburen 12.1.4

İmzalar kapanmamış dönüş sağladım ve jb yaptım

selamm, 11 saat önce yazdı:

İphone 8 sürüm 12.1

Selam, ayni sorun bende de oldu ve DFU modda geri yükleme yapiyorum.  Bu sayfada imzalar kapatilmis diye gösteriyor. https://ipsw.me/ bir bilgisi olan var mi?

ocbslim, 2 dakika önce yazdı:

Selam, ayni sorun bende de oldu ve DFU modda geri yükleme yapiyorum.  Bu sayfada imzalar kapatilmis diye gösteriyor. https://ipsw.me/ bir bilgisi olan var mi?

Baktığınız site beta sürümünü göstermiyor kardeşimin telefonunu da dün akşam sürüm düşürdüm 

Mess, 25 dakika önce yazdı:

Baktığınız site beta sürümünü göstermiyor kardeşimin telefonunu da dün akşam sürüm düşürdüm 

hangi siteden indirebilirim? yardimin icin simdiden tesekkür ederim.

edit: https://www.theiphonewiki.com/wiki/Beta_Firmware/iPhone/12.x#iPhone_X bu siteden 12.1.1 beta 3 indirdim

Edited by ocbslim

ocbslim, 19 dakika önce yazdı:

hangi siteden indirebilirim? yardimin icin simdiden tesekkür ederim.

Önceki sayfada link var 

Cydia’da kontrol merkezinde düzenlemeler yapabildiğimiz ve direk wifi’yi, bluethooth’u kapatabildiğimiz tweak var mı?

Öncelikle merhaba çok eski bir iphone ve jailbreak kullanıcısıyım iphone a değil ama jailbreak a uzun bir ara verdim. Sistemim 12.1.2 düzgün bir şekilde jailbreak yaptım cihazımı. Eskiden apple store uyguladımalarını appcake gibi uygulamalarla kurabiliyorduk. Şimdi buna benzer uygulamalar veya tweakler varmıdır. Veya en çok kullandığınız tweakler nelerdir şimdiden çok teşekkür ediyorum iphoneyardim.net ailesinede ayrıca teşekkür ederim yıllardır büyük bir aile olduk :)

• Like 1

İmzalar kapanmamış dönüş sağladım ve jb yaptım

Sa kardesim benimde sorunum seninki gibi oldu elmada kaldi telefon gunceledim duzeldi tekrar surun dusurup yapmak istyorum ama ayni sey olur diye cekiniyorum direk telefon uzerinden yapmistim jailbreak olayini sen tekrardan elmada kalmadan nasil yaptin anlatirsan sevinirim tsekurler

kafayı yemek uzereyim arkadaslar bı yardım edermısınız. şimdi dun aksam jb yapmak ısterken cıhaz kıtlendı reset dongusune gırdı. mecburen 12.1.4 yukleyıp cıhazı kurtardım . sonra 12.1.1 beta 3 yukledım . jb yı tekrar denedım ve oldu cydia geldı .  buraya kadar hersey ıyı derken ekrana gelen ios yazılımı gunceleyın uyarısı ıle ugrasmak ıstemedıgımden tvOS 11 beta konfigürasyon profil yukledım cıhaz reset ıstedı reset attıktan sonra cydia acılmadı tekrar programı tıklayıp jb yapıyorum reset atıyor acılıyor cydıa var ama bu sefer calısmıyor defalarca denedım olmadı ne hata yaptım acaba tekrar sıfırlamam mı lazım telefonu? 

• Like 1

kafayı yemek uzereyim arkadaslar bı yardım edermısınız. şimdi dun aksam jb yapmak ısterken cıhaz kıtlendı reset dongusune gırdı. mecburen 12.1.4 yukleyıp cıhazı kurtardım . sonra 12.1.1 beta 3 yukledım . jb yı tekrar denedım ve oldu cydia geldı .  buraya kadar hersey ıyı derken ekrana gelen ios yazılımı gunceleyın uyarısı ıle ugrasmak ıstemedıgımden tvOS 11 beta konfigürasyon profil yukledım cıhaz reset ıstedı reset attıktan sonra cydia acılmadı tekrar programı tıklayıp jb yapıyorum reset atıyor acılıyor cydıa var ama bu sefer calısmıyor defalarca denedım olmadı ne hata yaptım acaba tekrar sıfırlamam mı lazım telefonu? 

Jbyi aktif edemiyorsunuz. unc0ver ayarlarında Rootfs açıksa kapatıp, kapalıysa açıp tekrar deneyin. b33 sürümü ile yapın bunu.

Kurduğunuz tvos o bildirimi engellemiyor maalesef.

lanet samsung cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sa kardesim benimde sorunum seninki gibi oldu elmada kaldi telefon gunceledim duzeldi tekrar surun dusurup yapmak istyorum ama ayni sey olur diye cekiniyorum direk telefon uzerinden yapmistim jailbreak olayini sen tekrardan elmada kalmadan nasil yaptin anlatirsan sevinirim tsekurler

Tekrar elmada kalmaktan korkmayın 15dakikanızı alır. En güzeli güncel versiyonu indirip Impactor ile cihazınıza atın.

eko1.3, 1 dakika önce yazdı:

Jbyi aktif edemiyorsunuz. unc0ver ayarlarında Rootfs açıksa kapatıp, kapalıysa açıp tekrar deneyin. b33 sürümü ile yapın bunu.

Kurduğunuz tvos o bildirimi engellemiyor maalesef.

suan cıhazı tekrar formatladım 12.1.1 beta 3 ıle sıfırlayıp tekrar yapıcam jb yı tvos olayını da yapmıcam bu sefer bı ıse yaramadı dedıgınız gıbı.  umarım sımdı olur

Öncelikle merhaba çok eski bir iphone ve jailbreak kullanıcısıyım iphone a değil ama jailbreak a uzun bir ara verdim. Sistemim 12.1.2 düzgün bir şekilde jailbreak yaptım cihazımı. Eskiden apple store uyguladımalarını appcake gibi uygulamalarla kurabiliyorduk. Şimdi buna benzer uygulamalar veya tweakler varmıdır. Veya en çok kullandığınız tweakler nelerdir şimdiden çok teşekkür ediyorum iphoneyardim.net ailesinede ayrıca teşekkür ederim yıllardır büyük bir aile olduk
Crackli uygulama için AppCake kullanıyordum. AppSync Unified kurmayı unutmayın. iOS 12 için güncel mi emin değilim. iOS 12 Tweak konusundaki linkten kontrol edebilirsiniz.